Sportland kauss I posms > 300m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
112 Elise Ēķe 20.11.2002. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 51.62 494 I j. klase
Beatrise Bērtule 26.05.2002. Arvis Ješkins 49.78 563 I j. klase
165 Amanda Skultaite 17.07.2001. Raivis Maķevics Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 46.47 697 III klase
745 Beāte Annija Urbanoviča 10.10.2001. Rihards Paradjuks, Māris Urtāns Cēsu pilsētas Sporta skola DSQ

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
90 Aleksandra Siņegubova 17.02.2002. Lana Jēkabsone Arkādija, Sporta skola 48.05 631 III klase
152 Kitija Frolova 01.12.1999. M Rūgums Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 44.21 798 II klase
5 Elīna Barauskaite 05.07.2002. Staņislavs Olijars Arkādija, Sporta skola DSQ

3. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
28 Patrīcija Gudule 08.11.2001. Arkādija, Sporta skola 51.84 486 I j. klase
484 Dana Šēra 02.07.2002. Daiga Stumbre Liepājas sporta spēļu skola 50.92 520 I j. klase
58 Diāna Liskina 31.05.2002. Lidija Romanova Arkādija, Sporta skola 49.75 564 I j. klase
181 Diāna Namniece 15.03.2002. Māris Urtāns Cēsu pilsētas Sporta skola 45.93 721 III klase

4. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
571 Ieva Rence 27.04.2001. Aigars Feteris Salaspils sporta skola 50.48 536 I j. klase
300 Ieva Ivanova 25.07.2001. Aivars Noris Jēkabpils Sporta skola 47.49 654 III klase
567 Anna Kovaļonoka 01.10.2000. Ināra Znūtiņa Salaspils sporta skola 47.16 668 III klase
559 Anastasija Anaņjeva 05.03.2001. Ināra Znūtiņa Salaspils sporta skola 46.63 691 III klase

5. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
615 Adīna Fridrihsberga 14.08.2001. Aigars Matisons Spars, Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes Sporta skola 45.41 744 III klase
381 Anete Barana 11.05.2002. Anita Koziča Ķekavas novada sporta skola DSQ
222 Jana Ļizunova 27.06.2002. Sergejs Petrakovs Daugavpils novada sporta skola DSQ

6. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
99 Līva Tērauda 20.01.2002. Anita Klapote Arkādija, Sporta skola 51.48 499 I j. klase
570 Sandra Peļņika 24.12.2000. Gunita Šale Salaspils sporta skola 50.54 534 I j. klase
560 Līva Apse 12.04.2002. Gunita Šale Salaspils sporta skola 50.12 550 I j. klase
590 Keitija Strādniece 25.12.2002. Marina Dambe Saldus Sporta skola 49.40 577 I j. klase

7. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
363 Kintija Jēkabsone 03.05.2000. Ilze Stukule Kuldīgas novada sporta skola 49.89 558 I j. klase
18 Ksenija Daņilova 05.12.2001. Lana Jēkabsone, Jūlija Iļjušina Arkādija, Sporta skola 47.19 667 III klase
248 Sanita Vitkovska 26.06.1999. Svetlana Petrakova Ilūkstes novada Sporta skola 44.73 774 II klase
65 Anastasija Meļņika 31.12.2000. Jūlija Iļjušina Arkādija, Sporta skola DSQ

8. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
495 Emīlija Zakovica 25.03.2000. Daiga Stumbre Liepājas sporta spēļu skola 48.65 607 III klase
447 Amina Askarova 26.01.2002. Vjačeslavs Goļinskis Liepājas sporta spēļu skola 45.43 743 III klase
215 Jūlija Ignatjeva 08.02.2002. Dmitrijs Hadakovs Daugavpils novada sporta skola DSQ
410 Keita Formaņicka 17.02.2001. Iveta Puķīte Lielvārdes novada sporta centrs DSQ

9. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
586 Kristiāna Mauriņa 30.10.2000. Marina Dambe Saldus Sporta skola 46.41 700 III klase
194 Linda Linka 23.05.2001. Emīls Sevastjanovs Dartija, Iecavas novada sporta skola 46.36 702 III klase
236 Diāna Olupa 07.10.2002. Skaidrīte Velberga Dobeles Sporta skola 45.66 733 III klase
290 Rebeka Lode 13.12.2000. Laila Nagle Jelgavas novada Sporta centrs 45.34 747 III klase

10. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
288 Luīze Emīlija Laveniece 24.07.2001. Laila Nagle Jelgavas novada Sporta centrs 45.74 729 III klase
250 Dace Asme 02.06.1999. Santa Lorence Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola 45.60 735 III klase
120 Marta Ločmele 06.07.2002. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 44.69 776 II klase

11. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
67 Poļina Milka 16.06.2000. Jūlija Iļjušina Arkādija, Sporta skola 47.06 672 III klase
374 Ieva Lizete Rožkalna 17.11.2001. Ieva Skurule Kuldīgas novada sporta skola 46.09 714 III klase
511 Laura Līva Umperoviča 13.01.2002. Aleksandrs Krauklītis Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola DNF
606 Elza Lešinska 18.05.2002. Gunta Blūmiņa Siguldas novada pašvaldība DSQ

12. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
211 Aleksandra Tulovska 29.11.1999. Gaļina Kozireva Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola 46.03 716 III klase
470 Sendija Matušonoka 08.02.2002. Daiga Stumbre Liepājas sporta spēļu skola 45.37 745 III klase
324 Rūta Estere Miķelsone 16.02.2000. Aleksandrs Titovs, Anatolijs Titovs Jūrmalas sporta skola 44.28 795 II klase
239 Amanda Zandersone 30.03.2000. Skaidrīte Velberga Dobeles Sporta skola DNS

13. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
96 Jūlija Širina 12.09.2002. Nadežda Milbrete, Lana Jēkabsone Arkādija, Sporta skola 46.35 703 III klase
234 Renāte Medvedeva 19.02.2002. Skaidrīte Velberga Dobeles Sporta skola 45.35 746 III klase
29 Alevtina Gūtmane 15.03.1999. Nadežda Milbrete Arkādija, Sporta skola 45.20 753 II klase
117 Aļona Konstantinova 29.11.2000. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs DNS

14. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
14 Sanija Raina Brenča 18.04.2001. Ineta Zālīte Arkādija, Sporta skola 49.14 588 III klase
400 Džūlija Krūmiņa 17.04.2002. Viktors Lācis Lāča sporta skola, Biedrība 46.10 713 III klase
408 Luīze Velmere 14.06.2001. Viktors Lācis Lāča sporta skola, Biedrība 43.89 812 II klase
282 Māra Anna Zīverte 18.12.2002. Laila Nagle Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola 42.61 873 II klase

15. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
457 Anastasija Ivanova 20.03.2000. Vjačeslavs Goļinskis Liepājas sporta spēļu skola 45.84 725 III klase
98 Milana Tatarņikova 24.04.2001. Leonīds Strekalovskis Arkādija, Sporta skola 45.62 734 III klase
452 Terēze Gipsle 27.01.2000. Daiga Stumbre Liepājas sporta spēļu skola 45.00 762 II klase
115 Katrīna Kamarūte 10.08.2000. Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 43.91 812 II klase

16. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
702 Tija Freimane 10.12.2002. Dainis Lodiņš Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 46.98 676 III klase
190 Amanda Gromova 14.12.2002. Dace Vizule Dartija, Iecavas novada sporta skola 44.04 806 II klase
473 Viktorija Osipenko 15.01.1999. Diāna Lauva Liepājas sporta spēļu skola 43.56 828 II klase
527 Madara Kaire 26.04.2000. Ogres novada sporta centrs DSQ

17. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
355 Kristīne Grīnberga 30.05.2002. Ilze Stukule Kuldīgas novada sporta skola 44.45 787 II klase
407 Agita Švetere 25.04.1999. Viktors Lācis Lāča sporta skola, Biedrība 42.30 888 II klase
277 Anna Ševčenko 10.02.1999. Aļona Fomenko Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola 42.27 889 II klase
16 Patricija Cīrule 10.11.2001. Leonīds Strekalovskis Arkādija, Sporta skola 41.92 906 I klase