Sportland kauss I posms > 300m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
149 2 Daiga Bergmane 19.09.2003. I. Dramačonoka Bauskas BJSS 46.66 689 III klase
150 3 Samanta Dorči 03.02.2004. I. Dramačonoka Bauskas BJSS 47.18 667 III klase
468 1 Amanda Lintiņa 13.03.2003. D. Lauva Liepājas SSS 49.48 574 I j. klase
156 4 Amanda Jēkabsone 18.02.2004. I. Dramačonoka Bauskas BJSS 49.57 571 I j. klase
545 5 Beatrise Bikovska 07.08.2003. I. Cipruss Rēzeknes BJSS 54.42 398 III j. klase

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
142 3 Loreta Anna Plostniece 01.02.2004. A. Ješkins Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola 50.31 542 I j. klase
191 1 Samanta Kampāne 11.06.2003. E. Gāga Dartija 50.47 536 I j. klase
134 2 Daniela Bramane 06.06.2003. A. Ješkins Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola 53.19 439 II j. klase
139 5 Evelīna Lase 28.06.2003. A. Ješkins Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola 55.35 368 III j. klase
75 4 Sintija Ozola 22.10.2003. S. Sabājevs SS Arkādija DNS

3. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
397 2 Loreta Drulle 19.06.2003. V. Lācis Lāča SS 47.77 643 III klase
406 4 Emīlija Siliņa 26.01.2004. V. Lācis Lāča SS 48.00 633 III klase
401 3 Mia Melbārde 06.01.2004. V. Lācis Lāča SS 48.25 623 III klase
253 5 Līva Beāte Brolīte 19.09.2003. S. Lorence Jelgavas BJSS 50.00 554 I j. klase

4 skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
83 3 Enija Pļaviņa 16.12.2003. K. Siņicins SS Arkādija 47.26 664 III klase
263 1 Elizabete Knope 20.05.2003. Jelgavas BJSS 49.25 583 I j. klase
466 5 Annija Laukmane 05.10.2004. D. Lauva Liepājas SSS 50.15 548 I j. klase
105 2 Liene Zāgere 19.03.2003. I. Zālīte SS Arkādija 52.17 474 II j. klase
706 4 Zane Hamstere 11.07.2004. A. Čaklis Ventspils BJSS 55.10 376 III j. klase

5. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
95 3 Marija Ševcova 20.05.2004. A. Saņņikovs SS Arkādija 49.97 555 I j. klase
92 4 Alīna Sokunova 05.08.2004. G. Ļebedevs SS Arkādija 50.16 548 I j. klase
442 2 Paula Tumpele 09.03.2003. A. Kļava Liepājas rajona Sporta skola 52.12 476 II j. klase
228 5 Nanija Kancāne 11.09.2004. L. Janševska Dobeles SS 56.38 337 III j. klase

6. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
680 4 Megija Fridrihsone 20.05.2004. J. Kožeurovs Tukuma VK 51.23 508 I j. klase
166 2 Sandija Spundiņa 06.06.2004. L. Jakutāviča Bauskas BJSS 55.31 370 III j. klase
667 1 Amanda Sula 29.07.2004. Talsu SS 56.72 327 III j. klase
332 3 Anastasija Samoilova 19.12.2003. J. Titova Jūrmalas SS 58.12 287

7. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
587 3 Elīna Novada 23.02.2003. M. Dambe Saldus Sporta skola 49.22 584 III klase
69 5 Anastasija Močalova 10.04.2004. SS Arkādija 50.96 518 I j. klase
341 2 Jekaterina Zakandikina 12.06.2004. J. Titova Jūrmalas SS 53.66 423 II j. klase
328 1 Liliāna Poļakova 17.11.2004. J. Titova Jūrmalas SS 55.02 379 III j. klase
435 4 Šeila Priedola 06.09.2004. M. Pūpola Liepājas rajona Sporta skola 59.29 256

8. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
84 5 Sanija Preisa 21.01.2004. K. Siņicins SS Arkādija 50.24 545 I j. klase
293 1 Egija Roznere 26.10.2003. L. Nagle jelgavas SC 50.67 529 I j. klase
568 3 Loreta Ķikuste 19.10.2003. G. Šale Salaspils SS 52.67 457 II j. klase
444 2 Kristiāna Zīle 10.06.2004. G. Ozola Liepājas rajona Sporta skola 58.24 284
275 4 Megija Sidorina 18.08.2004. M. Anzenavs Jelgavas BJSS 59.27 256

9. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
271 5 Samanta Ragovska 18.06.2004. M. Anzenavs Jelgavas BJSS 52.31 469 II j. klase
140 4 Beatrise Leonoviča 15.04.2003. A. Ješkins Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola 53.58 426 II j. klase
678 2 Krista Ronberga 02.02.2004. Tukuma sporta skola 54.30 402 III j. klase
561 3 Laura Sindija Bārena 28.08.2004. G. Šale Salaspils SS 54.88 383 III j. klase
428 1 Aija Ķere 29.10.2004. . Ločmelis Liepājas rajona Sporta skola DNS

10. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
93 4 Ilze Streļča 21.04.2003. R. Ābeltiņa SS Arkādija 47.51 653 III klase
257 5 Elizabete Dārzniece 15.09.2003. Jelgavas BJSS 49.93 557 I j. klase
205 2 Marija Elksniņa 07.01.2004. J. Markevičs, R. Zigmunds Daugavpils BJSS 50.33 542 I j. klase
583 1 Amanda Kunkule 02.03.2003. D. Mankusa Saldus Sporta skola 50.45 537 I j. klase
196 3 Laine Novicka 17.01.2003. E. Gāga Dartija 54.44 397 III j. klase

11. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
604 1 Alise Krīgere 24.09.2003. G. Blūmiņa, S. Ziediņa Siguldas SS 49.75 564 I j. klase
60 4 Loreta Līduma 28.03.2003. S. Sabājevs SS Arkādija 51.32 505 I j. klase
135 3 Kristiāna Freiberga 07.03.2004. A. Ješkins Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola 51.74 490 I j. klase
548 2 Elīna Gromova 23.10.2003. I. Cipruss Rēzeknes BJSS 52.24 472 II j. klase

12. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
31 3 Ļiļa Holodkova 14.10.2003. L. Jēkabsone SS Arkādija 45.24 751 II klase
715 2 Marta Matisova 16.12.2004. A. Kiršteins Ventspils BJSS 48.30 621 III klase
241 4 Laura Viktorija Dūna 26.03.2004. D. Caune Ostrovska, S. Petrakovs Ilūkstes SS 49.13 588 III klase
744 1 Marita Vulāne 02.05.2003. J. Tarasova Viļānu novada pašvaldības Sporta skola 51.09 513 I j. klase
145 5 Evelīna Vetere 15.05.2003. A. Ješkins Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola DNS

13. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
37 2 Natālija Jastrebova 15.01.2004. L. Romanova SS Arkādija 46.44 699 III klase
467 1 Enija Lejniece 29.01.2003. D. Stumbre Liepājas SSS 48.94 595 III klase
57 4 Leonora Liepiņa 12.04.2003. L. Olijara SS Arkādija 49.19 586 III klase
542 3 Anete Paula Smikarste 23.09.2003. A. Zeile Olaines vieglatlētikas klubs 49.56 571 I j. klase
664 5 Ramona Marta Ribakova 22.01.2003. A. Jansons Talsu SS DNF

14. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
209 2 Viktorija Popovičeva 27.12.2003. G. Kozireva Daugavpils BJSS 46.20 709 III klase
88 5 Kira Rudiša 10.02.2003. R. Ābeltiņa SS Arkādija 46.70 688 III klase
20 5 Sara Dilane 08.03.2004. A. Klapote SS Arkādija 46.82 682 III klase
610 1 Kristīne Urtāne 23.12.2004. Siguldas SS 48.26 623 III klase
17 3 Valērija Curikova 13.09.2004. A. Klapote SS Arkādija 49.29 582 I j. klase

15. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
303 4 Klinta Lindāne 21.03.2003. A. Raubišķis Jēkabpils SS 46.17 710 III klase
8 5 Baiba Bērziņa 20.05.2004. A. Klapote SS Arkādija 47.12 670 III klase
488 1 Alise Šterna 28.11.2004. D. Stumbre Liepājas SSS 47.37 659 III klase
636 2 Jūlija Sopova 11.04.2003. S. Paipals-Šulcs SS Spars DNS
636 3 Jūlija Sopova 11.04.2003. S. Paipals-Šulcs SS Spars DNS