Latvijas izlases kandidāti
100m jauniešiem
#
| Sportists | Rezultāts | Vējš | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Agris Rūdolfs Rencis
|
11.33
|
1.0
|
G. Teko
|
Limbažu NSS
|
2007
|
791
|
I klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
16.06.2023.
|
2
|
Ģirts Putniņš
|
11.46
|
1.8
|
G. Teko
|
Limbažu NSS
|
2007
|
755
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
16.06.2023.
|
3
|
Mariks Ļebedevs
|
11.57
|
0.8
|
V. Nipere
|
Krāslavas SS
|
2008
|
726
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
4
|
Ņikita Nazarovs
|
11.60
|
0.7
|
D. Hadakovs, J. Hadakova
|
Augšdaugavas NSS
|
2008
|
718
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
5
|
Emīls Sandlers-Bomis
|
11.68
|
0.9
|
R. Parandjuks
|
Cēsu PSS
|
2007
|
697
|
II klase
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām
|
03.06.2023.
|
6
|
Ernests Lešinskis
|
11.76
|
1.3
|
V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, R. Melgailis
|
Vecumnieki, MSĢ
|
2008
|
676
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
7
|
Tomass Līrums
|
11.76
|
1.9
|
D. Vizule
|
Dartija
|
2008
|
676
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
8
|
Mikus Irbe
|
11.83
|
1.8
|
J. Petrovičs, A. Kronbergs
|
SS Spars
|
2007
|
658
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
16.06.2023.
|
9
|
Marks Gustavs Strazds
|
11.87
|
0.3
|
D. Stumbre
|
Liepājas SSS
|
2007
|
648
|
II klase
|
Latvijas čempionāts 2023
|
29.07.2023.
|
10
|
Markuss Priedītis
|
11.88
|
-0.3
|
S. Grēna
|
Smiltenes SS, Smiltenes VK
|
2007
|
645
|
II klase
|
Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023
|
04.07.2023.
|
11
|
Sergejs Laskins
|
11.88
|
-0.9
|
A. Saņņikovs, A. Blajs
|
SS Arkādija
|
2007
|
645
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
16.06.2023.
|
200m jauniešiem
400m jauniešiem
800m jauniešiem
1500m jauniešiem
3000m jauniešiem
110m/b jauniešiem
#
| Sportists | Rezultāts | Vējš | Barjeras | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Eduards Strelkovs
|
14.58
|
1.0
|
91.40
|
A. Kronbergs
|
|
2007
|
|
Meistarkandidāts
|
Baltijas U18 komandu čempionāts
|
15.07.2023.
|
2
|
Kārlis Jēkabs Karlsbergs
|
14.98
|
0.7
|
91.40
|
A. Priževoits
|
Ogres SC, Running Club Napoli
|
2007
|
|
I klase
|
Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
|
21.05.2023.
|
3
|
Ernests Lešinskis
|
15.44
|
0.8
|
83.80
|
V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, R. Melgailis
|
Vecumnieki, MSĢ
|
2008
|
|
I klase
|
Baltijas U16 komandu čempionāts
|
11.07.2023.
|
4
|
Toms Melderis
|
15.54
|
2.0
|
83.80
|
S. Krūma
|
Ādažu BJSS, LBJSA
|
2008
|
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
5
|
Dmitrijs Sitņuks
|
15.70
|
0.4
|
91.40
|
V. Goļinskis
|
Liepājas SSS
|
2007
|
|
II klase
|
Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023
|
04.07.2023.
|
6
|
Dāvis Bāliņš
|
15.73
|
1.5
|
83.80
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
7
|
Markuss Krūmiņš
|
16.08
|
0.0
|
91.40
|
A. Čākurs, P. Karlivāns, D. Mankusa
|
Saldus NSS, Valmieras SS
|
2007
|
|
III klase
|
Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023"
|
19.05.2023.
|
8
|
Kārlis Bartuševics
|
16.14
|
1.5
|
83.80
|
L. Nagle
|
Jelgavas NSC
|
2008
|
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
9
|
Artūrs Audže
|
16.31
|
-0.9
|
91.40
|
A. Krauklīte
|
Madonas BJSS
|
2007
|
|
III klase
|
Valmieras SS un Valmieras VK sezonas atklāšanas sacensības
|
11.05.2023.
|
10
|
Emīls Stirna
|
16.35
|
1.5
|
83.80
|
R. Štrobinders
|
Talsu NSS
|
2008
|
|
III klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
300m/b jauniešiem
400m/b jauniešiem
2000m/kav jauniešiem
Tāllēkšana jauniešiem
Trīssoļlēkšana jauniešiem
Augstlēkšana jauniešiem
Kārtslēkšana jauniešiem
#
| Sportists | Rezultāts | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Kārlis Jēkabs Karlsbergs
|
3.90
|
A. Priževoits
|
Ogres SC, Running Club Napoli
|
2007
|
700
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
|
29.01.2023.
|
2
|
Kristaps Aleksandrs Cauna
|
3.80
|
A. Priževoits
|
Ogres SC
|
2007
|
674
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
17.06.2023.
