SS "Arkādija" atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā U14 un Rīgas zonas atlases sacensības uz Latvijas čempionātu U14 > 300m

1. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
208 2 Ričards Dāvis Špacs 05.09.2006. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 46.14 253 II j. klase
94 4 Sandijs Jēkabsons 22.02.2006. LAT J. Osovija Jelgavas BJSS 49.48 130
119 1 Ivans Jakuševs 25.01.2007. LAT A. Titovs, A. Titovs Jūrmalas SS 52.84 48
269 3 Roberts Noviks 20.09.2007. LAT A. Blajs SS Arkādija 54.53 21
189 5 Mārtiņš Budreika 10.08.2006. LAT Z. Ķīkule Salaspils SS 1:03.03 0

2. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
277 1 Justs Ansis Puļķis 04.01.2007. LAT A. Blajs SS Arkādija 50.20 109
158 4 Niklāvs Damanis 15.08.2007. LAT Z. Kincis Ogres SC 50.57 99
152 2 Kirils Sakss 24.08.2007. LAT A. Sorokina Mārupes SC 56.56 3
173 3 Klāvs Eduards Paukšēns 17.08.2006. LAT Z. Kincis Ogres SC 57.76 0
202 5 Kristiāns Volks 07.03.2007. LAT Z. Ķīkule Salaspils SS 57.96 0

3. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
87 2 Kristers Strautmanis 18.04.2007. LAT D. Vizule Dartija 49.61 126
20 3 Henrijs Bušs 05.07.2007. LAT I. Dramačonoka Bauskas BJSS 50.22 109
181 4 Kristers Zemmers 31.10.2007. LAT A. Priževoits Ogres SC 50.93 90
246 1 Roberts Kārlis Kārss 17.06.2007. LAT G. Ļebedevs SS Arkādija 51.54 75
317 5 Jēkabs Jēkabsons 15.03.2006. LAT A. Koziča Ķekavas SS 56.19 5

4. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
318 2 Emīls Svens Ķezberis 05.12.2006. LAT A. Koziča Ķekavas SS 53.05 44
156 1 Kristaps Aleksandrs Cauna 01.09.2007. LAT A. Priževoits Ogres SC 54.12 27
201 5 Mārtiņš Zaķis 02.09.2006. LAT A. Feteris Salaspils SS 54.96 16
196 3 Raivis Migla 04.01.2006. LAT A. Feteris Salaspils SS 55.97 7
97 4 Raivis Mednis 14.01.2007. LAT S. Lorence Jelgavas BJSS 56.57 3

5. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
256 1 Sergejs Laskins 03.01.2007. LAT G. Ļebedevs SS Arkādija 51.23 82
191 3 Jānis Kazerovskis 30.01.2006. LAT G. Kļaviņš Salaspils SS 51.76 70
207 5 Roberts Cercins 16.08.2007. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 51.87 67
276 2 Gusts Matīss Puļķis 04.01.2007. LAT A. Blajs SS Arkādija 55.15 14
188 4 Antons Bērziņš- Vasiļjevs 06.02.2006. LAT G. Kļaviņš Salaspils SS 58.39 0

6. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
67 1 Nikolajs Postalovskis 26.04.2006. LAT L. Haritonovs BJC "Laimīte" 49.28 137
238 2 Emīls Gustavs Jazņevičs 07.07.2007. LAT I. Vītola Skulte SS Arkādija 51.95 65
288 3 Daņila Stojakins 08.03.2007. LAT A. Pupina SS Arkādija 55.44 11
249 4 Artis Kostomārovs 28.11.2007. LAT G. Ļebedevs SS Arkādija 58.31 0
186 5 Rafaels Bahšteins 06.04.2006. LAT A. Feteris Salaspils SS 1:01.03 0

7. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
272 2 Dāvis Jānis Paeglis 04.11.2007. LAT A. Sorokina SS Arkādija 53.01 44
121 5 Adrians Jaudzems 16.09.2006. LAT A. Muša Jūrmalas SS 54.52 21
218 4 Artūrs Blūmenfelds 18.10.2007. LAT G. Ļebedevs SS Arkādija 57.07 1
304 3 Antons Zaicevs 02.10.2007. LAT A. Klapote SS Arkādija 59.92 0
282 1 Rodrigo Valters Rukutis 27.02.2006. LAT A. Klapote SS Arkādija 1:02.88 0

8. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
230 4 Ainārs Ērglis 12.03.2007. LAT L. Olijare SS Arkādija 49.62 126
209 3 Normans Andrašuns 01.01.2006. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 54.36 23
224 2 Rihards Čops 29.09.2006. LAT S. Sabājevs SS Arkādija 1:04.33 0
98 1 Andriāns Muižnieks 16.06.2006. LAT M. Anzenavs Jelgavas BJSS DNS

9. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
91 4 Andreass Kārlis Dasjukevičs 01.05.2006. LAT M. Anzenavs Jelgavas BJSS 53.35 38
151 3 Roberts Pauniņš 07.07.2007. LAT Mārupes SC 53.66 33
241 1 Aleksejs Kadiševs 22.06.2006. LAT A. Pupina SS Arkādija 58.09 0
287 2 Fjodors Spicins 25.04.2007. LAT A. Pupina SS Arkādija 1:00.75 0

10. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
199 5 Ivo Rakstiņš 19.08.2006. LAT A. Feteris Salaspils SS 52.93 46
242 3 Martins Kairišs 19.06.2006. LAT S. Sabājevs SS Arkādija 53.01 44
254 1 Kristers Kudlis 01.01.2006. LAT A. Klapote SS Arkādija 53.20 41
240 2 Aleksandrs Kadiševs 22.06.2006. LAT A. Pupina SS Arkādija 55.08 15
99 4 Ralfs Paškevics 09.11.2007. LAT M. Anzenavs Jelgavas BJSS DNS

11. skrējiens

( 15.01.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
42 2 Raivis Rampāns 19.04.2006. LAT A. Solzemnieks Bauskas BJSS 47.44 201 III j. klase
100 4 Patriks Rullis 13.11.2006. LAT S. Lorence Jelgavas BJSS 48.27 170 III j. klase
59 1 Voldemārs Čudins 09.07.2006. LAT L. Haritonovs BJC "Laimīte" 49.22 138
8 3 Markuss Dāgs Krūze 06.06.2007. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 50.21 109
103 5 Reinis Šnepsts 02.07.2007. LAT J. Osovija Jelgavas BJSS 51.32 80