Sportland kauss I posms > 300m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
82 4 Kristaps Pisarevs 01.01.2000. A. Saņņikovs SS Arkādija 40.26 567 III klase
491 2 Aleks Uļjanovs 04.09.2002. V. Goļinskis Liepājas SSS 40.77 535 III klase
572 3 Vilis Sanžerevskis 22.04.2001. A. Feteris Salaspils SS DSQ

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
155 4 Sandijs Jevmenovs 23.09.2002. Bauskas BJSS 40.19 571 III klase
480 3 Daņils Sapuns 14.12.2002. V. Goļinskis Liepājas SSS 43.24 392 I j. klase
126 2 Patriks Klāvs Rudzāts 09.02.2002. M. Lūse Auseklis DNS

3. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 618 1 Adrians Jaunķierpis 04.01.2002. S. Paipals-Šulcs SS Spars 40.93 525 I j. klase
2 46 2 Edijs Kondrušs 02.08.2000. N. Milbrete SS Arkādija 41.80 473 I j. klase
3 550 3 Artis Krasjukovs 01.10.2000. I. Cipruss Rēzeknes BJSS DSQ
4 417 4 Daniels Blumbahs 06.11.2002. M. Pūpola Liepājas rajona Sporta skola DNS

4. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
182 3 Mārtiņš Petrovs 15.10.2001. M. Urtāns Cēsu SS 39.72 602 III klase
104 4 Valters Viļums 21.05.2001. I. Zālīte SS Arkādija 43.54 376 I j. klase
549 2 Lauris Keišs 21.12.2002. I. Cipruss Rēzeknes BJSS DSQ

5. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
378 2 Kristers Stebulis Babenko 11.12.2000. A. Lancmane Kuldīgas SS 43.22 393 I j. klase
305 4 Ralfs Lipenīts 09.07.2002. A. Raubišķis Jēkabpils SS DSQ
198 2 Gustavs Riekstiņš 31.07.2002. D. Vizule Dartija DNS

6. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
709 2 Daniels Matīss Kraučs 12.04.2001. A. Čaklis Ventspils BJSS 43.19 395 I j. klase
9 1 Askolds Bērziņš 18.04.2002. A. Klapote SS Arkādija 44.13 346 II j. klase
699 4 Kristaps Elsts 30.01.2002. K. Gulbis Ventspils BJSS 45.12 299 II j. klase
394 3 Valters Vīrs 16.12.2001. A. Koziča Ķekavas novada sporta skola DNS

7. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
455 2 Ivans Gutovs 07.06.2002. V. Goļinskis Liepājas SSS 41.93 465 I j. klase
595 1 Reinis Burtnieks 19.08.2001. G. Blūmiņa Siguldas SS 42.78 417 I j. klase
4 Kārlis Romanovs 23.12.2002. V. Lācis Lāča SS DSQ
237 3 Krišs Pavlovs 17.06.2002. L. Janševska Dobeles SS DNS

8. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
225 4 Vladimirs Zamjatins 03.02.2001. S. Petrakovs Daugavpils SS 40.63 543 III klase
546 1 Dairis Caunītis Augstkalns 03.08.2001. I. Cipruss Rēzeknes BJSS 41.33 501 I j. klase
87 2 Kristiāns Rihters 23.05.2002. S. Olijars SS Arkādija 42.14 453 I j. klase
489 3 Tomass Tavars 24.03.2002. A. Vērdiņš Liepājas SSS 42.75 419 I j. klase

9. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
358 1 Guntis Gross 15.09.2002. A. Lancmane Kuldīgas SS 42.14 453 I j. klase
641 2 Ģirts Ūdriņš 16.01.2001. B. Romanovska SS Spars 42.45 435 I j. klase
477 4 Alans Putāns 10.01.2001. A. Vērdiņš Liepājas SSS 44.56 325 II j. klase
465 3 Arturs Kuzmičenko 18.04.2001. D. Lauva Liepājas SSS DSQ

10. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
645 4 Intars Barčevskis 09.02.2001. A. Jansons Talsu SS 39.01 650 III klase
564 3 Sandis Dzenītis 23.06.2001. G. Šale Salaspils SS 40.29 565 III klase
131 1 Sandis Vosekalns 25.03.2002. M. Lūse Auseklis 40.58 547 III klase
453 2 Aleksandrs Gračušņiks 16.06.2001. D. Lauva Liepājas SSS 40.60 545 III klase

11. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
38 1 Klaids Jeleckis 17.02.1999. N. Milbrete SS Arkādija 39.08 645 III klase
585 3 Endijs Lasmanis 14.05.2000. M. Dambe Saldus Sporta skola 40.24 568 III klase
698 2 Rihards Drullis 29.01.2001. A. Kiršteins Ventspils BJSS 40.66 542 III klase
536 4 Reinhards Voicišs 21.07.2000. Z. Kincis Ogres SC DSQ

12. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
329 3 Raivis Porietis 02.02.1999. A. Muša Jūrmalas SS 38.90 657 III klase
19 4 Emīls Demidovs 23.06.2000. I. Vītola Skulte SS Arkādija 39.13 642 III klase
592 2 Artūrs Virbickis 08.03.2000. M. Dambe Saldus Sporta skola 39.42 622 III klase
732 1 Pauls Slaņķis 11.03.2002. K. Gulbis Ventspils BJSS 39.95 587 III klase

13. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
398 4 Kārlis Kariņš 15.08.2000. V. Lācis Lāča SS 37.83 733 II klase
125 1 Artis Ozols 24.03.1999. M. Lūse Auseklis 39.55 613 III klase
127 2 Jānis Silavs 23.06.2002. M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 39.55 613 III klase
597 3 Madis Ciglis 12.02.1999. A. Ziediņa, G. Blūmiņa Siguldas SS DSQ

14. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
469 2 Dmitrijs Ļašenko 06.06.2002. V. Goļinskis Liepājas SSS 37.97 723 II klase
274 4 Maksims Semjonovs 24.02.2000. L. Nagle Jelgavas BJSS 38.09 714 II klase
499 3 Emīls Zukulis 01.06.2000. A. Vērdiņš Liepājas SSS 38.38 694 III klase
298 1 Miks Valters Vīķis 04.01.2000. L. Nagle jelgavas SC 39.23 635 III klase

15. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
235 4 Ralfs Olševskis 27.09.1999. S. Velberga Dobeles SS 36.21 856 I klase
212 3 Aleksandrs Visockis 20.02.1999. A. Domaņins Daugavpils BJSS 36.85 806 II klase
492 2 Artūrs Vecbaštiks 09.03.2001. A. Vērdiņš Liepājas SSS 37.67 745 II klase
297 1 Emīls Vīgants 17.02.2001. L. Nagle jelgavas SC 38.38 694 III klase

16. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
475 4 Iļja Petrušenko 20.04.1999. V. Goļinskis Liepājas SSS 34.58 988 Meistarkandidāts
530 3 Artūrs Pastors 15.03.2001. Z. Kincis Ogres SC 36.44 838 II klase
411 2 Jānis Gržibovskis 05.04.1999. I. Puķīte Lielvārdes novada sporta centrs 37.86 731 II klase
284 1 Kārlis Eiduks 05.09.2000. L. Nagle jelgavas SC 38.06 716 II klase