Sportland kauss I posms > 1500m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 223 9 Mareks Meženiks 08.04.2002. LAT V. Aleksejevs Daugavpils SS 4:26.10 603 II klase
2 35 5 Jegors Ivanovs 18.09.2002. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 4:28.05 584 III klase
3 41 12 Arsenijs Kadiševs 28.03.2002. LAT L. Strekalovskis SS Arkādija 4:30.22 563 III klase
4 472 11 Aleksandrs Mironovs 27.12.2002. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 4:31.36 551 III klase
5 199 3 Matīss Sisenis 24.03.2002. LAT D. Vizule Dartija 4:34.18 525 III klase
6 451 6 Markuss Gedmins 19.03.2001. LAT D. Lauva Liepājas SSS 4:42.30 451 III klase
7 496 4 Mihails Zenkovs 05.12.2001. LAT V. Goļinskis Liepājas SSS 4:44.20 435 III klase
8 598 2 Nils Ciglis 07.12.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas SS 4:45.04 428 III klase
9 242 8 Renārs Leiskins 28.12.2001. LAT S. Petrakova Ilūkstes SS 4:59.30 315 I j. klase
10 603 1 Emīls Kravalis 02.05.2002. LAT G. Blūmiņa Siguldas SS 5:10.59 238 II j. klase
689 10 Ruslans Batujevs 07.08.2002. LAT D. Lodiņš Ventspils nov. BJSS DNS

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 476 6 Rojs Puks 05.02.2000. LAT D. Lauva Liepājas SSS 4:10.29 773 II klase
2 433 10 Artūrs Niklāvs Medveds 17.11.1999. LAT M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas SS 4:11.64 758 II klase
3 493 11 Edvīns Vilde 06.06.1999. LAT D. Stumbre Liepājas SSS 4:11.77 756 II klase
4 510 4 Emīls Stiprais 20.04.1999. LAT A. Krauklītis Madonas BJSS 4:12.09 753 II klase
5 206 12 Artjoms Gorjačko 07.06.2000. LAT A. Domanins Daugavpils BJSS 4:12.51 748 II klase
6 553 2 Jānis Seņkāns 24.02.2001. LAT I. Cipruss Rēzeknes BJSS 4:13.32 739 II klase
7 245 8 Santis Setkovskis 13.04.2001. LAT S. Petrakovs, S. Petrakova Ilūkstes SS 4:13.73 734 II klase
8 86 1 Rikards Raimo 17.01.2000. LAT R. Ābeltiņa SS Arkādija 4:23.71 628 II klase
9 594 3 Kristaps Bruners 17.05.1999. LAT A. Ziediņa Siguldas SS 4:24.47 620 II klase
10 186 5 Rihards Serģis 20.07.1999. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 4:27.67 588 III klase
11 207 7 Vjačeslavs Ivanovs 07.11.2000. LAT A. Domanins Daugavpils BJSS 4:34.93 518 III klase
12 697 9 Teodors Drazlovskis 09.10.2000. LAT D. Lodiņš Ventspils nov. BJSS 4:36.59 502 III klase