Latvijas U18 un U20 čempionāts > 800m

1. skrējiens

( 21.06.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
314 5 Jānis Etjantens 10.05.2003. LAT G. Bitītis, M. Gerke Valkas BJSS, MSĢ 1:59.51 773 II klase
281 4 Kārlis Romanovs 23.12.2002. LAT V. Lācis Lāča SS 1:59.52 772 II klase
223 3 Aleksandrs Mironovs 27.12.2002. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 1:59.62 770 II klase
81 6 Etjens Beļašovs 19.06.2003. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 1:59.87 764 II klase
582 7 Daniils Staruks 31.08.2002. LAT A. Matisons SS Spars 2:00.44 750 II klase
106 2 Mareks Meženiks 08.04.2002. LAT V. Aleksejevs, J. Hadakova Daugavpils NSS 2:11.44 506 III klase

2.skrējiens

( 21.06.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
82 4 Ņikita Bogdanovs 02.12.2002. LAT J. Markevičs, A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:02.26 706 II klase
450 5 Jegors Ivanovs 18.09.2002. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 2:04.86 646 II klase
320 3 Markuss Ozols 23.03.2003. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 2:07.32 592 II klase
423 8 Daniels Strods 22.05.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 2:07.67 584 II klase
368 7 Raivis Žihars 09.05.2002. LAT L. Valdonis Preiļu BJSS 2:08.30 570 II klase
89 2 Mareks Jakušonoks 21.02.2003. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:12.01 494 III klase
246 6 Edvards Francs 30.10.2002. LAT A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS DNF

3. skrējiens

( 21.06.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
432 Stepans Atamans 28.04.2003. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 2:07.15 595 II klase
67 Kārlis Dieviņš 20.03.2002. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2:08.65 563 II klase
449 Ronalds Indriksons 25.06.2003. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:09.26 550 III klase
456 Kalvis Kilups 06.05.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:09.32 549 III klase
376 Armands Vēkšējs 26.02.2003. LAT I. Cipruss Rēzeknes BJSS 2:09.88 537 III klase
455 Artūrs Jānis Karss 06.10.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:10.16 532 III klase
565 Dilans Ķēniņš 01.10.2002. LAT K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 2:14.11 454 III klase
215 Imants Holms 26.03.2003. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 2:15.72 424 III klase
41 Edvards Māris Kamarūts 17.11.2003. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 2:17.33 395 III klase
92 Artūrs Krjancjus 16.02.2003. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:20.50 341 I j. klase
212 Marks Grantiņš 17.10.2003. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 2:22.26 312 I j. klase