Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās > 400m

1. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
423 3 Katrīna Bikse 14.12.2003. LAT A. Kronbergs SS Spars 1:06.11 678 III klase
52 2 Elīna Gumarova 23.08.2000. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 1:13.47 478 I j. klase

2. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
37 2 Madara Lāce 13.04.2003. LAT L. Haritonovs BJC "Laimīte" 1:11.81 520 I j. klase
216 3 Anna Dreismane 01.06.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 1:18.02 372 III j. klase

3. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
233 2 Laura Zalāne 13.05.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 1:11.26 535 I j. klase
379 3 Aleksandra Zumente 28.11.2004. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 1:12.16 511 I j. klase

4. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
185 2 Elza Zeta Baumane 06.05.2004. LAT V. Lācis Lāča SS 1:03.58 755 II klase
400 3 Marta Zunte 01.01.2003. LAT N. Blūma Valkas novada BJSS 1:06.10 679 III klase

5. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
187 2 Mia Melbārde 06.01.2004. LAT V. Lācis Lāča SS 1:04.48 728 II klase
118 3 Evelīna Moisejeva 08.06.2003. LAT A. Muša Jūrmalas SS 1:21.25 304 III j. klase

6. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
307 3 Baiba Bērziņa 20.05.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:06.39 670 III klase
309 2 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:07.03 651 III klase

7. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
349 3 Anastasija Močalova 10.04.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:04.05 741 II klase
279 2 Liāna Vitkovska 31.10.2002. LAT M. Dambe Saldus SS 1:12.23 509 I j. klase

8. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
166 2 Annija Ārberga 01.11.2004. LAT D. Stumbre Liepājas SSS DSQ
207 3 Laura Līva Umperoviča 13.01.2002. LAT A. Krauklītis Madonas BJSS DNS

9. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
369 2 Alīna Sokunova 05.08.2004. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 1:01.87 810 II klase
56 3 Anastasija Kisele 28.05.2004. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS DSQ

10. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
313 2 Rebeka Draudiņa 16.08.2004. LAT A. Klapote, L. Strekalovskis SS Arkādija 1:03.00 774 II klase
63 3 Jūlija Soldatenkova 30.09.2002. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 1:06.68 662 III klase

11. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
109 3 Ieva Ivanova 25.07.2001. LAT A. Noris Jēkabpils SS 1:04.35 732 II klase
80 2 Diāna Olupa 07.10.2002. LAT S. Velberga Dobeles SS DSQ

12. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
167 2 Alise Šterna 28.11.2004. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 1:04.45 728 II klase
413 3 Sonora Pētersone 25.06.2002. LAT B. Kaufmane Valmieras BSS 1:05.73 690 III klase

13. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
294 2 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 1:02.60 786 II klase

14. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
347 2 Invida Mauriņa 23.07.2003. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 59.71 881 I klase
430 3 Simona Prikule 31.01.2003. LAT J. Tarasova Viļānu NSS 1:01.58 819 II klase

15. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
160 2 Amanda Radava 16.07.2002. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 1:02.85 778 II klase
21 3 Marta Ločmele 06.07.2002. LAT M. Lūse Auseklis, Gioiatletica DSQ

16. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
310 2 Patricija Cīrule 10.11.2001. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 58.00 940 I klase
362 3 Jeļizaveta Romaņenko 07.08.2004. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 1:02.93 776 II klase