Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās > 800m

1.skrējiens

( 29.06.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
283 1 Linda Auziņa 11.07.2005. LAT A. Klapote SS Arkādija 2:39.31 565 III klase
16 5 Dārta Elīza Bērziņa 04.05.2005. LAT A. Latika Alūksnes BJSS 2:45.77 488 III klase
213 6 Keita Elīza Paukšēna 04.03.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 2:49.74 443 III klase
237 3 Arianda Ivanova 25.09.2005. LAT O. Borisova Preiļu BJSS 2:50.38 436 III klase
222 7 Daniela Varlamova 26.09.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 2:50.80 431 III klase
149 4 Alija Bolšteina 03.12.2005. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 2:53.88 398 III klase
376 2 Zane Hamstere 11.06.2004. LAT A. Čaklis Ventspils nov. BJSS 2:59.37 343 I j. klase
292 8 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:00.38 333 I j. klase

2. skrējiens

( 29.06.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
55 5 Anastasija Kisele 28.05.2004. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:32.85 649 II klase
307 4 Evija Leja 09.05.2005. LAT K. Siņicins SS Arkādija 2:36.31 603 III klase
217 1 Anna Marija Rutkovska 17.11.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 2:41.88 534 III klase
144 3 Anna Marija Mackare 22.03.2005. LAT A. Kļava Liepājas raj. SS 2:42.25 529 III klase
57 8 Ērika Matisāne 09.03.2004. LAT G. Kozireva Daugavpils ISVS 2:45.41 492 III klase
137 2 Sanija Daļecka 12.11.2004. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 2:47.02 473 III klase
105 7 Albertīna Rudņeva 06.05.2004. LAT L. Nagle Jelgavas BJSS 2:48.29 459 III klase
352 6 Kristīne Kurmejeva 06.09.2005. LAT L. Krūkliņa Valkas BJSS 2:49.05 450 III klase

3. skrējiens

( 29.06.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
294 4 Rebeka Draudiņa 16.08.2004. LAT A. Klapote, L. Strekalovskis SS Arkādija 2:20.73 821 I klase
278 6 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2:26.51 736 II klase
210 5 Indra Mackeviča 10.10.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 2:27.74 719 II klase
66 3 Alisa Proščinko 20.12.2004. LAT J. Hadakova Daugavpils NSS 2:29.55 694 II klase
301 8 Frederika Anna Grende 07.10.2005. LAT A. Blajs SS Arkādija 2:34.77 623 II klase
315 2 Anastasija Močalova 10.04.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 2:36.21 605 III klase
280 7 Elza Niklase 27.07.2005. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2:40.95 545 III klase