Latvijas U16 čempionāts > 1000m

1. skrējiens

( 24.02.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
79 9 Ērika Matisāne 09.03.2004. LAT G. Kozireva Daugavpils ISVS 3:31.82 574 III klase
21 8 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:31.84 574 III klase
183 1 Una Kraupša 13.06.2003. LAT L. Valdonis Preiļu BJSS 3:32.07 571 III klase
52 5 Ieva Moļņika 23.04.2004. LAT M. Lūse Auseklis 3:33.82 556 III klase
43 7 Alīna Sokunova 05.08.2004. LAT G. Ļebedevs SS Arkādija 3:34.45 550 III klase
112 2 Rebeka Zekante 12.06.2003. LAT A. Macuks Jēkabpils SS 3:37.62 523 III klase
158 6 Ilvija Nagle 02.11.2003. LAT V. Krišāns Ludzas SS 3:38.46 516 III klase
98 3 Madara Ozoliņa 28.06.2004. LAT L. Nagle Jelgavas SC 3:40.90 495 III klase
187 4 Kristīne Saleniece 29.06.2004. LAT J. Upenieks Preiļu BJSS 4:10.16 282 II j. klase

2. skrējiens

( 24.02.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
216 2 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 3:21.59 669 II klase
137 7 Līva Skoreja 06.01.2003. LAT M. Pūpola Liepājas raj. SS 3:21.95 665 II klase
82 8 Ieva Ņikitina 26.01.2004. LAT Daugavpils ISVS 3:22.33 662 III klase
206 5 Paula Lucāne 21.12.2003. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 3:24.33 643 III klase
157 6 Darija Ločmele 31.03.2004. LAT V. Krišāns Ludzas SS 3:24.74 639 III klase
156 1 Viktorija Krišāne 25.06.2003. LAT V. Krišāns Ludzas SS 3:27.87 610 III klase
36 3 Kitija Meldere 31.08.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 3:35.12 545 III klase
87 4 Keita Agnese Birzniece 27.02.2004. LAT I. Aizpure Gulbenes BJSS 3:41.73 489 III klase
78 9 Ariana Maksimova 01.04.2003. LAT Daugavpils ISVS 3:45.45 458 I j. klase
257 10 Zane Hamstere 11.06.2004. LAT Ventspils nov. BJSS 4:00.55 346 II j. klase

3. skrējiens

( 24.02.2018. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
47 2 Kamilla Vanadziņa 03.10.2003. LAT A. Klapote, L. Strekalovskis SS Arkādija 3:05.69 831 I klase
171 3 Adriana Sanija Kreitenberga 03.01.2003. LAT G. Bitītis, A. Ješkins MSĢ, Ādažu BJSS 3:11.65 768 II klase
242 1 Agate Caune 07.08.2004. LAT L. Dzene Valmieras BSS 3:18.14 702 II klase
24 6 Rebeka Draudiņa 16.08.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:23.30 652 III klase
203 5 Līna Gaile 20.12.2003. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 3:26.89 619 III klase
174 4 Elīza Lemberga 29.09.2004. LAT J. Liepa Ogres SC 3:40.59 498 III klase