Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupā > 1000m

( 13.02.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 94 Kamilla Vanadziņa 03.10.2003. LAT A. Klapote, L. Strekalovskis SS Arkādija 3:11.70 767 II klase
2 263 Adriana Sanija Kreitenberga 03.01.2003. LAT G. Bitītis, A. Ješkins MSĢ, Ādažu BJSS 3:17.14 712 II klase
3 323 Agate Caune 07.08.2004. LAT L. Dzene Valmieras BSS 3:20.72 677 II klase
4 313 Līna Gaile 20.12.2003. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 3:25.20 634 III klase
5 316 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 3:25.52 631 III klase
6 51 Baiba Bērziņa 20.05.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:28.50 604 III klase
7 Ieva Ņikitina 26.01.2004. LAT Daugavpils ISVS 3:28.92 600 III klase
8 314 Paula Lucāne 21.12.2003. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 3:31.64 575 III klase
9 239 Darija Ločmele 31.03.2004. LAT V. Krišāns Ludzas SS 3:32.97 563 III klase
10 58 Sara Dilane 08.03.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:33.12 562 III klase
11 156 Ērika Matisāne 09.03.2004. LAT G. Kozireva Daugavpils ISVS 3:34.92 546 III klase
12 8 Elīza Lemberga 29.09.2004. LAT J. Liepa 3:35.95 537 III klase
13 177 Valērija Sokolova 21.01.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 3:38.25 518 III klase
13 203 Rebeka Zekante 12.06.2003. LAT A. Macuks Jēkabpils SS 3:49.26 428 I j. klase
14 56 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:39.78 505 III klase
15 182 Keita Agnese Birzniece 27.02.2004. LAT I. Aizpure Gulbenes BJSS 3:40.25 501 III klase
16 291 Una Kraupša 13.06.2003. LAT L. Valdonis Preiļu BJSS 3:45.19 460 I j. klase
17 87 Alīna Sokunova 05.08.2004. LAT G. Ļebedevs SS Arkādija 3:47.37 443 I j. klase
18 240 Ilvija Nagle 02.11.2003. LAT V. Krišāns Ludzas SS 3:48.03 438 I j. klase
20 155 Ariana Maksimova 01.04.2003. LAT Daugavpils ISVS 3:49.71 425 I j. klase
21 187 Vlada Drobova 03.06.2003. LAT A. Macuks Jēkabpils SS 3:52.95 400 I j. klase
22 212 Katrīna Ļaksa 20.11.2003. LAT I. Umbraško Krāslavas SS 3:54.02 393 I j. klase
24 318 Veronika Bespalova 11.11.2004. LAT Valmieras BSS 3:58.01 364 II j. klase
25 165 Amanta Eisāne 12.12.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 4:00.58 346 II j. klase
26 218 Sanija Daļecka 12.11.2004. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 4:02.37 333 II j. klase
27 290 Estere Haritonova 27.02.2004. LAT L. Valdonis Preiļu BJSS 4:03.43 326 II j. klase
28 222 Paula Rāmute 10.04.2004. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 4:12.94 265 III j. klase
15 Elizabete Bērzkalna 16.09.2004. LAT V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS DNS
159 Ieva Ņikitina 26.01.2004. LAT Daugavpils ISVS DNS
169 Arina Jerošonoka 03.01.2003. LAT D. Hadakovs Daugavpils NSS DNS
198 Marta Estere Skrābāne 12.11.2004. LAT Jēkabpils SS DNS
Paula Krūmiņa 20.09.2004. LAT A. Raubišķis Jēkabpils SS DNS
Ā.K. Ginta Pētersone 05.03.2003. LAT V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS 3:55.29 383 I j. klase