Sportland kauss I posms > 600m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
44 Kalvis Kilups 06.05.2002. Andrejs Saņņikovs Arkādija, Sporta skola 1:46.34 237 II j. klase
54 Artūrs Lapiņš 27.06.2002. Andrejs Saņņikovs Arkādija, Sporta skola 1:36.59 461 III klase
126 Patriks Rudzāts 09.02.2002. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 1:32.35 582 III klase
409 Toms Henrijs Zeltiņš 12.11.2001. Viktors Lācis Lāča sporta skola, Biedrība 1:29.75 663 II klase
574 Ēriks Solovjovs 24.09.1999. Ināra Znūtiņa Salaspils sporta skola 1:29.65 666 II klase
131 Sandis Vosekalns 25.03.2002. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs DNS

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
704 Matīss Viesturs Grieze 06.05.2002. Kaspars Gulbis Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 1:47.34 218 III j. klase
712 Dilans Ķēniņš 01.10.2002. Kaspars Gulbis Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 1:45.57 252 II j. klase
51 Pauls Daniels Lagzdiņš 09.10.2002. Juris Beļinskis Metroons Sporta klubs, biedrība, Arkādija, Sporta skola 1:41.99 328 II j. klase
576 Rinalds Valts Zariņš 25.12.2000. Aigars Feteris Salaspils sporta skola 1:38.47 412 I j. klase
1 Andris Aščuks 13.08.2000. Juris Beļinskis Metroons Sporta klubs, biedrība, Arkādija, Sporta skola 1:34.21 527 III klase
720 Pēteris Mikuckis 23.02.2001. Aivars Čaklis Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola DNS

3. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
52 Timotejs Marks Lagzdiņš 09.10.2002. Juris Beļinskis Arkādija, Sporta skola 1:43.26 300 II j. klase
43 Artūrs Jānis Karss 06.10.2002. Andrejs Saņņikovs Arkādija, Sporta skola 1:38.27 417 I j. klase
700 Kristaps Fiļipjonoks 05.05.2002. Arno Kiršteins Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 1:37.91 427 I j. klase
174 Kārlis Dieviņš 20.03.2002. Austris Āboliņš Sporta klubs AŠAIS (Pagaidu biedrs), Cēsu pilsētas Sporta skola 1:35.93 479 III klase
232 Raimonds Levickis 07.02.2002. Skaidrīte Velberga Dobeles Sporta skola 1:35.52 490 III klase
642 Rihards Vašuks 01.10.2002. Aigars Matisons Spars, Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes Sporta skola DNS

4. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
11 Viktors Blūms 01.01.2001. Jūlija Iļjušina Arkādija, Sporta skola 1:34.53 518 III klase
125 Artis Ozols 24.03.1999. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 1:34.08 531 III klase
47 Aleksandrs Korčagins 12.07.2002. Jūlija Iļjušina Arkādija, Sporta skola 1:33.95 535 III klase
637 Daniils Staruks 31.07.2002. Aigars Matisons Spars, Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes Sporta skola 1:31.39 611 III klase
609 Daniels Strods 22.05.2002. Gunta Blūmiņa Siguldas novada pašvaldība 1:30.97 624 II klase
184 Artis Rožkalns 28.09.2000. Austris Āboliņš Sporta klubs AŠAIS (Pagaidu biedrs), Cēsu pilsētas Sporta skola 1:30.62 635 II klase
501 Aleksis Belovs 13.09.2002. Vjačeslavs Grigorjevs Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola 1:30.55 638 II klase

5. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
302 Aleksandrs Kucs 20.09.2000. Aivars Noris Jēkabpils Sporta skola 1:26.70 765 II klase
513 Aksels Blanks 03.08.2001. Gints Bitītis Salaspils sporta skola, Murjāņu sporta ģimnāzija 1:25.86 794 I klase
395 Alfrēds Apinis 06.02.1999. Viktors Lācis Lāča sporta skola, Biedrība 1:25.01 824 I klase
517 Salvis Krusietis 02.06.1999. Gints Bitītis Murjāņu sporta ģimnāzija 1:24.59 840 I klase
81 Edgars Pavārs 23.03.1999. Regīna Ābeltiņa Arkādija, Sporta skola 1:23.94 863 I klase
599 Pauls Daugulis 03.11.1999. Aina Ziediņa Siguldas novada pašvaldība 1:23.65 874 I klase
513 Aksels Blanks 03.08.2001. Gints Bitītis Salaspils sporta skola, Murjāņu sporta ģimnāzija DNS