Latvijas U16 čempionāts > 600m

1. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
234 5 Hedviga Estere Šēra 01.07.2004. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 1:54.01 619 III klase
97 1 Evelīna Rancāne 06.06.2005. LAT V. Lācis Lāča SS 1:55.32 598 III klase
69 2 Sandra Brikmane 11.01.2005. LAT A. Raubišķis Jēkabpils SS 1:56.21 584 III klase
179 4 Jete Laiva 21.08.2005. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 1:58.21 553 I j. klase
264 3 Zane Hamstere 11.06.2004. LAT A. Čaklis Ventspils nov. BJSS 2:03.92 469 II j. klase

2. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
225 1 Alise Petrova 12.06.2005. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:48.26 716 III klase
68 3 Alise Šalājeva 08.05.2005. LAT L. Nagle Jelgavas SC 1:49.98 686 III klase
190 2 Elza Niklase 27.07.2005. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 1:50.20 682 III klase
39 4 Valērija Sokolova 21.01.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 1:56.31 582 III klase
193 5 Linda Auziņa 11.07.2005. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:58.70 545 I j. klase

3. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
221 2 Anastasija Močalova 10.04.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:46.21 752 II klase
210 4 Frederika Anna Grende 07.10.2005. LAT A. Blajs SS Arkādija 1:47.88 722 II klase
204 3 Sara Dilane 08.03.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:51.06 668 III klase
249 1 Kristīne Kurmejeva 06.09.2005. LAT L. Krūkliņa Valkas BJSS 1:52.48 644 III klase
201 5 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:54.45 612 III klase

4. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
38 4 Alisa Proščinko 20.12.2004. LAT J. Hadakova Daugavpils NSS 1:45.38 767 II klase
231 1 Alīna Sokunova 05.08.2004. LAT A. Saņnikovs SS Arkādija 1:46.15 753 II klase
74 3 Dagmāra Midzene 11.01.2005. LAT A. Raubišķis Jēkabpils SS 1:50.83 672 III klase
217 5 Evija Leja 09.05.2005. LAT K. Siņicins SS Arkādija 1:52.20 649 III klase
214 2 Daniela Kristiņa 26.06.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 1:55.10 601 III klase
1 6 Ramona Bičenko 20.11.2005. LAT I. Vītola Aizkraukles NSS 2:07.00 426 II j. klase

5. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
188 1 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 1:42.27 824 II klase
205 2 Rebeka Draudiņa 16.08.2004. LAT A. Klapote, L. Strekalovskis SS Arkādija 1:42.74 815 II klase
172 3 Marta Balanasa 09.04.2005. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 1:42.85 813 II klase
143 4 Amanda Valtasa 11.08.2005. LAT J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 1:43.99 792 II klase
197 6 Baiba Bērziņa 20.05.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:46.66 744 II klase
148 5 Indra Mackeviča 10.10.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 1:47.22 734 II klase