Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās > 300m

1.skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
375 3 Jeļizaveta Romaņenko 07.08.2004. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 41.67 919 I klase
327 1 Kristīne Urtāne 23.12.2004. LAT S. Ziediņa Siguldas Sporta skola 42.50 878 II klase
215 4 Kitija Zaula 13.05.2004. LAT G. Teko, A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 42.82 863 II klase
333 2 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 43.33 839 II klase

2.skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
227 1 Elza Zeta Baumane 06.05.2004. LAT V. Lācis Lāča SS 42.61 873 II klase
205 4 Alise Šterna 28.11.2004. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 44.38 790 II klase
70 3 Viktorija Popovičeva 27.12.2003. LAT G. Kozireva Daugavpils ISVS 44.91 766 II klase
430 2 Anna Brode 29.01.2003. LAT B. Kaufmane Valmieras BSS 45.78 727 III klase

3.skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
356 2 Natālija Jastrebova 15.01.2004. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 43.23 843 II klase
316 3 Laura Ķirse 28.05.2003. LAT D. Mankusa Saldus SS 43.35 838 II klase
388 1 Justīne Paula Zīle 31.03.2003. LAT E. Krūms SS Arkādija, LBJSA 44.54 783 II klase
213 4 Alise Smilte 21.09.2004. LAT R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 45.49 740 III klase

4.skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
479 4 Simona Prikule 31.01.2003. LAT J. Tarasova Viļānu NSS 43.78 818 II klase
376 2 Kira Rudiša 10.02.2003. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 45.21 752 II klase
52 1 Megija Sirmā 27.10.2004. LAT R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 45.65 733 III klase
229 3 Mia Melbārde 06.01.2004. LAT V. Lācis Lāča SS DSQ

5. skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
453 1 Marta Matisova 16.12.2004. LAT A. Kiršteins Ventspils nov. BJSS 45.99 718 III klase
341 2 Baiba Bērziņa 20.05.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 46.58 693 III klase
34 3 Samanta Dorči 03.02.2004. LAT R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 46.76 685 III klase
365 4 Leonora Liepiņa 12.04.2003. LAT L. Olijare SS Arkādija 47.17 668 III klase

6. skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
21 4 Klinta Lindāne 21.03.2003. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 44.79 771 II klase
390 1 Nikola Ļifica 16.09.2003. LAT L. Jēkabsone, S. Sabājevs SS Arkādija 46.21 709 III klase
263 2 Amanda Umule 29.12.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 46.36 702 III klase
33 3 Daiga Bergmane 19.09.2003. LAT R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 47.03 674 III klase

7. skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
342 4 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 46.80 683 III klase
383 2 Ilze Streļča 21.04.2003. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 47.31 662 III klase
96 3 Laura Viktorija Dūna 26.03.2004. LAT S. Petrakovs Ilūkstes NSS DSQ

8. skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
485 4 Emmija Ivule 30.05.2003. LAT A. Koziča Ķekavas SS 43.63 825 II klase
462 2 Katrīna Bikse 14.12.2003. LAT A. Kronbergs SS Spars 45.27 750 III klase
394 3 Hedviga Estere Šēra 01.07.2004. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 49.20 585 III klase

9. skrējiens

( 07.02.2020. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
235 3 Marta Zunte 01.01.2003. LAT V. Lācis Lāča SS 45.36 746 III klase
63 1 Anastasija Kisele 28.05.2004. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 46.96 677 III klase
26 4 Evelīna Krakope 15.04.2003. LAT V. Beļikovs Balvu SS DSQ
17 2 Marlēna Marta Gavare 26.12.2004. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis DNS