Sportland kauss I posms > 300m

1. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
562 Jēkabs Čudars 01.01.2004. Salaspils sporta skola 49.41 133
498 Aleksandrs Zinkevičs 05.12.2004. Vjačeslavs Goļinskis Liepājas sporta spēļu skola 44.79 314 II j. klase
59 Roberts Līdaks 15.09.2003. Sandis Sabājevs Arkādija, Sporta skola 43.98 354 I j. klase
113 Patriks Ivanovs 19.03.2003. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 43.48 380 I j. klase

2. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
430 Jānis Laugalis 14.02.2003. Agnese Kļava Liepājas rajona Sporta skola 49.06 144
506 Dāvis Gaiziņš 12.02.2003. Aleksandrs Krauklītis Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola 47.99 180 III j. klase
40 Alens Judovs 21.08.2003. Sandis Sabājevs Arkādija, Sporta skola 42.11 455 I j. klase
482 Artjoms Sitņuks 05.06.2003. Vjačeslavs Goļinskis Liepājas sporta spēļu skola DNS

3. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
80 Daniels Patrejevs 13.03.2003. V. Stepanovs Arkādija, Sporta skola 50.18 110
118 Roberts Krūmiņš 17.03.2003. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 45.95 261 II j. klase
36 Nils Ivanovskis 06.05.2004. Krists Siņicins Arkādija, Sporta skola 43.46 381 I j. klase
204 Etjens Beļešovs 01.01.2003. Andrejs Domaņins Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola 40.08 578 III klase

4. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
103 Ēriks Vikse 11.02.2004. Krists Siņicins Arkādija, Sporta skola 51.91 66
748 Ralfs Strazdiņš 04.06.2004. L. Jakutāviča Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 49.73 123
304 Kristiāns Lipenītis 26.02.2004. Ainis Raubišķis Jēkabpils Sporta skola 44.98 305 II j. klase
108 Edgars Avens 16.03.2004. Mārīte Lūse Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 41.76 475 I j. klase

5. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
342 Aleksandrs Ždanovskis 02.07.2003. Jeļena Titova Jūrmalas sporta skola 47.65 193 III j. klase
647 Kārlis Rūdolfs Birznieks 20.06.2003. Andris Jansons Talsu novada Sporta skola 47.18 211 III j. klase
687 Māris Ansbergs 24.01.2003. Kaspars Gulbis Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 44.76 316 II j. klase
4 Daniils Baikovs 14.07.2004. Alvis Čākurs Arkādija, Sporta skola 43.89 358 I j. klase
420 Jānis Brundzāts 21.01.2003. Ģirts Ločmelis Liepājas rajona Sporta skola DNS

6. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
315 Aleksandrs Diordijevs 03.07.2004. Jeļena Titova Jūrmalas sporta skola 50.69 96
681 Renārs Šteinbergs 19.04.2004. J Kožeurovs Tukuma vieglatlētikas klubs 49.91 118
731 Linards Līgonis Skuja 21.01.2004. Kaspars Gulbis Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 49.24 138
380 Ralfs Zazerskis 28.03.2004. Ilze Stukule Kuldīgas novada sporta skola 44.66 320 II j. klase
417 Daniels Blumbahs 06.11.2002. Maija Pūpola Liepājas rajona Sporta skola DNS

7. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
278 Ralfs Širaks 10.06.2004. Markus Anzenavs Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola 56.12 6
64 Miks Mednis 06.12.2003. Anita Klapote Arkādija, Sporta skola 50.63 97
7 Ralfs Bemberis 24.10.2003. Ludmila Olijara Arkādija, Sporta skola 49.07 143
424 Markuss Gorbunovs 25.08.2003. Agnese Kļava Liepājas rajona Sporta skola 48.86 150 III j. klase
280 Adrians Vilcāns 11.12.2004. Markus Anzenavs Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola DNS

8. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
458 Kārlis Janens 30.09.2004. Daiga Stumbre Liepājas sporta spēļu skola 48.72 155 III j. klase
200 Ralfs Strautmanis 12.06.2004. Dace Vizule Dartija, Iecavas novada sporta skola 48.54 161 III j. klase
272 Ralfs Rubenis 07.06.2004. Markus Anzenavs Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola 46.96 219 III j. klase
419 Artis Brundzāts 09.11.2004. Ģirts Ločmelis Liepājas rajona Sporta skola DNS
213 Nikita Vjugins 11.09.2003. Gaļina Kozireva Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola DNS

9. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
333 Marks Sokols 22.06.2004. Aleksandrs Titovs, Anatolijs Titovs Jūrmalas sporta skola 48.00 180 III j. klase
107 Ralfs Miks Ziemelis 10.05.2004. Anita Klapote Arkādija, Sporta skola 46.77 227 III j. klase
130 Daniels Villers 02.11.2004. Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Auseklis IK, Bērnu un jauniešu centrs 45.04 302 II j. klase
2 Stepans Atamans 28.04.2003. Lidija Romanova, Lana Jēkabsone Arkādija, Sporta skola 43.62 372 I j. klase
23 Mihails Filipovičs 03.09.2004. Krists Siņicins Arkādija, Sporta skola DNS

10. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
421 Kristers Driviņš 24.08.2004. Ģirts Ločmelis Liepājas rajona Sporta skola 49.23 138
497 Markuss Ziedkalns 19.03.2004. Diāna Lauva Liepājas sporta spēļu skola 46.92 221 III j. klase
463 Aleks Kožuškevičs 25.12.2004. Diāna Lauva Liepājas sporta spēļu skola 45.60 277 II j. klase
71 Ernests Namnieks 30.08.2004. Ludmila Olijara Arkādija, Sporta skola DNS
735 Dāvis Strādnieks 04.07.2003. Aivars Čaklis Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola DNS

11. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
365 Jānis Lancmanis 22.09.2003. Ilze Stukule Kuldīgas novada sporta skola 47.49 199 III j. klase
593 Mārtiņš Bojārs 12.06.2003. Siguldas novada pašvaldība 46.07 256 II j. klase
361 Jēkabs Jansons 13.05.2003. Ieva Skurule Kuldīgas novada sporta skola 44.02 352 II j. klase
382 Kārlis Degins 13.08.2003. Anita Koziča Ķekavas novada sporta skola 41.33 501 I j. klase
208 Deniss Okuņevs 16.05.2003. A Kazakevičs Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola 41.13 513 I j. klase

12. skrējiens

( 13.01.2018. )
Vieta Nr Dalībnieks Dzimšanas datums Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
251 Alens Balans 18.02.2004. Markus Anzenavs Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola 44.72 317 II j. klase
195 Gvido Miezers 10.05.2003. Dace Vizule Dartija, Iecavas novada sporta skola 41.85 470 I j. klase
434 Kristiāns Prāmalts 03.08.2003. Agnese Kļava Liepājas rajona Sporta skola 41.17 510 I j. klase
749 Artjoms Kalnpurs 05.01.2003. Lāsma Buķe Arkādija, Sporta skola 40.00 584 III klase
412 Matīss Gržibovskis 15.12.2003. Iveta Puķīte Lielvārdes novada sporta centrs 39.48 618 III klase