|
3
|
Reds Šmits
|
3.71
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2007
|
650
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
|
10.02.2023.
|
4
|
Dāvis Bāliņš
|
3.60
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
622
|
II klase
|
Baltijas U16 komandu čempionāts
|
11.07.2023.
|
5
|
Nikita Baikovs
|
3.50
|
M. Pokšāne, E. Vaivods
|
Preiļu nov. BJSS
|
2007
|
595
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
|
29.01.2023.
|
6
|
Emīls Bāliņš
|
3.40
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
569
|
III klase
|
Ziemassvētku kauss daudzcīņās 2023
|
16.12.2023.
|
7
|
Ernests Lešinskis
|
3.30
|
V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, R. Melgailis
|
Vecumnieki, MSĢ
|
2008
|
543
|
III klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
|
29.01.2023.
|
8
|
Kārlis Škrjaba
|
3.30
|
R. Melgailis
|
Vecumnieki
|
2008
|
543
|
III klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
9
|
Maksims Pavlovs
|
3.12
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2007
|
497
|
III klase
|
Valmieras novada atklātais čempionāts
|
20.01.2023.
|
10
|
Toms Silinieks
|
3.11
|
S. Keisele, I. Kairišs
|
Balvu SS
|
2008
|
494
|
III klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts telpās
|
03.02.2023.
|
Lodes grūšana jauniešiem
#
| Sportists | Rezultāts | Rīks | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Toms Samauskis
|
18.03
|
4.000
|
M. Urtāns
|
Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs
|
2008
|
|
II klase
|
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-16 grupām
|
01.12.2023.
|
2
|
Toms Jansons
|
15.17
|
4.000
|
G. Teko
|
Limbažu NSS
|
2008
|
|
II klase
|
EUROPEAN KIDS ATHLETICS GAMES 2023
|
02.09.2023.
|
3
|
Edvarts Igaunis
|
13.89
|
4.000
|
R. Melgailis
|
Vecumnieki
|
2008
|
|
III klase
|
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-14 un U -16 vecuma grupām.
|
12.05.2023.
|
4
|
Samuels Istratijs
|
13.70
|
3.000
|
I. Umbraško
|
|
2008
|
|
|
Krāslavas novada Sporta skolas slēgtas sacensības U14 un U16 vecuma grupām
|
21.02.2023.
|
5
|
Matvey Pogorelov
|
13.69
|
4.000
|
I. Fjodorova
|
DSS, VK Saturn 7
|
2008
|
|
III klase
|
Kokneses kauss vieglatlētikas mešanu disciplīnās jaunatnei
|
23.09.2023.
|
6
|
Kārlis Didzis Asars
|
13.67
|
5.000
|
A. Gross
|
Kandavas BJSS
|
2007
|
|
III klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
7
|
Jēkabs Berkholcs
|
13.51
|
5.000
|
M. Urtāns
|
Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs
|
2007
|
|
III klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
16.06.2023.
|
8
|
Adrians Maisaks
|
13.46
|
5.000
|
G. Gailītis, G. Klibiķe
|
Sēlijas SS, MSĢ
|
2007
|
|
III klase
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām
|
03.06.2023.
|
9
|
Niklāvs Aizpurs
|
13.34
|
5.000
|
G. Gailītis, I. Aizpure
|
Gulbenes novada BJSS, MSĢ
|
2007
|
|
III klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
|
10.02.2023.
|
10
|
Ernests Lešinskis
|
13.32
|
4.000
|
V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, R. Melgailis
|
Vecumnieki, MSĢ
|
2008
|
|
III klase
|
LVS x Sportland kauss 2.posms (U14, U16)
|
22.01.2023.
|
Šķēpa mešana jauniešiem
Diska mešana jauniešiem
#
| Sportists | Rezultāts | Rīks | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Toms Samauskis
|
57.57
|
1.000
|
M. Urtāns
|
Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs
|
2008
|
|
II klase
|
Baltijas U16 komandu čempionāts
|
11.07.2023.
|
2
|
Jēkabs Berkholcs
|
45.07
|
1.500
|
M. Urtāns
|
Cēsu PSS, Cēsu Vieglatlētikas klubs
|
2007
|
|
II klase
|
Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023"
|
19.05.2023.
|
3
|
Emīls Bāliņš
|
42.74
|
1.000
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
|
I j. klase
|
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības kārtslēkšanā un diska mešanā
|
17.09.2023.
|
4
|
Matvey Pogorelov
|
42.40
|
1.000
|
I. Fjodorova
|
DSS, VK Saturn 7
|
2008
|
|
I j. klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
30.06.2023.
|
5
|
Dāvis Bāliņš
|
40.31
|
1.000
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
|
I j. klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
30.06.2023.
|
6
|
Ernests Lešinskis
|
39.81
|
1.000
|
V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, R. Melgailis
|
Vecumnieki, MSĢ
|
2008
|
|
I j. klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
11.06.2023.
|
7
|
Niklāvs Aizpurs
|
39.27
|
1.500
|
G. Gailītis, I. Aizpure
|
Gulbenes novada BJSS, MSĢ
|
2007
|
|
III klase
|
Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā
|
13.05.2023.
