Sportland kauss I posms > 1000m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 48 12 Daniela Kristiņa 26.06.2004. K. Siņicins SS Arkādija 3:37.56 524 III klase
2 291 1 Madara Ozoliņa 28.06.2004. L. Nagle jelgavas SC 3:43.52 474 I j. klase
3 121 4 Ieva Moļņika 23.04.2004. M. Lūse Auseklis 3:48.55 434 I j. klase
4 279 6 Lauma Vanga 25.08.2004. M. Anzenavs Jelgavas BJSS 3:50.47 419 I j. klase
5 388 8 Līva Elizabete Puzule 30.01.2004. A. Koziča Ķekavas novada sporta skola 3:52.05 407 I j. klase
6 13 Nikola Staļūne 07.06.2004. L. Jakutāviča Bauskas BJSS 3:53.49 396 I j. klase
7 349 11 Karīna Stikute 06.08.2003. I. Umbraško Krāslavas sporta skola 3:53.86 394 I j. klase
8 347 10 Katrīna Ļaksa 20.11.2003. I. Umbraško Krāslavas sporta skola 3:54.34 390 I j. klase
9 325 2 Evelīna Moisejeva 08.06.2003. A. Muša Jūrmalas SS 3:55.69 380 I j. klase
10 432 9 Laura Līdeka 19.07.2004. Liepājas rajona Sporta skola 4:09.76 285 II j. klase
11 413 7 Renāte Ausmane 04.12.2003. M. Pūpola Liepājas rajona Sporta skola 4:24.73 198 III j. klase
301 5 Loreta Kalve 25.02.2003. Jēkabpils SS DNS

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 102 7 Kamilla Vanadziņa 03.10.2003. A. Klapote, L. Strekalovskis SS Arkādija 3:11.58 769 II klase
2 516 3 Adriana Sanija Kreitenberga 03.01.2003. G. Bitītis, A. Ješkins Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola 3:16.95 714 II klase
3 743 13 Simona Prikule 31.01.2003. J. Tarasova Viļānu novada pašvaldības Sporta skola 3:18.42 700 II klase
4 22 1 Rebeka Draudiņa 16.08.2004. A. Klapote SS Arkādija 3:18.71 697 II klase
5 601 4 Līna Gaile 20.12.2003. G. Blūmiņa Siguldas SS 3:24.55 640 III klase
6 607 5 Paula Lucāne 21.12.2003. G. Blūmiņa Siguldas SS 3:27.22 616 III klase
7 494 12 Mērija Megija Zabe 29.06.2003. D. Stumbre Liepājas SSS 3:30.56 585 III klase
8 529 6 Elīza Lemberga 29.09.2004. J. Liepa Ogres SC 3:31.47 577 III klase
9 437 11 Līva Skoreja 06.01.2003. M. Pūpola Liepājas rajona Sporta skola 3:31.57 576 III klase
10 12 2 Laura Elīza Babrova 05.07.2003. R. Ābeltiņa SS Arkādija 3:38.18 518 III klase
11 172 8 Renāte Beļājeva 17.02.2004. A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu SS 3:42.15 485 I j. klase
516 10 Adriana Sanija Kreitenberga 03.01.2003. G. Bitītis MSĢ DNS