Latvijas izlases kandidāti

100m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristers Čams 11.04 0.0 L. Nagle Jelgavas SC 30.10.1999. 874 I klase XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
2 Austris Karpinskis 11.07 -0.3 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 866 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
3 Pāvels Titovs 11.25 0.7 J. Titova Jūrmalas SS 06.09.2000. 814 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.
4 Rinalds Valts Zariņš 11.29 0.7 A. Feteris, A. Trumpe Salaspils SS 25.12.2000. 803 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.
5 Dmitrijs Jefimovs 11.33 0.7 D. Hadakovs Daugavpils NSS, VK Olimpija 11.06.1998. 791 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.
6 Emīls Rūgums 11.36 -0.9 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 783 II klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.

200m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Kucs 21.81 0.0 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 1014 Meistars Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
2 Iļja Petrušenko 22.09 0.0 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 913 I klase LSSS slēgtās sacensības U18 grupai 31.01.2019.
3 Austris Karpinskis 22.22 -0.1 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 895 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
4 Aleksandrs Visockis 22.65 -0.7 A. Domaņins Daugavpils ISVS 20.02.1999. 838 I klase Latvijas 29.studentu Universiāde 10.05.2019.

400m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Iļja Petrušenko 47.36 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1022 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Austris Karpinskis 47.40 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 1019 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Aleksandrs Kucs 47.58 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 1007 Meistarkandidāts Viļņas atklātais čempionāts 10.07.2019.
4 Maksims Sinčukovs 48.14 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 1033 Meistarkandidāts New Mexico Classic 01.02.2019.
5 Daniels Bambals 48.43 V. Lācis Lāča SS 02.08.1998. 954 Meistarkandidāts Tradicionālās sporta kluba Cosma atklatās sacensības 03.07.2019.
6 Aleksandrs Madijarovs 49.86 P. Karlivāns, E. Voitkevičs Valmieras BSS, Valmieras VK 05.07.1999. 866 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.

800m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Daniels Bambals 1:50.29 V. Lācis Lāča SS 02.08.1998. 1018 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
2 Maksims Sinčukovs 1:51.04 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 996 Meistarkandidāts 2019 Villie Villiams Classics College,Arizona 15.03.2019.
3 Rojs Puks 1:51.51 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 983 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.
4 Edgars Pavārs 1:54.30 R. Ābeltiņa SS Arkādija 23.03.1999. 907 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.

1500m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rojs Puks 3:54.18 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 924 Meistarkandidāts Eiropas U20 čempionāts 18.07.2019.
2 Artūrs Niklāvs Medveds 4:03.32 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 816 I klase Latvijas 29.studentu Universiāde 10.05.2019.
3 Emīls Stiprais 4:05.69 A. Krauklītis, A. Saņņikovs Madonas BJSS 20.04.1999. 789 II klase XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
4 Andrejs Bānis 4:08.91 A. Feteris Salaspils SS 02.07.1999. 753 II klase Latvijas 29.studentu Universiāde 10.05.2019.

3000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Niklāvs Medveds 8:40.50 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 831 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Ēvalds Kuļikovs 9:28.80 A. Domaņins Daugavpils ISVS 15.04.1999. 612 II klase 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” 05.01.2019.
3 Vjačeslavs Ivanovs 9:29.68 A. Domaņins Daugavpils ISVS 07.11.2000. 595 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

5000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Niklāvs Medveds 15:01.14 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 806 I klase XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.

10000m vīriešiem

110m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Emīls Rūgums 15.12 -0.4 106.70 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 873 Meistarkandidāts XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
2 Niks Samauskis 15.38 -2.6 106.70 P. Karlivāns Valmieras BSS 02.04.1999. 831 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
3 Krišjānis Beļaunieks 15.47 -2.6 106.70 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 817 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
4 Armands Buivids 15.68 0.2 106.70 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 03.06.1998. 784 I klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.

