Sportland kauss I posms > 1000m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 34 5 Ronalds Indriksons 25.06.2003. G. Ļebedevs SS Arkādija 3:02.94 370 I j. klase
2 538 1 Krists Reinards Zariņš 11.03.2003. R. Pučekaite Ogres SC 3:06.39 327 I j. klase
3 747 13 Artis Černovskis 10.06.2004. L. Jakutāviča Bauskas BJSS 3:07.30 316 I j. klase
4 169 10 Gints Zilpuris 26.09.2004. I. Dramačonoka Bauskas BJSS 3:09.25 293 I j. klase
5 289 3 Rūdis Liepiņš 01.10.2003. L. Nagle jelgavas SC 3:11.71 265 I j. klase
6 555 9 Armands Vēkšējs 26.02.2003. I. Cipruss Rēzeknes BJSS 3:17.98 201 II j. klase
7 176 2 Mārtiņš Ezerkalns 25.04.2003. M. Urtāns Cēsu SS 3:19.01 191 II j. klase
8 101 6 Arnis Tobiess 18.04.2004. K. Siņicins SS Arkādija 3:21.08 172 II j. klase
9 436 4 Artūrs Siliņš 28.10.2003. . Ločmelis Liepājas rajona Sporta skola 3:23.18 154 II j. klase
10 426 12 Toms Jaunzemis 14.11.2003. A. Kļava Liepājas rajona Sporta skola 3:27.71 118 III j. klase
11 357 11 Matīss Grīniņš 19.09.2004. A. Lancmane Kuldīgas SS 3:29.14 108 III j. klase
12 733 8 Leo Dubrovs 16.09.2003. K. Gulbis, D. Lodiņš Ventspils BJSS 3:30.15 101 III j. klase

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 519 5 Markuss Ozols 23.03.2003. G. Šale, G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 2:55.01 481 III klase
2 713 10 Niks Lagzdiņš 17.02.2003. A. Žeimunds, D. Lodiņš Ventspils BJSS 2:57.15 449 III klase
3 233 9 Gustavs Māliņš 24.06.2004. L. Janševska Dobeles SS 2:59.71 414 III klase
4 177 12 Roberts Aleksis Glazers 26.11.2004. A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu SS 3:07.78 310 I j. klase
5 600 11 Matīss Oto Filippovs 07.03.2004. G. Blūmiņa Siguldas SS 3:13.69 244 II j. klase
6 456 1 Imants Holms 26.03.2003. D. Stumbre Liepājas SSS 3:18.23 198 II j. klase
7 630 4 Ralfs Roga 20.12.2003. SS Spars 3:19.00 191 II j. klase
8 533 8 Bruno Spūlis 04.12.2004. Ogres SC 3:20.99 173 II j. klase
9 100 6 Roberts Titovs 22.12.2003. R. Ābeltiņa SS Arkādija 3:21.43 169 II j. klase
10 734 3 Sanijs Strauss 04.11.2003. A. Kiršteins Ventspils BJSS 3:29.00 109 III j. klase
11 748 13 Ralfs Strazdiņš 04.06.2004. L. Jakutāviča Bauskas BJSS 3:44.03 29
356 2 Lauris Grīniņš 02.09.2003. A. Lancmane Kuldīgas SS DNF
519 7 Markuss Ozols 23.03.2003. G. Šale, G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ DNS