Latvijas izlases kandidāti

100m junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Emīls Kristofers Jonāss 10.80 0.7 V. Lācis Lāča SS 15.01.2001. 946 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.
2 Vladislavs Čemis 11.07 1.7 J. Hadakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 24.03.2002. 866 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.
3 Stepans Kolontajs 11.08 -0.8 M. Ārente SS Arkādija 03.12.2002. 863 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Artūrs Pastors 11.11 -1.3 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 854 I klase Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
5 Mikus Pētersons 11.28 -1.0 V. Lācis Lāča SS, Kuldīgas SS 15.08.2001. 805 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
6 Artūrs Isajevs 11.32 -1.0 A. Fomenko Jelgavas BJSS 30.08.2002. 794 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

200m junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Pastors 21.96 -0.7 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 931 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
2 Vladislavs Čemis 22.78 2.0 J. Hadakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 24.03.2002. 821 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Oskars Grava 22.83 -0.8 A. Saņņikovs SS Arkādija 07.10.2001. 815 I klase LSC atklātais čempionāts stadionā, 2.posms,stadions "Daugava" pl.11.00 200m-č, 800m, 5000m, tāllēkšana-č. 11.05.2019.
4 Artūrs Isajevs 22.86 1.3 A. Fomenko Jelgavas BJSS 30.08.2002. 811 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.

400m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Pastors 47.84 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 991 Meistarkandidāts Eiropas U20 čempionāts 18.07.2019.
2 Dmitrijs Ļašenko 49.06 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 915 Meistarkandidāts Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
3 Oskars Bambals 49.59 V. Lācis Lāča SS 19.09.2001. 883 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Gints Drigulis 49.91 D. Stumbre Liepājas SSS 14.08.2001. 863 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
5 Artūrs Vecbaštiks 50.56 D. Stumbre Liepājas SSS 09.03.2001. 885 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
6 Aksels Blanks 50.62 G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 03.07.2001. 822 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.

800m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Oskars Bambals 1:49.62 V. Lācis Lāča SS 19.09.2001. 1037 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Aksels Blanks 1:53.49 G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 03.07.2001. 929 Meistarkandidāts Rīgas Kausi 2019 04.06.2019.
3 Aleksandrs Mironovs 1:57.22 D. Stumbre Liepājas SSS 27.12.2002. 830 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.
4 Kārlis Romanovs 1:57.58 V. Lācis, K. Kalniņš Lāča SS 23.12.2002. 821 I klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.

1500m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Lauris Lapsa 4:05.27 V. Mezītis Gulbenes BJSS 22.02.2002. 793 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Aleksandrs Mironovs 4:06.82 D. Stumbre Liepājas SSS 27.12.2002. 776 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Arsenijs Kadiševs 4:08.36 L. Strekalovskis SS Arkādija 28.03.2002. 759 II klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
4 Gustavs Kļavis 4:09.19 A. Saņņikovs SS Arkādija 31.07.2001. 749 II klase Sportland kauss IV posms 19.07.2019.

3000m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Arsenijs Kadiševs 9:00.62 L. Strekalovskis SS Arkādija 28.03.2002. 730 II klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
2 Lauris Lapsa 9:05.34 V. Mezītis Gulbenes BJSS 22.02.2002. 707 II klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.
3 Kristiāns Upenieks 9:09.16 J. Višķers, J. Razgalis SK "Tērauds", Ādaži 11.03.2001. 689 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
4 Santis Setkovskis 9:16.83 S. Petrakovs, S. Petrakova Ilūkstes NSS, VK Olimpija 13.04.2001. 653 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

5000m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Arsenijs Kadiševs 16:03.85 L. Strekalovskis SS Arkādija 28.03.2002. 629 II klase Igaunijas čempionāts.Eesti meistrivõistlused 17.08.2019.
2 Kristiāns Upenieks 16:19.93 J. Višķers, J. Razgalis SK "Tērauds", Ādaži 11.03.2001. 588 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Niks Normunds Zauls 17:12.06 A. Rozenbergs, A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 31.07.2001. 462 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Mareks Meženiks 17:13.59 V. Aleksejevs, J. Hadakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 08.04.2002. 458 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

110m/b junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Jānis Sausais 14.47 1.3 91.40 R. Ravinskis Valmieras BSS 17.08.2002. Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.
2 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 14.69 1.7 91.40 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 27.08.2002. I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
3 Ralfs Lipenīts 14.77 1.3 91.40 A. Noris Jēkabpils SS 09.07.2002. I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.
4 Uvis Pošeika 15.30 1.7 91.40 I. Kairišs Balvu SS 17.05.2002. II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.