400m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Sinčukovs 49.83 91.40 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 1138 Meistars Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
2 Iļja Petrušenko 51.73 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1046 Meistars Itālijas klubu čempionāts Florencē un Orvieto 16.06.2019.
3 Kārlis Eiduks 57.97 91.40 L. Nagle Jelgavas SC 05.09.2000. 769 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Kristaps Ozols 1:00.90 91.40 Z. Gulbis Madonas BJSS 21.08.2000. 653 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

3000m/kav vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Niklāvs Medveds 9:15.41 91.40 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 931 Meistarkandidāts Rīgas Kausi 2019 04.06.2019.
2 Andrejs Bānis 10:13.82 A. Feteris Salaspils SS 02.07.1999. II klase Latvijas 29.studentu Universiāde 10.05.2019.
3 Rihards Serģis 10:28.81 91.40 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 20.07.1999. II klase NJCAA Region Outdoor Championships,Butler Coutry CC 02.05.2019.

Tāllēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Roberts Jānis Zālītis 7.47 0.0 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 14.09.2000. 1023 Meistarkandidāts Starptautiskās valstsvienību sacensības U20 25.02.2019.
2 Krišjānis Beļaunieks 7.23 0.0 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 971 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
3 Emīls Rūgums 6.93 0.0 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 907 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
4 Niks Samauskis 6.89 -0.4 A. Eikens, I. Stukule Kuldīgas SS, MSĢ 02.04.1999. 899 I klase Eiropas komandu čempionāts daudzcīņās 05.07.2019.

Trīssoļlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Armands Aivis Gorbačovs 14.57 0.0 09.03.2000. 908 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
2 Krišjānis Beļaunieks 14.44 0.8 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 895 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Artis Duļbinskis 14.09 0.9 I. Kairišs Balvu SS 19.07.2000. 858 II klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
4 Edgars Bulāns 13.97 0.3 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 20.03.1999. 846 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

Augstlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rihards Vaivads 2.05 I. Vītola Aizkraukles NSS 06.10.2000. 958 Meistarkandidāts Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās 01.02.2019.
2 Edvīns Voitiņš 2.02 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 04.08.1999. 932 Meistarkandidāts Lietuvas federācijas kausa izcīņa 26.01.2019.
3 Sandis Rošāns 2.00 Z. Gulbis, A. Krauklīte Madonas BJSS 19.12.1999. 914 I klase Sportland kauss I posms 12.01.2019. 15:00
4 Niks Samauskis 2.00 P. Karlivāns Valmieras BSS 02.04.1999. 914 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.

Kārtslēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marks Aleksandrs Harčenko 4.80 I. Izotovs 10.11.2000. 940 Meistarkandidāts Starptautiskās valstsvienību sacensības U20 25.02.2019.
2 Krišjānis Beļaunieks 4.30 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 806 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
3 Niks Samauskis 4.10 P. Karlivāns Valmieras BSS 02.04.1999. 753 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
4 Rūdolfs Vucāns 4.05 R. Vucāns Preiļu BJSS 19.09.1999. 740 II klase Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās 01.02.2019.

Lodes grūšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Lauris Kaufmanis 15.22 7.260 G. Gailītis MSĢ, Bauskas BJSS 16.04.1998. 837 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
2 Aleksandrs Ķuneļs 14.20 7.260 J. Markevičs, A. Ķunels Daugavpils ISVS 05.10.1999. 776 I klase Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušiem un jaunatnei 31.08.2019.
3 Krišjānis Beļaunieks 13.59 7.260 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 740 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
4 Dins Demidočkins 13.22 7.260 M. Gerke, G. Gailītis Valkas BJSS, MSĢ 06.01.2000. 718 II klase Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.

