Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā > 400m

1. skrējiens

( 17.05.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
62 2 Markuss Urtāns 18.11.2003. LAT A. Macuks Jēkabpils SS 56.31 525 III klase
158 4 Kristaps Feldmanis 19.04.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 57.10 489 III klase
55 6 Rūdis Liepiņš 01.10.2003. LAT L. Nagle Jelgavas SC 57.89 454 III klase
52 3 Mareks Lazdāns 03.10.2002. LAT A. Fomenko Jelgavas BJSS 59.05 406 I j. klase
251 5 Armands Ēķis 15.12.2003. LAT S. Paipals-Šulcs SS Spars 1:00.88 335 II j. klase

2. skrējiens

( 17.05.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
174 3 Stepans Atamans 28.04.2003. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 55.53 562 III klase
157 4 Markuss Renārs Everss 08.11.2002. LAT A. Strenga Siguldas Sporta skola 58.57 426 I j. klase
16 2 Mārtiņš Ezerkalns 25.04.2003. LAT M. Urtāns Cēsu PSS 59.27 397 I j. klase
226 5 Jānis Biernis 08.12.2003. LAT B. Kaufmane Valmieras BSS 59.34 394 I j. klase

3. skrējiens

( 17.05.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
187 3 Artjoms Kalnpurs 05.04.2003. LAT A. Klapote SS Arkādija 54.40 617 III klase
34 4 Krišs Pavlovs 17.06.2002. LAT L. Janševska, S. Velberga Dobeles SS 54.74 600 III klase
91 2 Ivans Gutovs 07.06.2002. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 56.40 521 III klase
183 5 Ronalds Indriksons 25.06.2003. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 57.52 471 III klase
178 6 Dāvis Dābols 27.02.2002. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 58.42 432 I j. klase

4. skrējiens

( 17.05.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
82 6 Matīss Gržibovskis 15.12.2003. LAT I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ 50.17 848 I klase
224 4 Jānis Etjantens 10.05.2003. LAT G. Bitītis, M. Gerke Valkas novada BJSS, MSĢ 50.81 811 I klase
114 3 Aleksis Belovs 13.09.2002. LAT V. Grigorjevs, G. Bitītis Līvānu BJSS, MSĢ 51.73 759 II klase
113 5 Kārlis Romanovs 23.12.2002. LAT V. Lācis Lāča SS 51.78 756 II klase
20 2 Ņikita Bogdanovs 02.12.2002. LAT J. Markevičs, A. Domaņins Daugavpils ISVS 52.18 734 II klase
149 1 Markuss Ozols 23.03.2003. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 52.56 713 II klase