Latvijas U16 čempionāts > 400m

1.skrējiens

( 29.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
198 2 Lauris Pastars 25.06.2003. LAT E. Vaivods Preiļu BJSS 58.57 426 I j. klase
12 7 Martins Ernests Neilands 12.07.2004. LAT I. Lazdāne Aizkraukles NSS 59.90 372 I j. klase
41 4 Mārtiņš Ezerkalns 25.04.2003. LAT M. Urtāns Cēsu PSS 1:02.12 290 II j. klase
61 8 Aivars Rudāns 07.01.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 1:02.37 282 II j. klase
286 5 Jānis Biernis 08.12.2003. LAT B. Kaufmane Valmieras BSS 1:03.21 254 II j. klase
245 3 Valdis Lukaševičs 20.04.2004. LAT SS Arkādija 1:03.83 234 II j. klase
306 6 Sanijs Strauss 04.11.2003. LAT A. Kiršteins Ventspils nov. BJSS 1:04.18 224 III j. klase

2. skrējiens

( 29.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
47 6 Dmitrijs Ivčenko 21.11.2003. LAT Daugavpils ISVS 1:00.34 355 II j. klase
141 4 Aleks Kožuškevičs 25.12.2004. LAT D. Lauva Liepājas SSS 1:01.42 315 II j. klase
296 2 Māris Ansbergs 24.01.2003. LAT K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 1:01.78 302 II j. klase
147 5 Uvis Stumbris 27.06.2003. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 1:01.95 296 II j. klase
150 7 Aleksandrs Zinkevičs 05.12.2004. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 1:02.28 285 II j. klase
75 3 Alens Balans 18.02.2004. LAT Jelgavas BJSS 1:02.98 262 II j. klase
82 8 Ralfs Rubenis 07.06.2004. LAT Jelgavas BJSS 1:03.80 235 II j. klase

3. skrējiens

( 29.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
192 2 Andis Briška 11.05.2003. LAT E. Vaivods Preiļu BJSS 57.54 470 III klase
49 8 Artūrs Krjancjus 16.02.2003. LAT Daugavpils ISVS 58.86 414 I j. klase
236 6 Nils Ivanovskis 06.05.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 59.04 406 I j. klase
168 3 Aleksandrs Katkevičs 15.03.2003. LAT A. Vengra Ludzas SS 59.06 405 I j. klase
221 5 Stepans Atamans 28.04.2003. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 59.37 393 I j. klase
224 7 Daniils Baikovs 14.07.2004. LAT A. Čākurs SS Arkādija 59.83 375 I j. klase
52 4 Deniss Okuņevs 16.05.2003. LAT A. Kazakevičs Daugavpils ISVS DNF

4. skrējiens

( 29.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
281 4 Jānis Etjantens 10.05.2003. LAT G. Bitītis, M. Gerke Valkas BJSS, MSĢ 54.48 613 III klase
64 3 Rolands Blūms 25.03.2004. LAT I. Aizpure Gulbenes BJSS 54.65 605 III klase
128 6 Matīss Gržibovskis 15.12.2003. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 55.11 582 III klase
153 8 Daniels Gailis 17.06.2003. LAT A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 55.51 563 III klase
239 7 Artjoms Kalnpurs 05.04.2003. LAT A. Klapote SS Arkādija 55.90 544 III klase
48 2 Mareks Jakušonoks 21.02.2003. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 56.42 520 III klase
44 5 Etjens Beļašovs 19.06.2003. LAT Daugavpils ISVS 57.50 471 III klase