Šķēpa mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patriks Gailums 79.91 800.000 V. Eiduka SS Arkādija 10.05.1998. 1100 Meistars XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
2 Krišjānis Suntažs 79.23 800.000 M. Štrobinders Talsu SS, Enterprise 19.12.2000. 1090 Meistars Eiropas U20 čempionāts 18.07.2019.
3 Matīss Velps 74.45 800.000 G. Markss Smiltenes SC 09.07.1999. 1022 Meistars Javelin Cup 2019,Valga 21.09.2019.
4 Miks Oskerko 67.71 800.000 M. Štrobinders Talsu SS 17.06.1998. 927 I klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.

Diska mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Volkovs 49.30 2.000 M. Urtāns Cēsu PSS 18.12.1999. 864 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.
2 Lauris Kaufmanis 47.00 2.000 G. Gailītis MSĢ, Bauskas BJSS 16.04.1998. 822 I klase Latvijas 29.studentu Universiāde 10.05.2019.
3 Andžejs Vents Lūsis 46.01 2.000 G. Gailītis, L. Dzene 25.02.2000. 804 I klase "Svētavots" kauss diska mešanā 17.08.2019.
4 Aleksandrs Ķuneļs 44.32 2.000 J. Markevičs, A. Ķunels Daugavpils ISVS 05.10.1999. 773 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

Vesera mešana vīriešiem

Desmitcīņa vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Krišjānis Beļaunieks 7108 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 989 Meistarkandidāts Eiropas komandu čempionāts daudzcīņās 05.07.2019.
2 Niks Samauskis 6504 A. Eikens, I. Stukule Kuldīgas SS, MSĢ 02.04.1999. 897 I klase Eiropas komandu čempionāts daudzcīņās 05.07.2019.
3 Dāvids Kutra 6332 R. Maķevics Bauskas BJSS, Enterprise 22.04.1999. 871 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
4 Niks Samauskis 5996 P. Karlivāns Valmieras BSS 02.04.1999. 820 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.

20km soļošana vīriešiem

Pusmaratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Bogdanovs 1:15:58.0 G. Auziņš Tukuma VK 24.12.1998. 618 II klase Tet Rīgas maratons / Latvijas čempionāts maratonā 18.05.2019.

Maratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Henrijs Lērme 2:59:45.0 27.09.2000. 442 II klase Valmieras maratons, Skrien Latvija 7. posms un Latvijas čempionāts pusmaratonā 15.09.2019.

100m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Līga Vecbērza 11.91 0.7 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 1009 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Asnāte Kalniņa 12.45 0.6 M. Lūse Auseklis, Limbažu un Salacgrīvas NSS 28.05.1999. 904 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.
3 Alevtina Gūtmane 12.71 0.6 N. Milbrete SS Arkādija 15.03.1999. 856 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.
4 Kristīne Kalnmača 12.96 -0.2 I. Avotiņa, K. Kuplis LSPA 13.12.1998. 810 II klase Latvijas 29.studentu Universiāde 10.05.2019.
5 Kitija Frolova 13.07 0.6 M. Rūgums Bauskas BJSS 01.12.1999. 791 II klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.
6 Madara Kaire 13.20 0.4 A. Priževoits Ogres SC 26.04.2000. 768 II klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 06.05.2019.

200m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patrīcija Karlīna Roshofa 24.37 1.1 G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 19.01.1999. 1001 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
2 Līga Vecbērza 25.04 0.5 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 938 Meistarkandidāts XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
3 Asnāte Kalniņa 25.38 1.3 M. Lūse Auseklis, Limbažu un Salacgrīvas NSS 28.05.1999. 907 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
4 Amanda Savicka 25.63 0.0 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 885 I klase Eiropas U20 čempionāts 18.07.2019.

400m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patrīcija Karlīna Roshofa 54.19 G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 19.01.1999. 1043 Meistarkandidāts Mountain West Outdoor Track&Field Championship 08.05.2019.
2 Viktorija Osipenko 57.27 V. Lācis Lāča SS 15.01.1999. 931 I klase Sportland kauss IV posms 19.07.2019.
3 Marija Medvedeva 58.32 M. Lūse Auseklis, Valsugana 23.11.2000. 894 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
4 Anna Ševčenko 58.69 A. Fomenko Jelgavas BJSS, Gioiatletica 10.02.1999. 916 I klase Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
5 Agita Švetere 59.28 V. Lācis Lāča SS 25.04.1999. 861 I klase Sportland kauss IV posms 19.07.2019.
6 Kitija Frolova 59.38 M. Rūgums Bauskas BJSS 01.12.1999. 858 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

800m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marija Medvedeva 2:10.89 M. Lūse Auseklis, Valsugana 23.11.2000. 976 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Agita Švetere 2:11.78 V. Lācis Lāča SS 25.04.1999. 961 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.
3 Viktorija Osipenko 2:12.63 V. Lācis Lāča SS 15.01.1999. 947 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.
4 Daira Deičmane 2:13.07 V. Lācis Lāča SS 08.05.1999. 940 I klase Relegh Relays,NC State Raleigh 29.03.2019.

1500m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patrīcija Eiduka 4:55.92 I. Eiduks Aizkraukles NSS 01.02.2000. 798 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Anna Marija Petrakova 5:00.91 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, Gioiatletica 14.06.2000. 765 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Simona Alise Salmiņa 5:08.57 M. Vilcāne, V. Beļikovs Līvānu BJSS 04.02.1999. 731 II klase Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās 01.02.2019.

3000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anastasija Vidončikova 10:51.40 A. Fomenko Jelgavas BJSS, Gioiatletica 29.07.1999. 779 II klase Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās 01.02.2019.
2 Anna Marija Petrakova 10:58.13 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, Gioiatletica 14.06.2000. 745 II klase XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
3 Anastasija Geraseva 11:09.90 I. Marhele Jelgavas SC 07.07.1998. 713 II klase Latvijas 29.studentu Universiāde 10.05.2019.
4 Simona Alise Salmiņa 11:19.35 M. Vilcāne, V. Beļikovs Līvānu BJSS 04.02.1999. 688 II klase XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.

5000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anastasija Geraseva 19:10.05 I. Marhele Jelgavas SC 07.07.1998. 729 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

10000m sievietēm

100m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Paula Sprudzāne 14.31 0.0 83.80 E. Voitkevičs SS Arkādija, Gioiatletica 19.03.1999. 979 Meistarkandidāts Southland Conference Outdoor,Northwestern St 03.05.2019.
2 Amanda Savicka 14.81 -0.1 83.80 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 918 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Kristīne Deruma 15.14 -1.7 83.80 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 878 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
4 Terēze Gipsle 15.92 -0.5 83.80 D. Stumbre Liepājas SSS 27.01.2000. 789 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

400m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anna Ševčenko 1:07.31 76.20 A. Fomenko Jelgavas BJSS, Gioiatletica 10.02.1999. 819 I klase Rete General Meeting Napoles Salerno 30.05.2019.
2 Anastasija Ivanova 1:07.46 76.20 V. Goļinskis Liepājas SSS 20.03.2000. 815 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Madara Kaire 1:07.63 76.20 A. Priževoits Ogres SC 26.04.2000. 811 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Terēze Gipsle 1:11.93 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS 27.01.2000. 703 II klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.

3000m/kav sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anna Marija Petrakova 11:56.62 76.20 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, Gioiatletica 14.06.2000. 832 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

Tāllēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 6.07 1.0 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1014 Meistarkandidāts Rīgas Kausi 2019 04.06.2019.
2 Ieva Turķe 6.01 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1001 Meistarkandidāts Tyson Invitational 08.02.2019.
3 Kristīne Deruma 5.99 0.0 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 996 Meistarkandidāts 7. Martina Kutmana piemiņas sacensības 05.02.2019.
4 Līga Vecbērza 5.98 0.3 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 994 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

Trīssoļlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 13.57 0.8 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1073 Meistars Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Ieva Turķe 12.96 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1011 Meistarkandidāts Tyson Invitational 08.02.2019.
3 Patrīcija Muravjova 12.33 0.0 I. Zālīte SS Arkādija, Valsugana 02.12.2000. 948 I klase Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
4 Laura Laurita Ķergalve 11.79 0.0 G. Auziņš Tukuma SS 27.10.2000. 893 II klase Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.

Augstlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristīne Deruma 1.74 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 965 I klase Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
2 Amanda Savicka 1.70 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 926 I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 13.07.2019.
3 Frederika Rūmniece 1.69 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars, Valsugana 04.05.2000. 916 I klase Rete General Meeting Napoles Salerno 30.05.2019.
4 Kitija Frolova 1.65 M. Rūgums Bauskas BJSS 01.12.1999. 878 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

Kārtslēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anete Jete Meiere 3.50 J. Petrovičs, I. Izotovs SS Spars 11.08.1998. 807 Meistarkandidāts Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 19.01.2019.
2 Samanta Homiča 3.30 I. Izotovs, A. Eikens MSĢ, Vecumnieki 25.05.1999. 747 I klase Kārtslēkšanas sacensības Tartu 19.02.2019.

Lodes grūšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Lāsma Padedze 14.33 4.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 854 Meistarkandidāts Metro Atlantic Indoor Track & Field Championships 16.02.2019.
2 Kristīne Deruma 13.66 4.000 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 812 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
3 Kristīne Strazdīte 13.66 4.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 812 I klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
4 Ieva Šēra 13.45 4.000 D. Stumbre Liepājas SSS, Valsugana 24.07.2000. 799 I klase Sportland kauss I posms 12.01.2019. 13:30

Šķēpa mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Laine Donāne 53.37 600.000 T. Donāne Jēkabpils SC, Valsugana 01.10.1998. 955 Meistarkandidāts Eiropas U23 čempionāts 11.07.2019.
2 Linda Luīze Šalme 51.39 600.000 G. Teko, I. Eversone Limbažu un Salacgrīvas NSS 27.06.1998. 919 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Signe Vilhovika 44.64 600.000 G. Kļaviņš Salaspils SS 30.08.2000. 794 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Amanda Savicka 44.31 600.000 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 788 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

Diska mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristīne Strazdīte 46.68 1.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 827 Meistarkandidāts Valgamaa 2019.a. lahtised meistrivõistlused kergejõustikus,Valga 12.06.2019.
2 Lāsma Padedze 43.71 1.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 772 I klase Metro Atlantic Outdoor Track&Field,Monmouth 04.05.2019.
3 Rota Rulle 42.72 1.000 I. Grava, V. Smoča Rūjienas SS, MSĢ, Valmieras VK 27.09.2000. 754 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
4 Lelde Mieze 39.89 1.000 R. Blumbergs, V. Smoča Kuldīgas SS, MSĢ 30.07.1999. 702 II klase Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā 30.03.2019.

Vesera mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristīne Strazdīte 44.43 4.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 682 I klase HPU VERT KLASSE,HIGH POINT 21.03.2019.

Septiņcīņa sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristīne Deruma 5403 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 958 Meistars Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
2 Amanda Savicka 5272 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 933 Meistars Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
3 Kitija Frolova 3442 M. Rūgums Bauskas BJSS 01.12.1999. 584 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
4 Kristiāna Zacmane 1211 M. Zacmanis VK " Olimps" 20.05.1999. 172 Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.

20km soļošana sievietēm

Pusmaratons sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anastasija Geraseva 1:27:15.0 I. Marhele Jelgavas SC 07.07.1998. 768 II klase Tallinas maratons 08.09.2019.

Maratons sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anastasija Geraseva 3:17:07.0 I. Marhele Jelgavas SC 07.07.1998. 716 II klase Rhein Energie Koln marathon 13.10.2019.