Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava > 1000m

( 07.06.2015. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 Laura Laimiņa 24.03.2002. LAT 3:11.17 736 II klase
2 Estere Vīksne 19.08.2002. LAT 3:16.40 681 II klase
3 Hannelora Voiciša 18.06.2002. LAT 3:18.70 658 II klase
4 Kristīne Brunere 10.12.2002. LAT 3:22.42 621 III klase
5 Samanta Sonora Kalniņa 23.04.2003. LAT 3:26.05 586 III klase
6 Gita Bistrova 09.01.2003. LAT 3:27.83 570 III klase
7 Viktorija Jarullina 25.02.2003. LAT 3:28.60 562 III klase
8 Linda Kurpniece 27.11.2003. LAT 3:28.70 562 III klase
9 Tīna Tabita Lūka 16.06.2002. LAT 3:33.63 517 III klase
9 Viviena Vita Volbeta 20.08.2002. LAT 3:33.63 517 III klase
11 Ketija Orlovska 07.09.2002. LAT 3:35.81 498 III klase
12 Daido Dagne Brūvere 29.08.2002. LAT 3:35.89 497 III klase
13 Sabīne Minkova 27.03.2003. LAT 3:38.90 471 III klase
14 Anne Marija Frīdenberga 27.02.2002. LAT 3:40.70 456 I j. klase
15 Ruta Samsonova 02.04.2002. LAT 3:41.14 452 I j. klase
16 Kamilla Vanadziņa 03.10.2003. LAT 3:42.09 444 I j. klase
17 Paula Monta Popova 14.06.2002. LAT 3:42.55 441 I j. klase
18 Emīlija Druviņa 15.08.2003. LAT 3:44.57 424 I j. klase
19 Džuliana Popova 03.09.2002. LAT 3:44.98 421 I j. klase
20 Anete Barovska 13.08.2003. LAT 3:46.31 410 I j. klase
21 Anželika Kleķere 14.04.2003. LAT 3:47.23 403 I j. klase
22 Agnese Atte 15.09.2002. LAT 3:48.05 397 I j. klase
23 Daniela Keita Lielupe 15.10.2002. LAT 3:48.08 396 I j. klase
24 Diāna Brūvere 11.04.2002. LAT 3:49.34 387 I j. klase
25 Marina Jefremenkova 07.08.2003. LAT 3:51.29 372 I j. klase
26 Keita Mērija Vilistere 20.05.2003. LAT 3:54.32 349 I j. klase
27 Leandra Spriesle 07.09.2003. LAT 3:55.36 342 II j. klase
28 Amanda Ločmele 11.12.2002. LAT 3:57.38 327 II j. klase
29 Jūlija Rezcova 17.11.2002. LAT 3:57.39 327 II j. klase
30 Kitija Luīze Pelēce 10.12.2003. LAT 4:01.03 302 II j. klase
31 Melisa Vanaga 08.06.2003. LAT 4:06.74 264 II j. klase
32 Elza Jaunslaviete 27.07.2003. LAT 4:08.06 256 II j. klase
33 Alise Bērziņa 09.07.2003. LAT 4:11.84 233 III j. klase
34 Madara Šteina 15.04.2003. LAT 4:15.16 213 III j. klase