Sportland kauss I posms > Tāllēkšana

2.plūsma

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
268 27 Sanija Ozola 13.04.2003. Jelgavas BJSS
1 310 5 Lāsma Zemīte 08.05.2003. A. Raubišķis Jēkabpils SS 5.23 833 II klase
2 531 14 Marta Sīviņa 03.10.2003. Ogres SC 5.13 811 III klase
3 402 3 Alise Melnbārde 23.01.2004. V. Lācis Lāča SS 4.96 775 III klase
4 589 9 Sonora Sergejeva 18.03.2003. D. Mankusa Saldus Sporta skola 4.95 773 III klase
5 509 21 Ērika Līna Rivseniece 22.10.2003. A. Krauklītis Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola 4.88 758 III klase
6 743 1 Simona Prikule 31.01.2003. J. Tarasova Viļānu novada pašvaldības Sporta skola 4.86 754 III klase
7 438 22 Rēzija Grēta Štrausa 28.10.2004. A. Kļava Liepājas rajona Sporta skola 4.85 751 III klase
8 49 23 Tīna Krista Krūmiņa 26.11.2004. A. Čākurs SS Arkādija 4.82 745 III klase
9 673 20 Sanija Buta 04.04.2003. G. Auziņš Tukuma sporta skola 4.78 737 III klase
10 528 24 Diāna Alise Latkovska 14.11.2003. Ogres SC 4.67 713 I j. klase
11 632 13 Darja Savčenkova 13.06.2003. M. Alaine SS Spars 4.60 698 I j. klase
12 534 12 Nikoleta Šleiva 18.03.2004. Ogres SC 4.58 694 I j. klase
13 320 11 Alise Kupše 23.02.2004. A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 4.54 686 I j. klase
14 392 15 Keita Viktorija Venckus 09.05.2003. A. Koziča Ķekavas novada sporta skola 4.52 682 I j. klase
15 692 10 Pārsla Bogdanova 14.10.2004. K. Gulbis Ventspils BJSS 4.51 679 I j. klase
16 123 17 Viktorija Nīgale 24.04.2003. M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 4.47 671 I j. klase
17 25 Emmija Ivule 30.05.2003. A. Koziča Ķekavas novada sporta skola 4.46 669 I j. klase
18 620 19 Alīna Lamstere 24.07.2003. B. Romanovska SS Spars 4.31 637 I j. klase
19 295 2 Annika Elizabete Upīte 24.10.2003. L. Nagle jelgavas SC 4.31 637 I j. klase
20 661 6 Alise Paipala 07.05.2003. M. Štrobinders Talsu SS 4.25 625 I j. klase
21 124 18 Elizabete Anna Ozola 28.03.2003. M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 4.21 616 I j. klase
22 271 8 Samanta Ragovska 18.06.2004. M. Anzenavs Jelgavas BJSS 4.12 597 II j. klase
23 738 16 Rūta Zāle 07.04.2003. A. Kiršteins Ventspils BJSS 4.06 585 II j. klase
24 386 26 Marta Plauka 18.08.2004. A. Koziča Ķekavas novada sporta skola 4.06 585 II j. klase
25 252 7 Lelde Bērziņa 12.07.2003. Jelgavas BJSS 3.92 555 II j. klase
322 4 Arina Matvejeva 15.11.2004. A. Titovs Jūrmalas SS NM

1.plūsma

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
646 12 Keita Bārda 21.09.2003. A. Jansons Talsu SS
612 19 Katrīna Bikse 14.12.2003. A. Kronbergs SS Spars
1 151 2 Gerda Kerija Dreimane 27.01.2004. I. Dramačonoka Bauskas BJSS 5.04 792 III klase
2 525 20 Krista Igenberga 12.09.2003. Ogres SC 4.53 684 I j. klase
3 255 24 Anete Čistjakova 09.06.2004. Jelgavas BJSS 4.28 631 I j. klase
4 162 17 Keita Enija Ramona 20.03.2003. M. Rūgums Bauskas BJSS 4.24 622 I j. klase
5 129 8 Emīlija Tralmaka 15.11.2004. Auseklis 4.20 614 I j. klase
6 226 10 Annija Grinšpone 22.05.2004. S. Velberga Dobeles SS 4.05 583 II j. klase
7 321 14 Marta Kvašina 19.05.2004. A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 4.00 572 II j. klase
8 331 13 Viktorija Puriņa 17.02.2003. A. Titovs Jūrmalas SS 3.94 560 II j. klase
9 554 18 Alīna Ušakova 08.11.2003. I. Cipruss Rēzeknes BJSS 3.90 551 II j. klase
10 261 23 Elīna Jēkabsone 11.07.2003. Jelgavas BJSS 3.89 549 III j. klase
11 26 5 Vera Fuņikova 25.03.2004. M. Ārente SS Arkādija 3.87 545 III j. klase
12 665 1 Rebeka Rozenšteine 18.10.2004. M. Štrobinders Talsu SS 3.86 543 III j. klase
13 730 3 Alise Elza Skricka 24.01.2004. D. Lodiņš Ventspils BJSS 3.83 537 III j. klase
14 340 9 Astra Zakalovska 21.12.2003. A. Muša Jūrmalas SS 3.81 532 III j. klase
15 10 16 Izabella Bijone 01.01.2004. I. Aperāne SS Arkādija 3.80 530 III j. klase
16 684 15 Elīza Vētra 18.04.2004. R. Melgailis Vecumnieku novada dome 3.74 518 III j. klase
17 685 22 Lelde Airita Zandberga 11.09.2004. R. Melgailis Vecumnieku novada dome 3.69 507 III j. klase
18 724 7 Dinija Ozollapa 25.12.2003. A. Kiršteins Ventspils BJSS 3.67 503 III j. klase
19 384 21 Līva Kuzmina 19.07.2004. A. Koziča Ķekavas novada sporta skola 3.67 503 III j. klase
20 706 6 Zane Hamstere 11.07.2004. A. Čaklis Ventspils BJSS 3.54 476