Maxima Jaunatnes kauss > 300m

1. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
17 2 Elīza Harjo 29.07.2005. LAT M. Lūse Auseklis 49.74 564 I j. klase
105 4 Anastasija Beļavska 02.03.2004. LAT Daugavpils NSS 52.75 454 II j. klase
188 3 Daniela Krasovska 11.03.2005. LAT A. Macuks Jēkabpils SS 57.21 313
560 1 Darja Ņemceva 08.01.2005. LAT A. Pupina SS Arkādija 1:00.22 232

2. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
342 1 Enija Krasovska 05.02.2005. LAT A. Sorokina Mārupes SC 49.91 558 I j. klase
13 2 Aleksandra Lūcija Bērzupe 05.02.2005. LAT M. Lūse Auseklis 50.26 544 I j. klase
630 3 Samanta Ozoliņa 03.05.2005. LAT I. Zālīte, L. Krūkliņa Valkas BJSS 54.22 404 III j. klase
559 4 Anastasija Ņedosvitnaja 14.11.2005. LAT A. Pupina SS Arkādija 56.02 348 III j. klase

3. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
274 2 Kerola Ozola 03.02.2005. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 46.72 687 III klase
59 1 Keita Jirgensone 13.12.2004. LAT I. Dramačonoka, R. Maķevics Bauskas BJSS 49.03 592 III klase
94 4 Zlata Ivanova 11.10.2004. LAT J. Markevičs Daugavpils ISVS 50.65 530 I j. klase
250 3 Rūta Rutkovska 19.05.2004. LAT T. Čerņiks Ķekavas SS 51.57 496 I j. klase

4. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
186 2 Paula Kļaviņa 07.06.2005. LAT A. Noris Jēkabpils SS 49.94 556 I j. klase
210 1 Ketlīna Kohva 29.01.2005. LAT A. Muša Jūrmalas SS 49.96 556 I j. klase
505 3 Estere Kalniņa 03.02.2004. LAT I. Zālīte SS Arkādija 52.71 455 II j. klase
314 4 Rēzija Kriķe 28.02.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS DSQ

5. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
650 3 Rita Krauja 30.06.2004. LAT L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 45.27 750 III klase
278 2 Katrīna Skudra 27.09.2004. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 49.66 567 I j. klase
112 1 Aina Zubrova 06.07.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 49.76 563 I j. klase
537 4 Ruta Alvīne Libere 18.11.2005. LAT N. Milbrete SS Arkādija DSQ

6. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
296 4 Rēzija Grēta Štrausa 28.10.2004. LAT A. Kļava, A. Matisons Liepājas raj. SS 45.21 752 II klase
101 3 Ieva Ņikitina 26.01.2004. LAT Daugavpils ISVS 48.80 601 III klase
479 2 Nellija Ereca 28.08.2004. LAT L. Jēkabsone, A. Saņņikovs SS Arkādija 50.98 517 I j. klase
133 1 Marta Zaremba 30.04.2005. LAT S. Velberga Dobeles SS 52.48 463 II j. klase

7. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
430 2 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 45.15 755 II klase
447 1 Nikole Baikova 04.04.2005. LAT L. Jēkabsone, L. Olijare SS Arkādija 47.84 640 III klase
601 3 Patrīcija Marija Tiļļa 27.05.2005. LAT I. Vītola Skulte SS Arkādija DSQ
571 4 Sanija Preisa 21.01.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija DSQ

8. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
111 2 Valērija Sokolova 21.01.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 46.94 677 III klase
598 1 Hedviga Estere Šēra 01.07.2004. LAT A. Čākurs SS Arkādija 48.77 602 III klase
463 3 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 49.06 591 III klase
373 4 Evelīna Lismane 23.03.2005. LAT A. Zeile Olaines VK 49.14 588 III klase

9. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
568 1 Alise Petrova 12.06.2005. LAT A. Klapote SS Arkādija 45.57 737 III klase
109 2 Alisa Proščinko 20.12.2004. LAT J. Hadakova Daugavpils NSS 46.81 683 III klase
472 4 Sara Dilane 08.03.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 47.52 653 III klase
119 3 Rebeka Gerasimjonoka 16.08.2005. LAT S. Velberga Dobeles SS 47.56 651 III klase

10. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
551 1 Anastasija Močalova 10.04.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 46.38 701 III klase
615 3 Pērle Austra Veide 19.10.2005. LAT E. Krūms SS Arkādija, LBJSA 46.61 691 III klase
453 4 Baiba Bērziņa 20.05.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 46.74 686 III klase
309 2 Alīna Ginta Kāposta 04.07.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS 49.71 565 I j. klase

11. skrējiens

( 10.02.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
562 4 Dinija Līga Paegle 22.06.2005. LAT A. Sorokina SS Arkādija 45.37 745 III klase
91 3 Megija Sirmā 27.10.2004. LAT R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 46.12 712 III klase
50 2 Samanta Dorči 03.02.2004. LAT R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 49.12 588 III klase
334 1 Alise Smilte 21.09.2004. LAT R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 49.50 573 I j. klase