400m/b junioriem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Gints Drigulis 52.81 91.40 D. Stumbre Liepājas SSS 14.08.2001. 995 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Dmitrijs Ļašenko 53.20 83.80 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. Eiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls 21.07.2019.
3 Aleksis Belovs 55.27 83.80 V. Grigorjevs, G. Bitītis Līvānu BJSS, MSĢ 13.09.2002. Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
4 Artūrs Vecbaštiks 55.37 91.40 D. Stumbre Liepājas SSS 09.03.2001. 879 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.

3000m/kav junioriem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Santis Setkovskis 10:05.90 91.40 S. Petrakovs, S. Petrakova Ilūkstes NSS, VK Olimpija 13.04.2001. 740 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Niks Normunds Zauls 10:07.96 91.40 A. Rozenbergs, A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 31.07.2001. 732 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Edgars Pastors 10:08.46 91.40 V. Neištadte Preiļu BJSS 05.09.2001. 730 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Artūrs Lapiņš 10:11.27 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija, SS Arkādija 27.06.2002. 721 II klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.

Tāllēkšana junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Oļegs Kozjakovs 7.19 0.0 13.01.2001. 963 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
2 Artūrs Ignatjevs 7.10 1.7 J. Ostaševs, A. Vengra Ludzas SS 15.03.2002. 943 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.
3 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 6.85 0.0 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 27.08.2002. 890 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
4 Rinalds Smilga 6.76 1.8 V. Zariņš Bauskas BJSS 17.02.2001. 871 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

Trīssoļlēkšana junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sandis Dzenītis 14.90 1.0 A. Feteris, A. Trumpe Salaspils SS 23.06.2001. 943 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Rinalds Smilga 13.86 0.0 V. Zariņš Bauskas BJSS 17.02.2001. 834 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
3 Krišs Aleksandrs Vasermans 13.83 0.0 G. Auziņš Tukuma SS 29.08.2001. 831 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
4 Aleksandrs Korčagins 13.79 0.5 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 12.07.2002. 827 II klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām 07.06.2019.

Augstlēkšana junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rihards Bremze 2.12 V. Lācis Lāča SS, Ogres SC 14.05.2001. 1019 Meistarkandidāts Eiropas spēles 21.06.2019.
2 Oļegs Kozjakovs 1.97 13.01.2001. 888 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
3 Ralfs Ūdris 1.97 R. Ravinskis, P. Karlivāns Valmieras BSS, Enterprise 25.08.2001. 888 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
4 Otto Bērziņš 1.95 A. Raubišķis LSSF 02.05.2001. 870 I klase Kokneses sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā 06.09.2019.
5 Erlends Gipters 1.95 J. Markevičs, A. Titovs Daugavpils ISVS 24.09.2001. 870 I klase Daugavpils novada čempionāts 26.05.2019.

Kārtslēkšana junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ralfs Ūdris 4.30 R. Ravinskis, P. Karlivāns Valmieras BSS, Enterprise 25.08.2001. 806 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
2 Oļegs Kozjakovs 4.30 13.01.2001. 806 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
3 Uvis Pošeika 4.20 I. Kairišs Balvu SS 17.05.2002. 780 I klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
4 Jurijs Avsiščers 4.10 A. Obižajevs Preiļu BJSS 01.02.2002. 753 I klase Sacensības Pērnavā, Eesti karikavõistlused 21.07.2019.

