Sportland kauss I posms > 300m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
113 Patriks Ivanovs 19.03.2003. M. Lūse Auseklis 43.48 380 I j. klase
59 Roberts Līdaka 15.09.2003. S. Sabājevs SS Arkādija 43.98 354 I j. klase
498 Aleksandrs Zinkevičs 05.12.2004. V. Goļinskis Liepājas SSS 44.79 314 II j. klase
562 Jēkabs Čudars 01.01.2004. Salaspils SS 49.41 133

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
40 Alens Judovs 21.08.2003. S. Sabājevs SS Arkādija 42.11 455 I j. klase
506 Dāvis Gaiziņš 12.02.2003. A. Krauklītis Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola 47.99 180 III j. klase
430 Jānis Laugalis 14.01.2003. A. Kļava Liepājas rajona Sporta skola 49.06 144
482 Artjoms Sitņuks 05.06.2003. V. Goļinskis Liepājas SSS DNS

3. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
204 Etjens Beļašovs 19.06.2003. A. Domaņins Daugavpils BJSS 40.08 578 III klase
36 Nils Ivanovskis 06.05.2004. K. Siņicins SS Arkādija 43.46 381 I j. klase
118 Roberts Krūmiņš 17.03.2003. M. Lūse Auseklis 45.95 261 II j. klase
80 Daniels Patrejevs 13.03.2003. V. Stepanovs SS Arkādija 50.18 110

4. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
108 4 Edgars Avens 16.03.2004. M. Lūse Auseklis 41.76 475 I j. klase
304 3 Kristiāns Lipenītis 26.02.2004. A. Raubišķis Jēkabpils SS 44.98 305 II j. klase
748 1 Ralfs Strazdiņš 04.06.2004. L. Jakutāviča Bauskas BJSS 49.73 123
103 2 Ēriks Vikse 11.02.2004. K. Siņicins SS Arkādija 51.91 66

5. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
4 Daniils Baikovs 14.07.2004. A. Čākurs SS Arkādija 43.89 358 I j. klase
687 Māris Ansbergs 24.01.2003. K. Gulbis Ventspils BJSS 44.76 316 II j. klase
647 Kārlis Rūdolfs Birznieks 20.06.2003. A. Jansons Talsu SS 47.18 211 III j. klase
342 Aleksandrs Ždanovskis 02.07.2003. J. Titova Jūrmalas SS 47.65 193 III j. klase
420 Jānis Brundzāts 21.01.2003. . Ločmelis Liepājas rajona Sporta skola DNS

6. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
380 Ralfs Zazerskis 28.03.2004. Kuldīgas SS 44.66 320 II j. klase
731 Linards Līgonis Skuja 21.01.2004. K. Gulbis Ventspils BJSS 49.24 138
681 Renārs Šteinbergs 19.04.2004. J. Kožeurovs Tukuma VK 49.91 118
315 Aleksandrs Diordijevs 03.07.2004. J. Titova Jūrmalas SS 50.69 96
417 Daniels Blumbahs 06.11.2002. M. Pūpola Liepājas rajona Sporta skola DNS

7. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
424 Markuss Gorbunovs 25.08.2003. A. Kļava Liepājas rajona Sporta skola 48.86 150 III j. klase
7 Ralfs Bemberis 24.10.2003. L. Olijara SS Arkādija 49.07 143
64 Miks Mednis 06.12.2003. A. Klapote SS Arkādija 50.63 97
278 Ralfs Širaks 10.06.2004. M. Anzenavs Jelgavas BJSS 56.12 6
280 Adrians Vilcāns 11.12.2004. M. Anzenavs Jelgavas BJSS DNS

8. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
272 Ralfs Rubenis 07.06.2004. M. Anzenavs Jelgavas BJSS 46.96 219 III j. klase
200 Ralfs Strautmanis 12.06.2004. D. Vizule Dartija 48.54 161 III j. klase
458 Kārlis Janens 30.09.2004. D. Stumbre Liepājas SSS 48.72 155 III j. klase
419 Artis Brundzāts 09.11.2004. . Ločmelis Liepājas rajona Sporta skola DNS
213 Nikita Vjugins 11.04.2003. G. Kozireva Daugavpils BJSS DNS

9. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
2 Stepans Atamans 28.04.2003. L. Romanova, L. Jēkabsone SS Arkādija 43.62 372 I j. klase
130 Daniels Villers 02.11.2004. M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 45.04 302 II j. klase
107 Ralfs Miks Ziemelis 10.05.2004. A. Klapote SS Arkādija 46.77 227 III j. klase
333 Marks Sokols 22.06.2004. A. Titovs, A. Titovs Jūrmalas SS 48.00 180 III j. klase
23 Mihails Filipovičs 03.09.2004. K. Siņicins SS Arkādija DNS

10. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
463 Aleks Kožuškevičs 25.12.2004. D. Lauva Liepājas SSS 45.60 277 II j. klase
497 Markuss Ziedkalns 19.03.2004. D. Lauva Liepājas SSS 46.92 221 III j. klase
421 Kristers Driviņš 24.08.2004. . Ločmelis Liepājas rajona Sporta skola 49.23 138
71 Ernests Namnieks 30.08.2004. L. Olijara SS Arkādija DNS
735 Dāvis Strādnieks 04.07.2003. A. Čaklis Ventspils BJSS DNS

11. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
208 Deniss Okuņevs 16.05.2003. A. Kazakevičs Daugavpils BJSS 41.13 513 I j. klase
382 Kārlis Degins 13.08.2003. A. Koziča Ķekavas novada sporta skola 41.33 501 I j. klase
361 Jēkabs Jansons 13.05.2003. I. Skurule Kuldīgas SS 44.02 352 II j. klase
593 Mārtiņš Bojārs 12.06.2003. Siguldas SS 46.07 256 II j. klase
365 Jānis Lancmanis 22.09.2003. Kuldīgas SS 47.49 199 III j. klase

12. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
412 Matīss Gržibovskis 15.12.2003. I. Puķīte Lielvārdes novada sporta centrs 39.48 618 III klase
749 Artjoms Kalnpurs 05.04.2003. L. Buķe SS Arkādija 40.00 584 III klase
434 Kristiāns Prāmalts 03.08.2003. A. Kļava Liepājas rajona Sporta skola 41.17 510 I j. klase
195 Gvido Miezers 10.05.2003. D. Vizule Dartija 41.85 470 I j. klase
251 Alens Balans 18.02.2004. M. Anzenavs Jelgavas BJSS 44.72 317 II j. klase