Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās > 400m

1. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
79 2 Gustavs Māliņš 24.06.2004. LAT S. Velberga Dobeles SS 55.65 610 III klase
208 3 Andris Aščuks 13.08.2000. LAT J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 55.93 597 III klase

2. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
286 2 Matīss Oto Filippovs 07.03.2004. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 58.80 466 III klase
157 3 Dāvis Pankoks 15.04.2004. LAT D. Lauva Liepājas SSS 59.32 444 I j. klase

3. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
147 2 Kārlis Auniņš 25.10.2003. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 1:00.14 410 I j. klase
316 3 Dīvs Dūmiņš 01.10.2004. LAT L. Olijare SS Arkādija 1:01.44 360 II j. klase

4. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
17 3 Edvards Māris Kamarūts 17.11.2003. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 56.08 589 III klase
402 2 Jānis Biernis 08.12.2003. LAT B. Kaufmane Valmieras BSS 1:01.26 366 II j. klase

5. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
164 3 Tomass Tavars 24.03.2002. LAT D. Lauva Liepājas SSS 57.91 505 III klase
326 2 Ronalds Indriksons 25.06.2003. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija DSQ

6. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
98 3 Mareks Lazdāns 03.10.2002. LAT A. Fomenko Jelgavas BJSS 55.44 620 III klase
291 2 Daniels Strods 22.05.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 56.76 557 III klase

7. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
81 2 Krišs Pavlovs 17.06.2002. LAT L. Janševska, S. Velberga Dobeles SS 56.78 556 III klase
264 3 Ēriks Solovjovs 24.09.1999. LAT I. Znūtiņa Salaspils SS 57.54 521 III klase

8. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
153 3 Aleks Kožuškevičs 25.12.2004. LAT D. Lauva Liepājas SSS 53.47 722 II klase
342 2 Roberts Kristians Līdaks 02.03.1995. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 54.52 667 II klase

9. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
59 2 Jurijs Kravčonoks 22.02.1999. LAT J. Markevičs, V. Bonders Daugavpils ISVS 54.70 658 II klase
33 3 Reinis Sūna 24.09.2002. LAT R. Maķevics Bauskas BJSS DNS

10. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
261 2 Markuss Ozols 23.03.2003. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 53.01 746 II klase
296 3 Artis Rožkalns 28.03.2000. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 53.05 744 II klase

11. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
49 2 Ņikita Bogdanovs 02.12.2002. LAT J. Markevičs, A. Domaņins Daugavpils ISVS 53.48 721 II klase

12. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
396 2 Jānis Etjantens 10.05.2003. LAT G. Bitītis, M. Gerke Valkas novada BJSS, MSĢ 52.23 789 I klase
191 3 Aleksis Belovs 13.09.2002. LAT V. Grigorjevs, G. Bitītis Līvānu BJSS, MSĢ 52.43 778 I klase

13. skrējiens

( 31.01.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
48 3 Etjens Viktors Beļašovs 19.06.2003. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 52.32 784 I klase
142 2 Matīss Gržibovskis 15.12.2003. LAT I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG DNF