Sportland kauss IV posms > 800m

1.skrējiens

( 07.06.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
36 8 Viktors Stehnovskis-Slavskis 16.08.2001. LAT A. Domaņins Daugavpils ISVS 2:11.69 501 III klase
60 1 Mārtiņš Plešners 17.02.2002. LAT S. Petrakovs Ilūkstes NSS 2:11.70 500 III klase
179 4 Pauls Daniels Lagzdiņš 09.10.2002. LAT J. Beļinskis SK Metroons, SS Arkādija 2:13.63 463 III klase
245 6 Kalvis Kilups 06.05.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:14.68 443 III klase
205 2 Reinis Rozenbahs 16.07.2002. LAT D. Mankusa Saldus SS 2:15.52 427 III klase
314 5 Rihards Vašuks 01.10.2002. LAT A. Matisons SS Spars 2:17.50 392 III klase
302 4 Dilans Ķēniņš 01.10.2002. LAT K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 2:19.77 353 III klase
59 7 Renārs Leiskins 28.12.2001. LAT S. Petrakova Ilūkstes NSS 2:21.07 331 I j. klase
29 3 Vitālijs Gagunovs 24.12.2002. LAT Daugavpils ISVS 2:21.64 322 I j. klase

2. skrējiens

( 07.06.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
142 5 Aleksandrs Mironovs 27.12.2002. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 2:04.47 655 II klase
208 2 Jēkabs Niklāvs Janovs 16.01.2001. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 2:05.80 625 II klase
54 3 Matīss Sisenis 24.03.2002. LAT D. Vizule Dartija 2:07.91 579 II klase
251 7 Artūrs Lapiņš 27.06.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:09.41 547 III klase
154 8 Tomass Tavars 24.03.2002. LAT A. Vērdiņš Liepājas SSS 2:11.43 506 III klase
159 6 Mihails Zenkovs 05.12.2001. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 2:16.31 413 III klase
250 1 Timotejs Marks Lagzdiņš 09.10.2002. LAT J. Beļinskis SS Arkādija, SK Metroons 2:17.45 392 III klase
324 2 Artūrs Jānis Karss 06.10.2002. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija 2:25.43 264 I j. klase
121 4 Toms Henrijs Zeltiņš 12.11.2001. LAT V. Lācis Lāča SS DNS

3. skrējiens

( 07.06.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
198 3 Aksels Blanks 03.07.2001. LAT G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 1:56.36 853 I klase
190 8 Jānis Seņkāns 24.02.2001. LAT I. Cipruss Rēzeknes BJSS 2:00.50 748 II klase
17 1 Sandis Vosekalns 25.03.2002. LAT M. Lūse Auseklis 2:06.40 612 II klase
Ā.K. 106 4 Daniels Bambals 02.08.1998. LAT V. Lācis Lāča SS 1:52.34 960 Meistarkandidāts
Ā.K. 145 5 Rojs Puks 05.02.2000. LAT D. Lauva Liepājas SSS 1:55.40 878 I klase
Ā.K. 105 6 Alfrēds Apinis 06.02.1999. LAT V. Lācis Lāča SS 2:01.81 717 II klase
Ā.K. 109 7 Kristers Kalniņš 17.09.1996. LAT V. Lācis Lāča SS DNF
Ā.K. 265 2 Armands Štāls 13.01.2000. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija DNS