Lodes grūšana junioriem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Demidočkins 16.78 6.000 G. Gailītis Valkas BJSS, MSĢ, Enterprise 01.10.2001. I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Ralfs Eduards Gauja 16.08 6.000 D. Mankusa Saldus SS 29.07.2001. I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Jēkabs Tomsons 15.87 5.000 R. Turka, G. Gailītis Limbažu un Salacgrīvas NSS, MSĢ 25.02.2002. II klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
4 Sandis Šaškovs 15.31 5.000 D. Vizule Dartija 23.01.2002. II klase Sportland kauss I posms 12.01.2019. 16:20

Šķēpa mešana junioriem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artis Čakšs 72.84 700.000 A. Vaivads Jelgavas SC, MSĢ, Enterprise 25.01.2002. Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.
2 Klāvs Ozoliņš 59.97 800.000 G. Markss Smiltenes SC 01.02.2001. 817 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Dāvis Krauklis 58.53 600.000 G. Markss Smiltenes SC 10.05.2002. II klase Javelin Cup 2019,Valga 21.09.2019.
4 Ralfs Ūdris 57.54 800.000 R. Ravinskis, P. Karlivāns Valmieras BSS, Enterprise 25.08.2001. 783 II klase Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā 25.08.2019.

Diska mešana junioriem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Demidočkins 46.95 1.750 G. Gailītis Valkas BJSS, MSĢ, Enterprise 01.10.2001. III klase Aizkraukles NSS diska mešanas sacensības 13.06.2019.
2 Henriks Judziks 42.93 1.750 G. Gailītis Ventspils nov. BJSS, MSĢ 25.11.2001. II klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
3 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš 42.26 1.750 M. Urtāns Cēsu PSS 05.05.2001. II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Aksels Griba 42.22 1.500 R. Maķevics, I. Ladusāne Bauskas BJSS 03.10.2002. III klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.

Vesera mešana junioriem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Makars Korotkovs 74.30 5.000 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 08.03.2002. Meistarkandidāts Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
2 Nils Muraška 52.14 5.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 07.03.2002. III klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.
3 Maksims Korotkovs 31.44 6.000 L. Nagle Jelgavas BJSS 14.09.2001. II j. klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

Desmitcīņa junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ralfs Ūdris 6281 (U20) R. Ravinskis, P. Karlivāns Valmieras BSS, Enterprise 25.08.2001. 863 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
2 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 6262 (U18) A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 27.08.2002. 860 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
3 Uvis Pošeika 6161 (U18) I. Kairišs Balvu SS 17.05.2002. 845 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
4 Jānis Šķēle 6042 (U20) A. Eikens, Z. Gulbis MSĢ, Madonas BJSS 26.02.2001. 827 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.

10000m soļošana junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Antons Mošerenoks 62:32.85 V. Rimšs Ludzas SS 18.11.2002. Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.

100m juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Māra Anna Zīverte 12.06 1.0 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 980 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Nora Ķigure 12.13 0.1 I. Zālīte SS Arkādija, Valsugana 14.03.2001. 966 Meistarkandidāts Lietuvas kausu izcīņa 06.06.2019.
3 Luīze Dārta Sietiņa 12.28 0.6 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 937 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.
4 Paula Katrīna Skalberga 12.29 1.0 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 935 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
5 Kristīne Grīnberga 12.53 1.0 I. Stukule Kuldīgas SS 30.04.2002. 889 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
6 Amanda Hilda Gromova 12.64 1.3 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 869 I klase Sportland kauss III posms 26.06.2019.

200m juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Māra Anna Zīverte 24.52 1.8 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 986 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 26.06.2019.
2 Paula Katrīna Skalberga 24.74 1.3 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 966 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Nora Ķigure 24.91 -0.2 I. Zālīte SS Arkādija, Valsugana 14.03.2001. 950 Meistarkandidāts Track & Field Interclubs Udine 01.06.2019.
4 Luīze Dārta Sietiņa 25.40 -0.8 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 905 Meistarkandidāts Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.

400m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patricija Cīrule 55.56 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 992 Meistarkandidāts Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 13.07.2019.
2 Māra Anna Zīverte 56.37 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 963 Meistarkandidāts Track & Field Interclubs Udine 01.06.2019.
3 Patrīcija Sarmule 57.58 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 920 I klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
4 Amanda Hilda Gromova 57.67 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 917 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2019.
5 Amanda Radava 58.44 D. Stumbre Liepājas SSS 16.07.2002. 890 I klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
6 Grieta Griezīte 58.52 D. Stumbre Liepājas SSS, Valsugana 09.08.2001. 887 I klase Saldus Sporta skolas atklātās sacensības U 20 un U 18 vecuma grupām 12.05.2019.

