Sportland kauss IV posms > 400m

1.skrējiens

( 07.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
135 7 Adrians Kālis 27.09.2000. LAT D. Lauva Liepājas SSS 54.08 634 III klase
243 4 Klaids Jeleckis 17.02.1999. LAT N. Milbrete SS Arkādija 54.17 629 III klase
136 2 Aleksandrs Kālis 27.09.2000. LAT D. Lauva Liepājas SSS 54.35 620 III klase
76 3 Jānis Kļaviņš 22.07.2000. LAT L. Nagle Jelgavas SC 55.27 574 III klase
186 5 Artis Krasjukovs 01.10.2000. LAT I. Cipruss Rēzeknes BJSS 56.20 530 III klase
43 6 Ēriks Nazarovs 02.12.2000. LAT S. Petrakovs Daugavpils NSS 56.22 529 III klase

2. skrējiens

( 07.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
39 3 Aleksandrs Visockis 20.02.1999. LAT Daugavpils ISVS 50.96 802 II klase
263 5 Mikus Saldovers 17.04.1998. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 52.94 693 II klase
32 6 Jurijs Kravčonoks 22.02.1999. LAT J. Markevičs Daugavpils ISVS 53.98 639 III klase
160 4 Emīls Zukulis 01.06.2000. LAT A. Vērdiņš Liepājas SSS 54.38 618 III klase
158 2 Edvīns Vilde 06.06.1999. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 54.76 599 III klase
259 7 Deniss Petrušins 09.12.1999. LAT N. Milbrete SS Arkādija 55.16 580 III klase
261 8 Rikards Raimo 17.01.2000. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 55.56 560 III klase

3. skrējiens

( 07.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
315 4 Kārlis Zauers 28.08.1998. LAT J. Petrovičs SS Spars 52.19 733 II klase
124 3 Jānis Gržibovskis 05.04.1999. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 53.09 685 II klase
110 8 Kārlis Kariņš 15.08.2000. LAT V. Lācis Lāča SS 53.53 662 II klase
168 7 Vadims Martinovs 05.06.1999. LAT V. Grigorjevs Līvānu BJSS 54.07 634 III klase
147 2 Ralfs Putenis 24.07.2000. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 57.44 474 III klase
217 5 Arnis Ozoliņš 27.08.1989. LAT A. Saņņikovs SK "Tērauds" DNS
Ā.K. 239 6 Oskars Grava 07.10.2001. LAT A. Saņņikovs SS Arkādija DSQ

4. skrējiens

( 07.06.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
144 5 Iļja Petrušenko 20.04.1999. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 47.35 1022 Meistars
267 3 Valērijs Valinščikovs 11.08.1997. LAT J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 48.47 951 Meistarkandidāts
155 2 Arnis Trankalis 18.05.1999. LAT D. Lauva Liepājas SSS 50.58 824 I klase
216 7 Mārtiņš Karlsons 21.10.1993. LAT M. Ārente SK "Tērauds" 52.81 700 II klase
9 4 Austris Karpinskis 14.06.1998. LAT M. Lūse Auseklis DNS
67 8 Maksims Semjonovs 24.02.2000. LAT L. Nagle Jelgavas BJSS DNS