Sportland kauss 1.posms > 600m

1.skrējiens

( 10.01.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
322 5 Ruta Alvīne Libere 18.11.2005. LAT N. Milbrete SS Arkādija 1:48.24 716 III klase
163 1 Arina Krasotenko 19.12.2006. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 1:51.44 661 III klase
64 4 Zaiga Paegle 01.03.2006. LAT A. Fomenko Jelgavas BJSS 1:51.72 657 III klase
449 6 Amēlija Vīmane 06.12.2006. LAT T. Čerņiks Ķekavas SS 2:15.56 319 III j. klase
127 3 Emīlija Štelmakere 01.11.2006. LAT D. Korpe-Jefremova Lielvārdes SC 2:16.44 308 III j. klase
386 2 Sibilla Strautmane 22.03.2006. LAT R. Treiģis - Treidis Talsu SS 2:23.81 230

2. skrējiens

( 10.01.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
317 1 Karīna Krauze 01.01.2005. LAT J. Beļinskis SS Arkādija 1:51.99 652 III klase
324 3 Veronika Lisica 13.07.2006. LAT A. Pupina SS Arkādija 1:58.29 551 I j. klase
372 2 Rūta Līva Grakovska 27.01.2006. LAT R. Treiģis - Treidis Talsu SS 2:00.98 511 I j. klase
186 4 Estere Roga 14.08.2006. LAT A. Zīverte Liepājas SSS 2:01.66 501 I j. klase
261 6 Marika Bumbiere 31.10.2005. LAT S. Birkenberga Saldus SS 2:02.89 483 I j. klase
117 5 Alise Brikule 14.06.2005. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 2:20.70 262

3. skrējiens

( 10.01.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
231 6 Kamila Aleksa Krustiņa 26.10.2006. LAT Z. Kincis Ogres SC 1:55.47 596 III klase
86 7 Līna Liepa 19.05.2006. LAT A. Muša Jūrmalas SS 1:56.52 579 III klase
307 1 Liliana Grigorjeva 10.11.2006. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 2:07.73 416 II j. klase
268 4 Renāte Plāce 30.10.2006. LAT S. Birkenberga Saldus SS 2:11.74 365 III j. klase
382 2 Anna Plivna 18.02.2005. LAT R. Treiģis - Treidis Talsu SS 2:13.59 342 III j. klase
160 5 Ieva Ilze Jarute 05.07.2005. LAT D. Stumbre, A. Zīverte Liepājas SSS 2:16.17 312 III j. klase
222 3 Letija Letīcija Lokmane 29.07.2006. LAT L. Jansone Mārupes SC 2:19.85 271

4. skrējiens

( 10.01.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
133 3 Elizabete Kociņa 17.02.2006. LAT A. Kļava Liepājas raj. SS 1:46.56 746 II klase
174 1 Maija Meniķe 03.03.2006. LAT A. Zīverte Liepājas SSS 1:54.86 605 III klase
360 5 Kate Zaķe 12.06.2006. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:59.10 539 I j. klase
298 4 Emīlija Cimbaļuka 07.04.2006. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 2:03.60 473 II j. klase
73 7 Liene Šurma 11.02.2006. LAT A. Fomenko Jelgavas BJSS 2:05.22 450 II j. klase
275 2 Dagnija Štāla 27.10.2006. LAT S. Birkenberga Saldus SS 2:10.00 387 III j. klase
36 6 Paula Zabarovska 07.11.2005. LAT L. Jakutāviča Bauskas BJSS 2:12.70 353 III j. klase

5. skrējiens

( 10.01.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
263 3 Anna Frolova 19.04.2005. LAT S. Birkenberga, D. Mankusa Saldus SS 1:52.25 648 III klase
100 5 Nikola Bērziņa 16.02.2006. LAT I. Skurule Kuldīgas SS 1:56.12 585 III klase
274 4 Paula Ņikiforova 07.08.2006. LAT S. Birkenberga Saldus SS 1:59.28 536 I j. klase
359 1 Federika Volkane 01.01.2006. LAT A. Klapote SS Arkādija 2:03.22 479 II j. klase
383 7 Madara Anna Rekšņa 23.09.2005. LAT R. Treiģis - Treidis Talsu SS 2:08.60 405 II j. klase
368 2 Anna Liene Bērziņa 11.05.2006. LAT R. Treiģis - Treidis Talsu SS 2:10.38 382 III j. klase
316 6 Milāna Krafte 09.08.2005. LAT A. Pupina SS Arkādija 2:15.57 318 III j. klase

6. skrējiens

( 10.01.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
336 3 Austra Ošiņa 01.01.2006. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:43.50 801 II klase
83 1 Alise Šalājeva 08.05.2005. LAT L. Nagle Jelgavas SC 1:45.14 771 II klase
292 2 Elza Niklase 27.07.2005. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 1:50.14 683 III klase
178 5 Anna Mūrniece 12.09.2005. LAT J. Zilvers, A. Zīverte Liepājas SSS 1:55.75 591 III klase
321 4 Evija Leja 09.05.2005. LAT K. Siņicins SS Arkādija 1:58.98 541 I j. klase
345 6 Sofija Rumkovska 06.05.2005. LAT K. Zālītis SS Arkādija 2:04.32 463 II j. klase
391 7 Laura Brīvniece 29.06.2006. LAT I. Rubena Tukuma SS 2:12.32 357 III j. klase

7. skrējiens

( 10.01.2020. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
235 4 Indra Mackeviča 10.10.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 1:41.84 832 II klase
214 2 Amanda Valtasa 11.08.2005. LAT J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 1:43.13 808 II klase
38 6 Madara Kļavniece 04.03.2006. LAT S. Krūma, G. Bitītis Carnikava, MSĢ 1:43.42 803 II klase
276 1 Marta Balanasa 09.04.2005. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 1:45.33 768 II klase
50 5 Adriana Krūzmane 20.05.2006. LAT D. Vizule Dartija 1:48.83 706 III klase
339 7 Alise Petrova 12.06.2005. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:48.88 705 III klase
179 3 Laura Osipenko 29.06.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS DSQ