800m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patricija Cīrule 2:08.52 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 1015 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
2 Marta Ločmele 2:16.27 M. Lūse Auseklis, Gioiatletica 06.07.2002. 889 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
3 Alvīne Henriete Auziņa 2:18.79 I. Zālīte SS Arkādija 30.08.2002. 850 I klase Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.
4 Antra Saviča 2:19.23 V. Beļikovs Balvu SS 27.06.2001. 844 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.

1500m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patricija Cīrule 4:38.96 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 930 I klase Latvijas čempionāts telpās 16.02.2019.
2 Alvīne Henriete Auziņa 4:50.78 I. Zālīte SS Arkādija 30.08.2002. 832 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Elīza Lapiņa 5:04.50 I. Rubena Tukuma SS 03.12.2002. 743 II klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
4 Paula Kaupe 5:06.46 D. Vizule Dartija 06.09.2001. 730 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

3000m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Veronika Masjuka 11:17.60 A. Domaņins Daugavpils ISVS 07.04.2002. 692 II klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
2 Daniela Keita Lielupe 11:34.06 A. Krauklītis Madonas BJSS 15.10.2002. 649 III klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
3 Sofija Kolosova 11:50.63 E. Kļaviņš Rēzeknes BJSS 01.01.2002. 620 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
4 Anastasija Karnilova 11:54.37 D. Hadakovs Daugavpils NSS 03.12.2002. 598 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

5000m juniorēm

100m/b juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marta Marksa 13.83 1.2 76.20 G. Markss Smiltenes SC 06.07.2002. Meistarkandidāts Eiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls 21.07.2019.
2 Luīze Dārta Sietiņa 14.50 -0.5 83.80 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 956 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Laura Dūma 14.62 -0.5 83.80 A. Krauklīte, A. Austrups Madonas BJSS, MSĢ 26.02.2001. 941 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Beatrise Zvirgzdiņa 14.63 1.5 76.20 E. Krūms SS Arkādija, LBJSA 06.06.2002. Meistarkandidāts Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.

400m/b juniorēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Māra Anna Zīverte 1:00.96 76.20 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 994 Meistarkandidāts Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
2 Grieta Griezīte 1:01.72 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS, Valsugana 09.08.2001. 972 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Amanda Radava 1:02.52 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS 16.07.2002. 949 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Emīlija Paula Krogzeme 1:05.05 76.20 A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 28.03.2001. 879 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

3000m/kav juniorēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Diāna Nedvedje 12:45.51 76.20 J. Hadakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 23.10.2001. 733 III klase Baltijas komandu čempionāts / Prezidenta balva 15.06.2019.
2 Anželika Parfjonova 15:24.32 76.20 G. Kozireva Daugavpils ISVS 18.06.2001. 453 Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 31.05.2019.

Tāllēkšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristīne Blaževiča 6.00 0.0 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 999 Meistarkandidāts Starptautiskās valstsvienību sacensības U20 25.02.2019.
2 Zane Zemīte 5.99 1.9 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 996 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Darja Sopova 5.80 0.1 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 955 Meistarkandidāts Ventspils novada vieglatlētikas sacensības "Piltenes kauss 2019" 20.07.2019.
4 Sabīne Koržeņevska 5.69 -0.5 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 932 I klase Ventspils novada vieglatlētikas sacensības "Piltenes kauss 2019" 20.07.2019.

Trīssoļlēkšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Zane Zemīte 12.50 1.4 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 965 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
2 Darja Sopova 12.38 0.5 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 953 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 27.07.2019.
3 Olga Ignatjeva 12.27 0.0 D. Hadakovs Daugavpils NSS, Enterprise 08.02.2002. 942 I klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās 22.02.2019.
4 Sabīne Koržeņevska 11.94 1.4 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 908 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

Augstlēkšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Zane Zemīte 1.79 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 1013 Meistarkandidāts Biržu rajona atklātās jaunatnes meistarsacīkstes 08.05.2019.
2 Kristīne Blaževiča 1.74 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 965 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā 26.01.2019.
3 Krista Brasla 1.72 I. Stukule Kuldīgas SS 07.03.2002. 945 I klase Saldus Sporta skolas atklātās sacensības U 20 un U 18 vecuma grupām 12.05.2019.
4 Māra Anna Zīverte 1.69 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 916 I klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 08.03.2019.

Kārtslēkšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sonija Aškinezere 3.50 A. Obižajevs Rīga 17.04.2001. 807 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
2 Amanda Skultaite 2.70 R. Maķevics Bauskas BJSS 17.07.2001. 567 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

Lodes grūšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ieva Annija Stepiņa 14.14 3.000 I. Matīss, A. Vaivads Kandavas BJSS, MSĢ 14.05.2002. I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.03.2019.
2 Elza Elizabete Stīpniece 13.15 A. Jansons, V. Smoča Talsu SS, MSĢ 13.07.2002. Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08.02.2019.
3 Elīza Kupča 12.59 3.000 R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 02.10.2002. II klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.
4 Diāna Namniece 11.74 3.000 M. Urtāns Cēsu PSS 15.03.2002. III klase Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.

Šķēpa mešana juniorēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sabīne Marksa 53.17 500.000 G. Markss Smiltenes SC 07.06.2002. Meistars Javelin Cup 2019,Valga 21.09.2019.
2 Ieva Annija Stepiņa 50.88 500.000 I. Matīss, A. Vaivads Kandavas BJSS, MSĢ 14.05.2002. Meistars Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
3 Veronika Lisovska 48.67 600.000 L. Krūkliņa Valkas BJSS 25.03.2001. 869 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Marija Svistuna 47.31 500.000 S. Paipals-Šulcs SS Spars 02.07.2002. Meistarkandidāts Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 05.07.2019.

Diska mešana juniorēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elza Elizabete Stīpniece 39.42 1.000 A. Jansons, V. Smoča Talsu SS, MSĢ 13.07.2002. 694 II klase Aizkraukles NSS diska mešanas sacensības 13.06.2019.
2 Liāna Roze 34.77 1.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 28.02.2002. 609 III klase Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnās U18, U20 18.04.2019.
3 Poļina Kologrivova 32.76 1.000 S. Paipals-Šulcs SS Spars 07.01.2002. 572 III klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā 17.05.2019.
4 Dita Kuzņecova 32.65 1.000 S. Keisele Balvu SS 18.09.2002. 570 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

Vesera mešana juniorēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristiāna Poļakova 50.62 4.000 I. Znūtiņa Salaspils SS 06.02.2001. 781 Meistarkandidāts Atklātās sacensības vesera mešanā "Rudens 2019" 19.10.2019.
2 Liāna Roze 41.35 3.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 28.02.2002. II klase Aizkraukles NSS sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnās U18, U20 18.04.2019.
3 Natālija Zeica 39.45 3.000 V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS 13.09.2002. II klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.
4 Ance Ziedāne 30.18 4.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 18.12.2001. I j. klase Mešanu disciplīnu sacensības ''Kokneses kauss 2019'' 21.09.2019.

Septiņcīņa juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Krista Sprūde 4794 D. Stumbre Liepājas SSS, Enterprise 13.10.2001. 841 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
2 Zane Zemīte 4777 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 838 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
3 Luīze Opolā 4726 A. Priževoits Ogres SC 23.04.2001. 828 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.
4 Diāna Namniece 3851 (U18) M. Urtāns Cēsu PSS 15.03.2002. 661 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 08.06.2019.

10km soļošana juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ksenija Zabalujeva 1:02:53.0 O. Borisova Preiļu BJSS 16.11.2001. 552 III klase Baltijas komandu čempionāts soļošanā 27.04.2019.
2 Līva Ejuba 1:08:06.0 V. Mezītis Gulbenes BJSS 14.08.2001. 430 II j. klase Baltijas komandu čempionāts soļošanā 27.04.2019.