Latvijas čempionāts telpās > 800m

1. skrējiens

( 29.02.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
28 3 Austris Karpinskis 14.06.1998. LAT M. Lūse Auseklis 1:53.76 973 Meistarkandidāts
5 1 Oskars Bambals 19.09.2001. LAT V. Lācis Lāča SS 1:54.18 962 Meistarkandidāts
147 2 Aksels Blanks 03.07.2001. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 1:56.10 910 Meistarkandidāts
195 4 Edgars Pavārs 23.03.1999. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 1:56.92 888 I klase
174 5 Artis Rožkalns 28.03.2000. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 1:58.86 837 I klase

2. skrējiens

( 29.02.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
104 1 Aleksandrs Mironovs 27.12.2002. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 1:58.39 849 I klase
48 3 Ņikita Bogdanovs 02.12.2002. LAT J. Markevičs, A. Domaņins Daugavpils ISVS 1:59.01 833 I klase
190 2 Roberts Kristians Līdaks 02.03.1995. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:00.59 793 I klase
47 4 Etjens Viktors Beļašovs 19.06.2003. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:01.33 775 I klase

3. skrējiens

( 29.02.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
197 4 Rikards Raimo 17.01.2000. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 2:02.37 749 II klase
152 1 Markuss Ozols 23.03.2003. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 2:03.05 733 II klase
187 2 Jegors Ivanovs 18.09.2002. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 2:03.53 721 II klase
107 5 Ralfs Roga 20.11.2003. LAT D. Lauva Liepājas SSS 2:04.94 688 II klase
236 3 Kārlis Zauers 28.08.1998. LAT J. Petrovičs SS Spars 2:08.16 615 II klase
175 6 Stepans Atamans 28.04.2003. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 2:08.46 608 II klase

4. skrējiens

( 29.02.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
103 5 Aleks Kožuškevičs 25.12.2004. LAT D. Lauva Liepājas SSS 2:03.69 718 II klase
170 6 Jēkabs Niklāvs Janovs 16.01.2001. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 2:03.74 716 II klase
130 1 Andris Aščuks 13.08.2000. LAT J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 2:04.15 707 II klase
186 2 Ronalds Indriksons 25.06.2003. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:06.29 657 II klase
27 3 Edvards Māris Kamarūts 17.11.2003. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 2:06.81 645 II klase
168 4 Nils Ciglis 07.12.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 2:09.16 593 II klase