Latvijas U18 un U20 čempionāts > 400m

1. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
94 4 Jūlija Ignatjeva 08.02.2002. LAT D. Hadakovs Daugavpils NSS 1:03.80 715 II klase
373 6 Elza Lešinska 18.05.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas novada pašvaldība 1:04.41 696 III klase
68 7 Beāte Annija Urbanoviča 10.10.2001. LAT R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 1:06.54 632 III klase
75 3 Jekaterina Fjodorova 14.01.2002. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 1:06.86 623 III klase
490 5 Tija Freimane 10.11.2002. LAT D. Lodiņš Ventspils nov. BJSS 1:07.67 600 III klase
88 2 Jūlija Soldatenkova 30.09.2002. LAT G. Kozireva Daugavpils ISVS 1:07.82 596 III klase
252 8 Samanta Kalniņa 30.07.2002. LAT R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 1:08.33 581 III klase
175 1 Amanda Jansone 27.05.2002. LAT A. Lancmane Kuldīgas SS 1:12.20 478 I j. klase

2. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
201 4 Luīze Velmere 14.06.2001. LAT V. Lācis Lāča SS 1:01.41 790 II klase
120 6 Enia Tīna Šusta 31.12.2001. LAT E. Sevastjanovs, V. Lācis Dartija 1:02.01 771 II klase
330 2 Megija Medne 16.04.2001. LAT I. Cipruss Rēzeknes BJSS 1:02.72 748 II klase
319 8 Rasa Saulīte 16.07.2001. LAT L. Valdonis Preiļu BJSS 1:02.82 745 II klase
195 7 Džūlija Krūmiņa 17.04.2002. LAT V. Lācis Lāča SS 1:03.23 732 II klase
141 3 Luīze Emīlija Laveniece 24.07.2001. LAT L. Nagle Jelgavas SC 1:03.47 725 II klase
438 5 Milana Tatarņikova 24.04.2001. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 1:04.28 700 III klase
359 1 Samanta Turka 11.02.2001. LAT D. Mankusa Saldus SS 1:05.21 672 III klase

3. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
393 5 Patricija Cīrule 10.11.2001. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 57.25 932 I klase
112 2 Anete Mirdza Rutka 23.03.2002. LAT Gulbenes BJSS 59.07 868 I klase
115 3 Amanda Hilda Gromova 14.12.2002. LAT D. Vizule Dartija 59.72 846 II klase
37 8 Marta Ločmele 06.07.2002. LAT M. Lūse Auseklis 1:00.40 824 II klase
285 1 Laura Līva Umperoviča 13.01.2002. LAT A. Krauklītis Madonas BJSS 1:00.48 821 II klase
398 7 Viktorija Fjodorova 18.11.2001. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 1:03.48 724 II klase
199 4 Patrīcija Sarmule 29.08.2002. LAT V. Lācis Lāča SS DNS
134 6 Māra Anna Zīverte 18.12.2002. LAT L. Nagle Jelgavas BJSS DNS