Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā > 800m

1. skrējiens

( 31.05.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
234 3 Raitis Vilcāns 28.11.2001. LAT V. Neištadte Preiļu BJSS 2:12.46 485 III klase
4 4 Ivars Katkevičs 27.03.1983. LAT 2:12.99 475 III klase
267 4 Kristaps Feldmanis 19.04.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 2:13.32 469 III klase
206 6 Ričards Briedis 04.10.2001. LAT J. Beļinskis SK Metroons 2:15.29 432 III klase
43 2 Mārtiņš Ezerkalns 25.04.2003. LAT M. Urtāns Cēsu PSS 2:18.27 378 III klase
153 1 Marks Grantiņš 17.10.2003. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 2:19.35 360 III klase
342 2 Toms Tarvids 30.01.2001. LAT I. Zālīte SS Arkādija 2:20.49 341 I j. klase
230 5 Sandis Rudzāts 26.09.2001. LAT E. Vaivods Preiļu BJSS 2:23.20 298 I j. klase

2. skrējiens

( 31.05.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
274 3 Kārlis Dieviņš 20.03.2002. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2:09.97 536 III klase
277 6 Stepans Atamans 28.04.2003. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 2:10.16 532 III klase
296 5 Ronalds Indriksons 25.06.2003. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:10.23 530 III klase
90 1 Mārtiņš Plešners 17.02.2002. LAT S. Petrakovs Ilūkstes NSS 2:10.69 521 III klase
303 4 Artūrs Jānis Karss 06.10.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:11.01 514 III klase
Ā.K. 298 2 Nils Ivanovskis 06.05.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 2:10.49 525 III klase

3. skrējiens

( 31.05.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
167 3 Artjoms Sitņuks 05.06.2003. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 2:06.38 612 II klase
62 4 Mareks Jakušonoks 21.02.2003. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:07.74 582 II klase
301 2 Arsenijs Kadiševs 28.03.2002. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 2:08.19 573 II klase
332 5 Renārs Ruģelis 27.01.2003. LAT K. Siņicins SS Arkādija 2:08.51 566 II klase
68 6 Viktors Stehnovskis-Slavskis 16.08.2001. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:08.75 561 II klase
236 6 Raivis Žihars 09.05.2002. LAT L. Valdonis Preiļu BJSS 2:09.41 547 III klase
134 1 Vjačeslavs Bambāns 01.11.1981. LAT LSSC 2:29.07 214 I j. klase

4. skrējiens

( 31.05.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
156 3 Arturs Kuzmičenko 18.04.2001. LAT D. Lauva Liepājas SSS 1:58.65 794 II klase
366 2 Jānis Etjantens 10.05.2003. LAT G. Bitītis, M. Gerke Valkas BJSS, MSĢ 1:58.84 789 II klase
56 4 Etjens Beļašovs 19.06.2003. LAT Daugavpils ISVS 1:59.05 784 II klase
57 2 Ņikita Bogdanovs 02.12.2002. LAT J. Markevičs, A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:00.58 746 II klase
49 1 Mārtiņš Petrovs 15.10.2001. LAT R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 2:01.55 723 II klase
194 4 Toms Henrijs Zeltiņš 12.11.2001. LAT V. Lācis Lāča SS 2:01.71 719 II klase
249 6 Markuss Ozols 23.03.2003. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 2:01.80 717 II klase
297 5 Jegors Ivanovs 18.09.2002. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 2:04.75 648 II klase
205 6 Andris Aščuks 13.08.2000. LAT J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 2:04.75 648 II klase

5. skrējiens

( 31.05.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
192 1 Kārlis Romanovs 23.12.2002. LAT V. Lācis Lāča SS 1:58.18 806 II klase
160 3 Aleksandrs Mironovs 27.12.2002. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 1:58.66 794 II klase
250 2 Ēriks Solovjovs 24.09.1999. LAT I. Znūtiņa Salaspils SS 2:00.03 760 II klase
309 6 Gustavs Kļavis 31.07.2001. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:00.32 753 II klase
60 6 Vjačeslavs Ivanovs 07.11.2000. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:05.94 622 II klase
395 4 Kārlis Zauers 28.08.1998. LAT J. Petrovičs SS Spars DNF
98 5 Kristers Kalniņš 17.09.1996. LAT V. Lācis Jelgavas BJSS, Lāča SS DNS

6. skrējiens

( 31.05.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
183 2 Oskars Bambals 19.09.2001. LAT V. Lācis Lāča SS 1:53.59 926 Meistarkandidāts
9 4 Pauls Ārents 02.09.1991. LAT M. Ārente Enterprise, Madonas BJSS 1:54.50 902 I klase
162 2 Rojs Puks 05.02.2000. LAT D. Lauva Liepājas SSS 1:55.38 878 I klase
243 6 Aksels Blanks 03.07.2001. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 1:56.34 853 I klase
376 5 Rihards Linde 30.08.1992. LAT M. Ārente Valmieras VK 1:57.56 822 I klase
59 6 Artjoms Gorjačko 07.06.2000. LAT Daugavpils ISVS 1:57.81 815 I klase
275 1 Artis Rožkalns 28.03.2000. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 1:58.45 799 II klase
240 4 Mārtiņš Karlsons 21.10.1993. LAT M. Ārente SK "Tērauds", Madonas BJSS 1:58.79 791 II klase
314 2 Roberts Kristians Līdaks 02.03.1995. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:00.00 761 II klase
63 3 Dmitrijs Jurkevičs 07.01.1987. LAT R. Jurkevičs Daugavpils ISVS DNS