Valmieras spēles 2005 > 100m

( 14.06.2005. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 Ieva Bļusina 28.06.1991. LAT 12.7 814 I klase
1 Māra Karakone LAT 13.0 761 II klase
2 Terēze Vimba 04.04.1991. LAT 13.1 743 II klase
2 Anna Kalniņa LAT 13.2 726 II klase
2 Līga Laursone 03.06.1993. LAT 13.4 693 II klase
3 Viktorija Trepša LAT 13.3 709 II klase
3 Viktorija Osipenko LAT 13.6 660 II klase
3 Katrīna Stivriņa 12.02.1992. LAT 13.8 628 III klase
4 Madara Purniņa 11.03.1991. LAT 13.1 743 II klase
4 Kristīne Bergmane 14.04.1992. LAT 13.7 644 III klase
4 Inga Zaļupe 05.06.1993. LAT 14.0 597 III klase
5 Poļina Anaškeviča 21.12.1991. LAT 13.6 660 II klase
5 Kristīne Praškevica 03.02.1992. LAT 13.8 628 III klase
5 Māra Zālīte 11.06.1994. LAT 14.2 566 III klase
6 Ludmila Sidorova LAT 13.3 709 II klase
6 Rita Šantere 11.09.1991. LAT 13.7 644 III klase
6 Zane Kliesmete 08.08.1993. LAT 14.1 582 III klase
7 Kristīne Grausa LAT 13.7 644 III klase
7 Agnese Saulīte 05.07.1992. LAT 14.1 582 III klase
7 Laine Niedra 11.04.1994. LAT 14.3 552 III klase
8 Ieva Kārkliņa 08.08.1993. LAT 14.4 537 III klase
8 Linda Ozola 13.06.1993. LAT 14.4 537 III klase
8 Lolita Ļoļāne LAT 14.4 537 III klase
8 Kitija Lenša LAT 14.5 522 III klase
9 Kristīne Grauduma 28.11.1992. LAT 14.6 508 III klase
9 Sigita Kalniņa 25.10.1991. LAT 14.6 508 III klase
10 Sigita Raimo LAT 14.5 522 III klase
10 Ludmila Sidorova LAT 14.7 494 III klase
10 Līga Hohlova LAT 14.7 494 III klase
10 Agnese Kokareviča 30.07.1992. LAT 14.7 494 III klase
10 Karīna Lapiņa LAT 14.7 494 III klase
10 Jeļena Mironova 24.11.1991. LAT 15.0 453 I j. klase
11 Sintija Džigure LAT 14.6 508 III klase
11 Kristiāna Auziņa LAT 16.0 329 II j. klase
12 Kitija Pīgozne LAT 14.8 480 III klase
13 Anželika Fjodorova 04.05.1993. LAT 14.9 466 I j. klase
13 Gita Zablocka LAT 14.9 466 I j. klase
14 Alise Jakimenko LAT 15.0 453 I j. klase
14 Eva Rozentāle 18.05.1993. LAT 15.1 440 I j. klase
14 Helēna Vējiņa 01.09.1993. LAT 15.1 440 I j. klase
15 Elīna Melne 27.09.1992. LAT 15.1 440 I j. klase
16 Laine Karlsone 17.03.1993. LAT 15.3 413 II j. klase
16 Daiga Peneze 05.08.1994. LAT 15.3 413 II j. klase
16 Ieva Rozmiaņeca LAT 15.3 413 II j. klase
16 Līga Stepanova LAT 15.4 401 II j. klase
17 Viktorija Sidorova LAT 15.6 376 II j. klase
19 Alīna Bormane LAT 15.5 388 II j. klase
19 Maira Smukša LAT 15.5 388 II j. klase
21 Alīna Butkeviča LAT 15.7 364 II j. klase
21 Maruta Gailīte LAT 15.7 364 II j. klase
21 Inga Priedīte LAT 15.7 364 II j. klase
24 Saiva Dambīte 17.11.1993. LAT 15.8 352 II j. klase
24 Ieva Ābele LAT 15.8 352 II j. klase
26 Elīna Valdovska LAT 16.0 329 II j. klase
27 Līga Diskača LAT 16.2 306 III j. klase
28 Agnese Rižakova LAT 16.5 274 III j. klase
29 Baiba Zvejniece LAT 16.6 264 III j. klase