Latvijas U16 čempionāts > 300m

1. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
152 2 Līva Vasioleka 14.06.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 46.05 716 III klase
195 1 Nikole Baikova 04.04.2005. LAT L. Jēkabsone, L. Olijare SS Arkādija 47.87 639 III klase
97 3 Evelīna Rancāne 06.06.2005. LAT V. Lācis Lāča SS 48.70 605 III klase

2. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
250 2 Agnese Rāte 02.09.2005. LAT L. Krūkliņa Valkas BJSS 46.73 686 III klase
151 1 Amanda Umule 29.12.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 47.22 666 III klase
214 3 Daniela Kristiņa 26.06.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 49.75 564 I j. klase

3. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
127 3 Kitija Zaula 13.05.2004. LAT G. Teko, A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 42.95 857 II klase
102 2 Hilda Ciemese 13.10.2005. LAT A. Kļava Liepājas raj. SS 48.54 611 III klase
226 1 Sanija Preisa 21.01.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 49.68 566 I j. klase

4. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
38 1 Alisa Proščinko 20.12.2004. LAT J. Hadakova Daugavpils NSS 46.01 717 III klase
165 3 Anna Frolova 19.04.2005. LAT S. Birkenberga, D. Mankusa Saldus SS 47.61 649 III klase
63 2 Santa Vibāne 11.01.2004. LAT L. Nagle Jelgavas BJSS 51.22 508 I j. klase

5. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
267 2 Marta Matisova 16.12.2004. LAT A. Kiršteins Ventspils nov. BJSS 47.55 652 III klase
285 1 Evelīna Lismane 23.03.2005. LAT A. Zeile Olaines VK 49.43 576 I j. klase
204 3 Sara Dilane 08.03.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija DNS

6. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
95 3 Mia Melbārde 06.01.2004. LAT V. Lācis Lāča SS 45.45 742 III klase
221 2 Anastasija Močalova 10.04.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 46.44 699 III klase
39 1 Valērija Sokolova 21.01.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 47.01 674 III klase

7. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
233 3 Marija Ševcova 20.05.2004. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 44.33 792 II klase
227 2 Marija Puzirevska 27.12.2005. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 46.21 709 III klase
19 1 Samanta Dorči 03.02.2004. LAT R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 46.41 700 III klase

8. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
225 3 Alise Petrova 12.06.2005. LAT A. Klapote SS Arkādija 45.04 760 II klase
30 2 Megija Sirmā 27.10.2004. LAT R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 46.12 712 III klase
177 1 Marta Klinsone 31.10.2005. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 46.63 691 III klase

9. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
258 3 Rita Krauja 30.06.2004. LAT L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 45.07 759 II klase
198 1 Evelīna Bērziņa 04.05.2005. LAT K. Siņicins SS Arkādija 45.47 741 III klase
125 2 Alise Smilte 21.09.2004. LAT R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS DSQ

10. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
188 1 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 44.31 793 II klase
109 3 Rēzija Grēta Štrausa 28.10.2004. LAT A. Kļava, A. Matisons Liepājas raj. SS 44.70 775 II klase
236 2 Pērle Austra Veide 19.10.2005. LAT E. Krūms SS Arkādija, LBJSA 46.02 717 III klase

11. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
228 2 Jeļizaveta Romaņenko 07.08.2004. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 43.89 812 II klase
186 3 Paula Rudīte 30.09.2005. LAT I. Grēns Smiltenes SC 47.62 649 III klase
94 1 Elza Zeta Baumane 06.05.2004. LAT V. Lācis Lāča SS DNS

12. skrējiens

( 23.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
183 3 Kristīne Urtāne 23.12.2004. LAT S. Ziediņa Siguldas Sporta skola 43.59 826 II klase
172 1 Marta Balanasa 09.04.2005. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 44.07 804 II klase
120 2 Alise Šterna 28.11.2004. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 45.30 748 III klase