|
8
|
Adrians Maisaks
|
38.98
|
1.500
|
G. Gailītis, G. Klibiķe
|
Sēlijas SS, MSĢ
|
2007
|
|
III klase
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām
|
03.06.2023.
|
9
|
Edvarts Igaunis
|
38.49
|
1.000
|
R. Melgailis
|
Vecumnieki
|
2008
|
|
I j. klase
|
Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā
|
13.05.2023.
|
10
|
Daniels Gruntmanis
|
38.16
|
1.000
|
K. Gulbis
|
Ventspils nov. BJSS
|
2008
|
|
I j. klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
30.06.2023.
|
Vesera mešana jauniešiem
Desmitcīņa jauniešiem
#
| Sportists | Rezultāts | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Kārlis Jēkabs Karlsbergs
|
6157 (U18)
|
A. Priževoits
|
Ogres SC, Running Club Napoli
|
2007
|
844
|
I klase
|
Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
|
20.05.2023.
|
2
|
Ernests Lešinskis
|
5987 (U16)
|
V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, R. Melgailis
|
Vecumnieki, MSĢ
|
2008
|
819
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
10.06.2023.
|
3
|
Reds Šmits
|
5586 (U18)
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2007
|
758
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
10.06.2023.
|
4
|
Dāvis Bāliņš
|
5458 (U16)
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
739
|
II klase
|
Valmieras daudzcīņa 2023
|
20.07.2023.
|
5
|
Kristaps Aleksandrs Cauna
|
5391 (U18)
|
A. Priževoits
|
Ogres SC
|
2007
|
729
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
10.06.2023.
|
6
|
Miks Gudins
|
5268 (U18)
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2007
|
711
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
10.06.2023.
|
7
|
Emīls Bāliņš
|
5076 (U16)
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
682
|
II klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
10.06.2023.
|
8
|
Markuss Soms
|
4944 (U16)
|
S. Stankevičs, E. Vaivods
|
Preiļu nov. BJSS
|
2008
|
662
|
III klase
|
Valmieras daudzcīņa 2023
|
20.07.2023.
|
9
|
Kārlis Škrjaba
|
4906 (U16)
|
R. Melgailis
|
Vecumnieki
|
2008
|
657
|
III klase
|
Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
|
20.05.2023.
|
10
|
Aleksandrs Vaskops
|
4862 (U18)
|
I. Stukule
|
Kuldīgas SS
|
2007
|
650
|
III klase
|
Latvijas čempionāts daudzcīņās
|
10.06.2023.
|
5000m soļošana jauniešiem
10km soļošana jauniešiem
100m jaunietēm
200m jaunietēm
400m jaunietēm
#
| Sportists | Rezultāts | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Ksenija Kozlova
|
57.87
|
D. Hadakovs, J. Hadakova
|
Augšdaugavas NSS
|
2007
|
910
|
I klase
|
LVS x Sportland kauss 4.posms
|
27.05.2023.
|
2
|
Lorēna Anna Briede
|
58.82
|
L. Olijara, S. Olijars
|
SS Arkādija
|
2007
|
877
|
I klase
|
Latvijas čempionāts 2023
|
29.07.2023.
|
3
|
Annija Rasnača
|
59.60
|
L. Gudriniece, J. Kožeurovs
|
Tukuma SS, Tukuma VK
|
2008
|
850
|
I klase
|
Tukuma novada un Tukuma vieglatlētikas kluba rudens atklātās sacensības vieglatlētikā U10, U12 un pieaugušie.
|
16.09.2023.
|
4
|
Adelīna Rubene
|
1:00.09
|
M. Gulbis
|
Olaines sporta centrs
|
2008
|
834
|
II klase
|
Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem
|
07.07.2023.
|
5
|
Marta Lindberga
|
1:00.31
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS, Valmieras VK
|
2007
|
861
|
I klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
|
10.02.2023.
|
6
|
Elīza Pole
|
1:00.42
|
S. Ziediņa
|
Siguldas Sporta skola
|
2008
|
823
|
II klase
|
Vieglatlētikas sacensības ’’Cēsu PSS un Ādažu BJSS sadraudzības sacensības U14 un U16 grupām’’
|
12.07.2023.
|
7
|
Žanete Sinkovska
|
1:00.51
|
D. Vizule, G. Bitītis
|
Dartija, MSĢ
|
2007
|
820
|
II klase
|
LVS x Sportland kauss 4.posms
|
27.05.2023.
|
8
|
Sofija Pilāte
|
1:00.69
|
A. Feteris
|
Salaspils SS
|
2008
|
848
|
I klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
9
|
Skārlete Terēzija Viģele
|
1:00.87
|
K. Sprūde
|
Liepājas SSS
|
2007
|
808
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
16.06.2023.
|
10
|
Anna Griņeviča
|
1:01.01
|
D. Hadakovs, J. Hadakova
|
Augšdaugavas NSS
|
2008
|
804
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
800m jaunietēm
#
| Sportists | Rezultāts | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Sibilla Vanadziņa
|
2:16.35
|
J. Beļinskis
|
SS Arkādija, SK Metroons, