Sportland kauss I posms > Tāllēkšana

1.plūsma

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
165 Amanda Skultaite 17.07.2001. LAT Bauskas BJSS 4.91 764 III klase
606 Elza Lešinska 18.05.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas SS 4.76 732 III klase
308 Dagnija Upeniece 23.05.2002. LAT A. Raubišķis Jēkabpils SS 4.76 732 III klase
464 Jolanta Kučinskaite 11.08.2000. LAT A. Vērdiņš Liepājas SSS 4.74 728 III klase
714 Linda Lelde Līduma 29.10.2001. LAT D. Lodiņš Ventspils nov. BJSS 4.67 713 I j. klase
323 Aleksandra Sonja Miķelsone 06.07.2002. LAT A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 4.56 690 I j. klase
316 Madara Jančenko 17.08.2002. LAT A. Austrups Jūrmalas SS, MSĢ 4.46 669 I j. klase
500 Evelīna Žvagule 09.03.2000. LAT A. Vērdiņš Liepājas SSS 4.43 663 I j. klase
180 Justīne Mūrniece 06.06.2001. LAT A. Austrups Cēsu PSS, MSĢ 4.42 660 I j. klase
690 Zane Bērziņa 29.11.2002. LAT D. Lodiņš Ventspils nov. BJSS 4.39 654 I j. klase
327 Ieva Pauniņa 29.06.1999. LAT A. Muša Jūrmalas SS 4.34 644 I j. klase
454 Sintija Gruškēvica 01.01.1999. LAT Liepājas SSS 4.27 629 I j. klase
56 Līna Liepa 08.09.2001. LAT I. Zālīte SS Arkādija 4.26 627 I j. klase
318 Anželika Kokorēviča 19.02.2002. LAT A. Muša Jūrmalas SS 4.10 593 II j. klase
565 Zane Freimane 14.01.2002. LAT G. Šale Salaspils SS 4.06 585 II j. klase
222 Jana Ļizunova 27.06.2002. LAT S. Petrakovs Daugavpils SS 4.05 583 II j. klase
560 Līva Apse 12.04.2002. LAT G. Šale Salaspils SS 3.96 564 II j. klase
666 Elza Smilškalne 19.04.2000. LAT A. Jansons Talsu SS 3.30 427

2.plūsma

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
170 Beatrise Radze 26.02.2001. LAT E. Lācis BJC "Laimīte" 5.09 803 III klase
256 Anna Daukule 22.02.2001. LAT L. Nagle Jelgavas BJSS 5.05 794 III klase
249 Sabīne Adamoviča 28.10.2001. LAT L. Nagle Jelgavas BJSS 4.77 734 III klase
72 Solveiga Ose 28.07.1999. LAT N. Milbrete SS Arkādija 4.65 709 I j. klase
675 Laura Laurita Ķergalve 27.10.2000. LAT G. Auziņš Tukuma SS 4.65 709 I j. klase
556 Egija Vēvere 21.07.2000. LAT I. Cipruss Rēzeknes BJSS 4.65 709 I j. klase
532 Katrīna Skujiņa 12.02.2002. LAT Z. Kincis Ogres SC 4.59 696 I j. klase
352 Anta Abersone 22.12.2002. LAT A. Lancmane Kuldīgas SS 4.53 684 I j. klase
1 311 Zane Zemīte 18.07.2001. LAT A. Noris Jēkabpils SS 5.21 828 II klase
2 164 Amanda Savicka 29.12.2000. LAT Bauskas BJSS 5.34 856 II klase
3 483 Krista Sprūde 13.10.2001. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 5.31 850 II klase
4 128 Paula Katrīna Skalberga 18.05.2002. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 5.36 860 II klase
5 635 Darja Sopova 18.02.2002. LAT S. Paipals-Šulcs SS Spars 5.33 854 II klase
6 672 Klinta Bļusina 10.10.2000. LAT A. Čākurs Tukuma SS 5.50 891 I klase
7 621 Rūta Kate Lasmane 17.12.2000. LAT J. Petrovičs SS Spars 5.53 897 I klase
8 403 Kitija Paula Melnbārde 10.02.2001. LAT V. Lācis Lāča SS 5.72 938 I klase
70 Patrīcija Muravjova 02.12.2000. LAT I. Zālīte SS Arkādija NM