Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava > Tāllēkšana

( 07.06.2015. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 Marta Marksa 06.07.2002. LAT 4.97 777 III klase
2 Beatrise Zvirgzdiņa 06.06.2002. LAT 4.89 760 III klase
3 Darja Sopova 18.02.2002. LAT 4.70 720 III klase
4 Sintija Penka 10.03.2002. LAT 4.61 701 I j. klase
5 Amina Askarova 26.01.2002. LAT 4.60 698 I j. klase
6 Justīne Paula Zīle 31.03.2003. LAT 4.57 692 I j. klase
7 Elise Ēķe 20.11.2002. LAT 4.56 690 I j. klase
8 Elza Lešinska 18.05.2002. LAT 4.53 684 I j. klase
9 Darja Savčenkova 13.06.2003. LAT 4.50 677 I j. klase
9 Dana Leibome 25.01.2002. LAT 4.50 677 I j. klase
11 Agnese Bumbiere 10.04.2003. LAT 4.48 673 I j. klase
12 Elizabete Stankeviča 09.04.2002. LAT 4.42 660 I j. klase
13 Rebeka Viktorija Špude 03.07.2003. LAT 4.39 654 I j. klase
14 Beāte Liepājniece 21.03.2003. LAT 4.35 646 I j. klase
15 Agnese Besikirska 14.08.2002. LAT 4.35 646 I j. klase
16 Alise Annija Daugule 05.01.2002. LAT 4.31 637 I j. klase
17 Liene Nagle 03.01.2002. LAT 4.30 635 I j. klase
18 Tīna Vilsone 29.08.2002. LAT 4.25 625 I j. klase
19 Marta Leimane 18.07.2003. LAT 4.24 622 I j. klase
20 Daniela Timma 24.03.2003. LAT 4.23 620 I j. klase
21 Megija Krotova 04.06.2002. LAT 4.21 616 I j. klase
22 Dana Šēra 02.07.2002. LAT 4.19 612 II j. klase
23 Luīze Minkoviča 11.03.2002. LAT 4.15 604 II j. klase
23 Sintija Kovaļčuka 24.01.2003. LAT 4.15 604 II j. klase
25 Karolīne Rumjanceva 26.10.2002. LAT 4.14 601 II j. klase
26 Annika Elizabete Upīte 24.10.2003. LAT 4.10 593 II j. klase
26 Alise Kristīne Egle 10.09.2002. LAT 4.10 593 II j. klase
26 Laura Vecbaštika 17.02.2003. LAT 4.10 593 II j. klase
29 Marta Sīviņa 03.10.2003. LAT 4.08 589 II j. klase
30 Amanda Čuhnova 28.03.2002. LAT 4.07 587 II j. klase
31 Elizabete Ābola 21.01.2002. LAT 4.05 583 II j. klase
32 Rūta Hamstere 22.08.2003. LAT 4.04 580 II j. klase
32 Marta Olštreina 07.10.2002. LAT 4.04 580 II j. klase
34 Ieva Krope 07.11.2002. LAT 4.03 578 II j. klase
35 Paula Marta Bērziņa 06.08.2003. LAT 4.02 576 II j. klase
36 Viktorija Jevdokimova 27.12.2002. LAT 4.00 572 II j. klase
37 Sanija Buta 04.04.2003. LAT 3.99 570 II j. klase
37 Evelīna Gobzeme 13.08.2002. LAT 3.99 570 II j. klase
39 Katrīna Narubina 19.11.2003. LAT 3.98 568 II j. klase
39 Diāna Alise Latkovska 14.11.2003. LAT 3.98 568 II j. klase
41 Ieva Buža 11.11.2002. LAT 3.97 566 II j. klase
42 Sanija Ozola 13.04.2003. LAT 3.97 566 II j. klase
43 Nikola Začesta 27.12.2003. LAT 3.96 564 II j. klase
44 Līna Gaile 20.12.2003. LAT 3.94 560 II j. klase
45 Loreta Štoferte 16.08.2002. LAT 3.94 560 II j. klase
46 Laura Spruntule 08.02.2002. LAT 3.92 555 II j. klase
47 Anta Abersone 22.12.2002. LAT 3.91 553 II j. klase
48 Keita Mērija Vilistere 20.05.2003. LAT 3.90 551 II j. klase
49 Nikola Djubina 23.04.2002. LAT 3.90 551 II j. klase
50 Katrīna Knoka 27.01.2003. LAT 3.89 549 III j. klase
51 Loreta Kalve 25.02.2003. LAT 3.86 543 III j. klase
52 Sintija Ozola 22.10.2003. LAT 3.85 541 III j. klase
53 Nikola Viņķe 02.05.2002. LAT 3.85 541 III j. klase
54 Lelde Klaipa 30.10.2002. LAT 3.84 539 III j. klase
55 Dinija Ozollapa 25.12.2003. LAT 3.83 537 III j. klase
56 Jana Mikulaneca 20.11.2003. LAT 3.82 535 III j. klase
57 Nikola Liepiņa 12.07.2003. LAT 3.81 532 III j. klase
58 Marta Kaceviča 16.02.2003. LAT 3.78 526 III j. klase
59 Anete Bite 15.04.2003. LAT 3.75 520 III j. klase
60 Ieva Groma 30.04.2003. LAT 3.74 518 III j. klase
60 Anastasija Karakulova 27.10.2002. LAT 3.74 518 III j. klase
62 Venija Dīriķe 10.05.2002. LAT 3.72 514 III j. klase
63 Ērika Līna Rivseniece 22.10.2003. LAT 3.71 512 III j. klase
63 Katrīna Znotiņa 22.10.2003. LAT 3.71 512 III j. klase
65 Alise Elga Kārkliņa 16.08.2003. LAT 3.70 509 III j. klase
66 Marita Vulāne 02.05.2003. LAT 3.69 507 III j. klase
67 Sabīne Pele 12.04.2002. LAT 3.63 495 III j. klase
67 Edīna Kļava 20.10.2002. LAT 3.63 495 III j. klase
69 Laura Griba 05.04.2003. LAT 3.62 493 III j. klase
70 Jūlīja Paegle 11.04.2002. LAT 3.60 489 III j. klase
70 Elizabete Grietēna 07.05.2003. LAT 3.60 489 III j. klase
70 Karlīna Ingūna Jēgere 09.06.2003. LAT 3.60 489 III j. klase
73 Arina Loseva 21.10.2003. LAT 3.59 487
74 Evelīna Zimza 03.05.2003. LAT 3.55 478
75 Alise Muravjova 17.11.2003. LAT 3.54 476
76 Laura Grahoļska 28.03.2002. LAT 3.47 462
77 Darja Meškova 12.08.2003. LAT 3.42 451
78 Kristiāna Ziņģe 08.02.2003. LAT 3.38 443
79 Tīna Elizabete Vēvere 21.12.2003. LAT 3.33 433
80 Milana Gile 26.07.2003. LAT 3.33 433
81 Jūlija Poļanska 10.08.2003. LAT 3.32 431
82 Darja Gurina 19.02.2003. LAT 3.30 427
83 Lība Rosicka 13.12.2003. LAT 3.05 375