Sportland kauss I posms > 300m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
165 3 Amanda Skultaite 17.07.2001. Bauskas BJSS 46.47 697 III klase
1 Beatrise Bērtule 26.05.2002. A. Ješkins 49.78 563 I j. klase
112 2 Elise Ēķe 20.11.2002. M. Lūse Auseklis 51.62 494 I j. klase
745 4 Beāte Annija Urbanoviča 10.10.2001. M. Urtāns Cēsu SS DSQ

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
152 3 Kitija Frolova 01.12.1999. Bauskas BJSS 44.21 798 II klase
90 2 Aleksandra Siņegubova 17.02.2002. L. Jēkabsone SS Arkādija 48.05 631 III klase
5 4 Elīna Barakauskaite 05.07.2002. S. Olijars SS Arkādija DSQ

3. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
181 1 Diāna Namniece 15.03.2002. M. Urtāns Cēsu SS 45.93 721 III klase
58 3 Diāna Liskina 31.05.2002. L. Romanova SS Arkādija 49.75 564 I j. klase
484 4 Dana Šēra 02.07.2002. D. Stumbre Liepājas SSS 50.92 520 I j. klase
28 2 Patrīcija Gudele 08.11.2001. SS Arkādija 51.84 486 I j. klase

4. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
559 2 Anastasija Anaņjeva 05.03.2001. I. Znūtiņa Salaspils SS 46.63 691 III klase
567 1 Anna Kovaļonoka 01.10.2000. I. Znūtiņa Salaspils SS 47.16 668 III klase
300 4 Ieva Ivanova 25.07.2001. A. Noris Jēkabpils SS 47.49 654 III klase
571 3 Ieva Rence 27.04.2001. A. Feteris Salaspils SS 50.48 536 I j. klase

5. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
615 4 Adīna Fridrihsberga 14.08.2001. SS Spars 45.41 744 III klase
381 2 Anete Barana 11.05.2002. A. Koziča Ķekavas novada sporta skola DSQ
222 3 Jana Ļizunova 27.06.2002. S. Petrakovs Daugavpils SS DSQ

6. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
590 4 Keitija Strādniece 25.12.2002. M. Dambe Saldus Sporta skola 49.40 577 I j. klase
560 2 Līva Apse 12.04.2002. G. Šale Salaspils SS 50.12 550 I j. klase
570 1 Sandra Peļņika 24.12.2000. G. Šale Salaspils SS 50.54 534 I j. klase
99 3 Līva Tērauda 20.01.2002. A. Klapote SS Arkādija 51.48 499 I j. klase

7. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
248 4 Sanita Vitkovska 26.06.1999. S. Petrakova Ilūkstes SS 44.73 774 II klase
18 2 Ksenija Daņilova 05.12.2001. L. Jēkabsone, J. Iļjušina SS Arkādija 47.19 667 III klase
363 1 Kintija Jēkabsone 03.05.2000. Kuldīgas SS 49.89 558 I j. klase
65 3 Anastasija Meļņika 31.12.2000. J. Iļjušina SS Arkādija DSQ

8. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
447 1 Amina Askarova 26.01.2002. V. Goļinskis Liepājas SSS 45.43 743 III klase
495 2 Emīlija Zakovica 25.03.2000. D. Stumbre Liepājas SSS 48.65 607 III klase
215 3 Jūlija Ignatjeva 08.02.2002. D. Hadakovs Daugavpils SS DSQ
410 4 Keita Formaņicka 17.02.2001. I. Puķīte Lielvārdes novada sporta centrs DSQ

9. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
290 1 Rebeka Lode 13.12.2000. L. Nagle jelgavas SC 45.34 747 III klase
236 4 Diāna Olupa 07.10.2002. S. Velberga Dobeles SS 45.66 733 III klase
194 3 Linda Linka 23.05.2001. E. Sevastjanovs Dartija 46.36 702 III klase
586 2 Kristiāna Mauriņa 30.10.2000. M. Dambe Saldus Sporta skola 46.41 700 III klase

10. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
120 3 Marta Ločmele 06.07.2002. M. Lūse Auseklis 44.69 776 II klase
250 4 Dace Asme 02.06.1999. Jelgavas BJSS 45.60 735 III klase
288 2 Luīze Emīlija Laveniece 24.07.2001. L. Nagle jelgavas SC 45.74 729 III klase

11. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
374 4 Ieva Lizete Rožkalna 17.11.2001. I. Skurule Kuldīgas SS 46.09 714 III klase
67 2 Poļina Milka 16.06.2000. J. Iļjušina SS Arkādija 47.06 672 III klase
511 Laura Līva Umperoviča 13.01.2002. A. Krauklītis Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola DNF
606 3 Elza Lešinska 18.05.2002. G. Blūmiņa Siguldas SS DSQ

12. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
324 2 Rūta Estere Miķelsone 16.02.2000. A. Titovs, A. Titovs Jūrmalas SS 44.28 795 II klase
470 1 Sendija Matušonoka 08.02.2002. D. Stumbre Liepājas SSS 45.37 745 III klase
211 3 Aleksandra Tulovska 29.11.1999. G. Kozireva Daugavpils BJSS 46.03 716 III klase
239 4 Amanda Zandersone 30.03.2000. S. Velberga Dobeles SS DNS

13. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
29 2 Alevtina Gūtmane 15.03.1999. N. Milbrete SS Arkādija 45.20 753 II klase
234 3 Renāte Medvedeva 19.02.2002. S. Velberga Dobeles SS 45.35 746 III klase
96 1 Jūlija Širina 12.09.2002. N. Milbrete, L. Jēkabsone SS Arkādija 46.35 703 III klase
117 4 Aļona Konstantinova 29.11.2000. M. Lūse Auseklis DNS

14. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
282 2 Māra Anna Zīverte 18.12.2002. L. Nagle Jelgavas BJSS 42.61 873 II klase
408 1 Luīze Velmere 14.06.2001. V. Lācis Lāča SS 43.89 812 II klase
400 3 Džūlija Krūmiņa 17.04.2002. V. Lācis Lāča SS 46.10 713 III klase
14 4 Sanija Raina Brenča 18.04.2001. I. Zālīte SS Arkādija 49.14 588 III klase

15. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
115 4 Katrīna Kamarūte 10.08.2000. D. Vinogradovs, M. Lūse Auseklis 43.91 812 II klase
452 2 Terēze Gipsle 27.01.2000. D. Stumbre Liepājas SSS 45.00 762 II klase
98 1 Milana Tatarņikova 24.04.2001. L. Strekalovskis SS Arkādija 45.62 734 III klase
457 3 Anastasija Ivanova 20.03.2000. V. Goļinskis Liepājas SSS 45.84 725 III klase

16. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
473 3 Viktorija Osipenko 15.01.1999. D. Lauva Liepājas SSS 43.56 828 II klase
190 4 Amanda Gromova 14.12.2002. D. Vizule Dartija 44.04 806 II klase
702 2 Tija Freimane 10.11.2002. D. Lodiņš Ventspils BJSS 46.98 676 III klase
527 1 Madara Kaire 26.04.2000. Ogres SC DSQ

17. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
16 3 Patricija Cīrule 10.11.2001. L. Strekalovskis SS Arkādija 41.92 906 I klase
277 4 Anna Ševčenko 10.02.1999. Jelgavas BJSS 42.27 889 II klase
407 2 Agita Švetere 25.04.1999. V. Lācis Lāča SS 42.30 888 II klase
355 1 Kristīne Grīnberga 30.04.2002. Kuldīgas SS 44.45 787 II klase