Latvijas U18 un U20 čempionāts > 800m

1. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
325 5 Raitis Vilcāns 28.11.2001. LAT V. Neištadte Preiļu BJSS 2:16.42 411 III klase
357 4 Reinis Rozenbahs 16.07.2002. LAT D. Mankusa Saldus SS 2:19.26 361 III klase
517 3 Rihards Vašuks 01.10.2002. LAT A. Matisons SS Spars 2:19.61 355 III klase
494 8 Dilans Ķēniņš 01.10.2002. LAT K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 2:20.16 346 I j. klase
467 2 Elvis Romulis 13.07.2002. LAT M. Gerke, V. Selga Valkas BJSS 2:20.68 338 I j. klase
416 6 Timotejs Marks Lagzdiņš 09.10.2002. LAT J. Beļinskis SS Arkādija, Metroons 2:21.22 329 I j. klase
318 7 Sandis Rudzāts 26.09.2001. LAT E. Vaivods Preiļu BJSS 2:21.54 324 I j. klase
76 1 Vitālijs Gagunovs 24.12.2002. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:28.93 216 I j. klase

2. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
66 4 Mārtiņš Petrovs 15.10.2001. LAT R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 2:10.52 524 III klase
327 8 Raivis Žihars 20.02.2002. LAT L. Valdonis Preiļu BJSS 2:10.62 522 III klase
422 5 Gints Mežiņš 24.10.2001. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 2:12.64 482 III klase
89 3 Viktors Stehnovskis-Slavskis 16.08.2001. LAT A. Domanins Daugavpils ISVS 2:13.35 468 III klase
237 6 Tomass Tavars 24.03.2002. LAT A. Vērdiņš Liepājas SSS 2:14.56 445 III klase
409 2 Kalvis Kilups 06.05.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:15.02 437 III klase
367 4 Nils Ciglis 07.12.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas novada pašvaldība 2:15.37 430 III klase
465 1 Sandis Freibergs 07.12.2001. LAT L. Krūkliņa Valkas BJSS 2:17.57 390 III klase
287 7 Pauls Daniels Lagzdiņš 09.10.2002. LAT J. Beļinskis Metroons, SS Arkādija 2:20.31 344 I j. klase

3. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
338 4 Aksels Blanks 03.07.2001. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 1:59.41 775 II klase
332 4 Jānis Seņkāns 24.02.2001. LAT I. Cipruss Rēzeknes BJSS 2:00.28 754 II klase
144 5 Emīls Vīgants 17.02.2001. LAT L. Nagle Jelgavas SC 2:03.32 681 II klase
41 6 Sandis Vosekalns 25.03.2002. LAT M. Lūse Auseklis 2:03.84 669 II klase
248 3 Edvards Francs 30.10.2002. LAT A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 2:03.86 669 II klase
369 8 Jēkabs Niklāvs Janovs 16.01.2001. LAT G. Blūmiņa Siguldas novada pašvaldība 2:06.58 608 II klase
404 7 Jegors Ivanovs 18.09.2002. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 2:07.09 596 II klase
515 2 Daniils Staruks 31.08.2002. LAT A. Matisons SS Spars 2:07.92 579 II klase
374 1 Daniels Strods 22.05.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas novada pašvaldība 2:08.35 569 II klase