Rīgas čempionats jauniešiem > 100m

( 16.05.2014. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Vējš IAAF Klasifikācija
0 Paula Sprudzāne 19.03.1999. LAT 12.28 1.0 937 Meistarkandidāts
0 Valērija Bogdanova 02.04.1997. LAT 12.42 1.0 910 I klase
0 Beatrise Upeniece 11.08.1997. LAT 12.46 1.0 902 I klase
0 Kristiāna Zacmane 20.05.1999. LAT 12.69 1.0 859 I klase
0 Nameda Skarule 10.05.1997. LAT 12.87 1.0 826 II klase
0 Anna Priekule 20.07.1999. LAT 12.96 1.0 810 II klase
0 Klāra Karīna Miķelsone 10.11.1998. LAT 13.18 1.0 771 II klase
0 Rebeka Ozolniece 15.06.2000. LAT 13.18 1.0 771 II klase
0 Elza Stalidzāne 11.04.2000. LAT 13.25 1.0 759 II klase
0 Aļona Konstantinova 29.11.2000. LAT 13.35 1.0 742 II klase
0 Una Stumbre 17.06.1999. LAT 13.36 1.0 740 II klase
0 Angelika Gavrileja 14.11.1997. LAT 13.42 1.0 730 II klase
0 Daniela Jevsejeva 14.07.2000. LAT 13.45 1.0 725 II klase
0 Linda Tiltiņa 01.02.1997. LAT 13.47 1.0 721 II klase
0 Baiba Bisniece 27.12.1998. LAT 13.49 1.0 718 II klase
0 Dita Dubovska 31.03.1997. LAT 13.89 1.0 652 III klase
1 Paula Sprudzāne 19.03.1999. LAT 12.37 3.0 919 I klase
1 Valērija Bogdanova 02.04.1997. LAT 12.40 2.0 914 I klase
2 Beatrise Upeniece 11.08.1997. LAT 12.54 2.0 887 I klase
2 Kristiāna Zacmane 20.05.1999. LAT 12.73 2.0 852 I klase
3 Nameda Skarule 10.05.1997. LAT 12.69 1.0 859 I klase
3 Anna Priekule 20.07.1999. LAT 13.03 1.0 798 II klase
4 Klāra Karīna Miķelsone 10.11.1998. LAT 13.02 2.0 799 II klase
4 Rebeka Ozolniece 15.06.2000. LAT 13.23 3.0 762 II klase
5 Angelika Gavrileja 14.11.1997. LAT 13.33 2.0 745 II klase
5 Elza Stalidzāne 11.04.2000. LAT 13.34 2.0 743 II klase
6 Aļona Konstantinova 29.11.2000. LAT 13.17 3.0 773 II klase
6 Linda Tiltiņa 01.02.1997. LAT 13.42 2.0 730 II klase
7 Una Stumbre 17.06.1999. LAT 13.34 3.0 743 II klase
7 Baiba Bisniece 27.12.1998. LAT 13.36 2.0 740 II klase
8 Daniela Jevsejeva 14.07.2000. LAT 13.34 3.0 743 II klase
8 Dita Dubovska 31.03.1997. LAT 13.72 1.0 680 III klase
9 Marina Andrejeva 19.03.1999. LAT 13.43 3.0 728 II klase
9 Aiga Bērziņa 01.05.1997. LAT 13.76 2.0 673 III klase
9 Elīna Dūrena 23.03.1998. LAT 13.76 1.0 673 III klase
10 Elīna Novika 20.01.2000. LAT 13.44 3.0 726 II klase
11 Marija Medvedeva 23.11.2000. LAT 13.58 2.0 703 II klase
11 Karolina Kudrjavceva 22.08.1998. LAT 13.84 1.0 660 III klase
12 Laura Nikolajeva 25.01.2000. LAT 13.72 1.0 680 III klase
12 Elizabete Šņore 15.10.1998. LAT 14.07 1.0 623 III klase
13 Marta Isajeva 10.08.1999. LAT 13.84 1.0 660 III klase
13 Natālija Šeļega 16.12.1998. LAT 14.13 1.0 614 III klase
14 Katerina Kašpure 29.09.1999. LAT 13.86 1.0 657 III klase
14 Samanta Lidere 15.08.1997. LAT 14.19 2.0 605 III klase
15 Līna Mieze 07.03.2000. LAT 13.87 2.0 655 III klase
16 Anastasija Krasavina 27.07.2000. LAT 13.95 2.0 642 III klase
17 Agija Ieviņa 18.02.1999. LAT 13.97 3.0 639 III klase
18 Anastasija Ivanova 20.03.2000. LAT 14.01 3.0 633 III klase
19 Diāna Orehova 31.12.1999. LAT 14.02 1.0 631 III klase
19 Katrīna Vorpule 24.12.2000. LAT 14.02 2.0 631 III klase
21 Rasa Mailīte 27.02.2000. LAT 14.12 1.0 615 III klase
22 Anna Valdmane 02.06.2000. LAT 14.15 1.0 611 III klase
23 Ieva Pauniņa 29.06.1999. LAT 14.17 1.0 608 III klase
24 Alīna Ņikitina 13.08.2000. LAT 14.22 3.0 600 III klase
25 Rūta Sproga 25.11.2000. LAT 14.25 1.0 595 III klase
26 Krista Ābele 22.11.2000. LAT 14.32 2.0 585 III klase
27 Māra Jaudzeme 15.04.2000. LAT 14.34 3.0 582 III klase
28 Žozefine Sedanova 20.05.2000. LAT 14.34 2.0 582 III klase
29 Kristīne Briede 14.11.2000. LAT 14.35 3.0 580 III klase
30 Elīna Vēsma 07.09.2000. LAT 14.38 2.0 575 III klase
31 Liene Modnika 03.05.1999. LAT 14.51 1.0 556 III klase
32 Madara Kaire 26.04.2000. LAT 14.59 1.0 544 III klase
33 Maruta Ruskule 16.03.2000. LAT 14.68 3.0 531 III klase
34 Līva Soboļevska 28.06.2000. LAT 14.77 1.0 518 III klase
35 Betija Peiča,Vītola 21.05.1999. LAT 14.82 2.0 511 III klase
36 Elizabete Mūrniece 05.05.2001. LAT 14.86 2.0 505 I j. klase
37 Elina Kļešinskaja 20.12.2000. LAT 14.99 2.0 487 I j. klase
38 Elza Meikšane 06.08.1999. LAT 15.01 3.0 484 I j. klase
39 Elizabete Jaroša 29.06.1999. LAT 15.11 2.0 470 I j. klase
40 Monta Meistere 05.01.1999. LAT 15.25 1.0 451 II j. klase
41 Vita Dzubija 06.02.2000. LAT 15.25 2.0 451 II j. klase
42 Anna Luīze Inģe 09.03.2000. LAT 15.43 3.0 428 II j. klase
43 Viktorija Golosujeva 18.05.1999. LAT 15.57 3.0 410 II j. klase