Sportland kauss I posms > Lodes grūšana

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts Rīka svars IAAF Klasifikācija
1 296 19 Elva Vestarta 08.01.2004. I. Roziņš jelgavas SC 11.38 3.000 III klase
2 161 16 Annija Miļūne 08.02.2004. I. Dramačonoka Bauskas BJSS 10.28 3.000 III klase
3 301 4 Loreta Kalve 25.02.2003. Jēkabpils SS 10.25 3.000 III klase
4 179 17 Vineta Krūmiņa 15.05.2003. M. Urtāns Cēsu SS 10.21 3.000 III klase
5 591 28 Agnese Štencele 18.05.2003. D. Mankusa Saldus Sporta skola 10.00 3.000 III klase
6 503 15 Luīze Barkāne 21.08.2004. A. Krauklītis Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola 9.96 3.000 III klase
7 583 27 Amanda Kunkule 02.03.2003. D. Mankusa Saldus Sporta skola 9.85 3.000 III klase
8 217 30 Adriana Kandu 25.02.2004. D. Hadakovs Daugavpils SS 9.70 3.000 III klase
9 652 20 Sintija Kovaļčuka 24.01.2003. A. Jansons Talsu SS 9.60 3.000 I j. klase
10 197 14 Paula Retiķe 25.06.2003. E. Gāga Dartija 9.10 3.000 I j. klase
11 259 10 Nellija Gurkle 15.07.2004. Jelgavas BJSS 8.92 3.000 I j. klase
12 267 9 Samanta Maško 25.04.2003. Jelgavas BJSS 8.92 3.000 I j. klase
13 227 18 Viktorija Ģierte 28.08.2003. L. Janševska Dobeles SS 8.74 3.000 I j. klase
14 582 29 Nora Grišāne 09.03.2004. D. Mankusa Saldus Sporta skola 8.28 3.000 I j. klase
15 547 5 Dagnija Greidāne 24.07.2003. E. Kļaviņš Rēzeknes BJSS 8.24 3.000 I j. klase
16 638 25 Evelīna Sula 28.10.2003. B. Romanovska SS Spars 8.20 3.000 I j. klase
17 541 11 Evita Jauntirāne 19.07.2004. A. Zeile Olaines vieglatlētikas klubs 8.13 3.000 I j. klase
18 620 24 Alīna Lamstere 24.07.2003. B. Romanovska SS Spars 8.10 3.000 I j. klase
19 243 2 Nellija Miltiņa 26.07.2004. A. Paškevičs, S. Petrakovs Ilūkstes SS 7.98 3.000 II j. klase
20 443 22 Megija Vilka 05.02.2004. M. Pūpola Liepājas rajona Sporta skola 7.98 3.000 II j. klase
21 653 3 Viktorija Tīna Kristovska 24.11.2003. M. Štrobinders Talsu SS 7.80 3.000
22 669 6 Līna Vadone 29.03.2003. M. Oskerko Talsu SS 7.73 3.000
23 705 8 Undīne Gūtmane 21.03.2004. A. Čaklis Ventspils BJSS 7.42 3.000
24 626 26 Anastasija Odinajeva 24.10.2004. B. Romanovska SS Spars 7.40 3.000
25 307 7 Kristiāna Laura Ozoliņa 09.07.2004. A. Raubišķis Jēkabpils SS 6.85 3.000
26 431 31 Linda Liepiņa 21.11.2004. G. Ozola Liepājas rajona Sporta skola 6.75 3.000
27 416 21 Paula Biteniece 02.12.2003. M. Pūpola Liepājas rajona Sporta skola 6.72 3.000
28 166 23 Sandija Spundiņa 06.06.2004. L. Jakutāviča Bauskas BJSS 6.66 3.000
202 12 Arta Vokova 15.03.2003. Dartija NM 3.000