Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts > 800m

1. skrējiens

( 27.07.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
127 3 Oskars Bambals 19.09.2001. LAT V. Lācis Lāča SS 1:52.00 970 Meistarkandidāts
126 4 Daniels Bambals 02.08.1998. LAT V. Lācis Lāča SS 1:52.53 955 Meistarkandidāts
115 4 Rojs Puks 05.02.2000. LAT D. Lauva Liepājas SSS 1:53.71 923 Meistarkandidāts
173 2 Aksels Blanks 03.07.2001. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 1:56.04 861 I klase
216 2 Edgars Pavārs 23.03.1999. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 1:56.05 861 I klase
196 5 Artis Rožkalns 28.03.2000. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 1:56.87 839 I klase
237 6 Jānis Etjantens 10.05.2003. LAT G. Bitītis, M. Gerke Valkas BJSS, MSĢ 1:58.68 793 II klase
212 6 Roberts Kristians Līdaks 02.03.1995. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 1:58.82 790 II klase
168 5 Mārtiņš Karlsons 21.10.1993. LAT M. Ārente SK "Tērauds", Madonas BJSS 1:59.29 778 II klase
134 1 Kārlis Romanovs 23.12.2002. LAT V. Lācis Lāča SS DNF

2. skrējiens

( 27.07.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
111 4 Arturs Kuzmičenko 18.04.2001. LAT D. Lauva Liepājas SSS 1:58.46 799 II klase
210 2 Gustavs Kļavis 31.07.2001. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 1:59.29 778 II klase
48 4 Etjens Beļašovs 19.06.2003. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:00.28 754 II klase
264 6 Kārlis Zauers 28.08.1998. LAT J. Petrovičs SS Spars 2:03.56 676 II klase
182 5 Ēriks Solovjovs 24.09.1999. LAT I. Znūtiņa Salaspils SS 2:04.14 662 II klase
49 3 Ņikita Bogdanovs 02.12.2002. LAT J. Markevičs, A. Domaņins Daugavpils ISVS DNF
217 1 Rikards Raimo 17.01.2000. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija DNS

3. skrējiens

( 27.07.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
205 3 Jegors Ivanovs 18.09.2002. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 2:04.81 647 II klase
195 2 Kārlis Dieviņš 20.03.2002. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2:06.51 609 II klase
119 4 Artjoms Sitņuks 05.06.2003. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 2:07.18 595 II klase
208 2 Kalvis Kilups 06.05.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:09.62 543 III klase
198 4 Stepans Atamans 28.04.2003. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 2:09.83 538 III klase
131 1 Ivars Katkevičs 27.03.1983. LAT V. Lācis Lāča SS 2:10.23 530 III klase
207 5 Artūrs Jānis Karss 06.10.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:16.91 402 III klase
60 6 Vladimirs Zamjatins 03.02.2001. LAT S. Petrakovs, S. Petrakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 2:24.61 276 I j. klase