Latvijas U18 un U20 čempionāts > 400m

1. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
64 4 Renāts Lācis 30.12.2002. LAT M. Urtāns, R. Parandjuks Cēsu PSS 55.22 577 III klase
357 5 Reinis Rozenbahs 16.07.2002. LAT D. Mankusa Saldus SS 56.29 526 III klase
214 2 Ivans Gutovs 07.06.2002. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 57.76 460 III klase
467 3 Elvis Romulis 13.07.2002. LAT M. Gerke, V. Selga Valkas BJSS 58.60 424 I j. klase
232 8 Daņils Sapuns 14.12.2002. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 58.73 419 I j. klase
498 7 Pēteris Mikuckis 23.02.2001. LAT Ventspils nov. BJSS 59.36 393 I j. klase
318 6 Sandis Rudzāts 26.09.2001. LAT E. Vaivods Preiļu BJSS 59.63 383 I j. klase

2. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
41 4 Sandis Vosekalns 25.03.2002. LAT M. Lūse Auseklis 53.99 638 III klase
515 7 Daniils Staruks 31.08.2002. LAT A. Matisons SS Spars 54.08 634 III klase
179 5 Aleksis Meļņiks 05.07.2001. LAT Kuldīgas SS 54.76 599 III klase
237 8 Tomass Tavars 24.03.2002. LAT A. Vērdiņš Liepājas SSS 55.19 578 III klase
493 2 Daniels Matīss Kraučs 12.04.2001. LAT Ventspils nov. BJSS 55.55 561 III klase
422 6 Gints Mežiņš 24.10.2001. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 56.21 530 III klase
170 3 Kristaps Citlavs 10.04.2001. LAT I. Stukule Kuldīgas SS 57.12 488 III klase

3. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
66 4 Mārtiņš Petrovs 15.10.2001. LAT R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 54.77 599 III klase
212 2 Aleksandrs Gračušņiks 16.06.2001. LAT D. Lauva Liepājas SSS 55.39 569 III klase
265 5 Iļja Čelbajevs 17.04.2002. LAT J. Ostaševs, A. Vengra Ludzas SS 55.86 546 III klase
239 8 Aleks Uļjanovs 04.09.2002. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 55.87 546 III klase
103 3 Vladimirs Zamjatins 03.02.2001. LAT S. Petrakovs Daugavpils NSS 56.50 516 III klase
374 7 Daniels Strods 22.05.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas novada pašvaldība 56.69 508 III klase
121 6 Ainārs Azarevičs 11.09.2001. LAT S. Petrakova Ilūkstes NSS 57.05 491 III klase

4. skrējiens

( 21.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
221 6 Dmitrijs Ļašenko 06.06.2002. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 51.55 769 II klase
263 3 Aleksis Belovs 13.09.2002. LAT V. Grigorjevs Līvānu BJSS 52.75 703 II klase
144 5 Emīls Vīgants 17.02.2001. LAT L. Nagle Jelgavas SC 53.15 682 II klase
39 2 Jānis Silavs 23.06.2002. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 53.60 658 II klase
198 8 Kārlis Romanovs 23.12.2002. LAT V. Lācis Lāča SS 53.69 654 II klase
220 7 Arturs Kuzmičenko 18.04.2001. LAT D. Lauva Liepājas SSS 54.17 629 III klase
302 4 Artūrs Pastors 15.03.2001. LAT Z. Kincis Ogres SC DNF