Latvijas U16 čempionāts > 1000m

1. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
192 2 Bruno Apsalons 23.03.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 3:13.29 248 II j. klase
265 6 Gabriels Toms Kvecko 22.07.2005. LAT A. Kiršteins Ventspils nov. BJSS 3:15.82 222 II j. klase
86 1 Matīss Grīniņš 19.09.2004. LAT A. Lancmane Kuldīgas SS 3:16.82 212 II j. klase
180 5 Dāvids Liziņš 07.03.2005. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 3:20.97 173 II j. klase
76 7 Svens Spēks 22.09.2004. LAT A. Macuks Jēkabpils SS 3:20.99 173 II j. klase
191 3 Kārlis Ancāns 01.01.2005. LAT I. Vītola Skulte SS Arkādija 3:24.26 145 II j. klase
169 4 Ardis Liepiņš 13.03.2004. LAT G. Klibiķe Sēlijas SS DSQ

2. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
40 1 Kristaps Dūzis 22.03.2004. LAT S. Velberga Dobeles SS 2:59.39 418 III klase
133 6 Emīls Ernests Zvirbulis 01.01.2004. LAT R. Pučekaite Madlienas vidusskola 3:04.29 353 I j. klase
247 4 Reinis Feldmanis 06.10.2004. LAT L. Krūkliņa Valkas BJSS 3:07.17 317 I j. klase
118 2 Dāvis Pankoks 15.04.2004. LAT D. Lauva Liepājas SSS 3:08.68 299 I j. klase
87 3 Raivo Liekmanis 02.08.2004. LAT I. Skurule Kuldīgas SS 3:13.32 248 II j. klase
99 7 Jānis Samuels Miločkins 26.10.2005. LAT D. Korpe-Jefremova Lielvārdes SC 3:14.24 238 II j. klase
235 5 Arnis Tobiess 18.04.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija DSQ

3. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
207 3 Mihails Filipovičs 03.09.2004. LAT A. Saņnikovs SS Arkādija 2:51.64 532 III klase
212 1 Nils Ivanovskis 06.05.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 2:52.54 518 III klase
202 4 Dāvis Dambergs 15.04.2004. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 2:52.66 516 III klase
220 5 Reinis Martinsons 17.06.2005. LAT K. Siņicins SS Arkādija 2:54.09 494 III klase
189 2 Roberts Aleksis Glazers 26.11.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 2:59.85 412 III klase
24 6 Gustavs Pļevoks 09.07.2004. LAT R. Maķevics Bauskas BJSS DNF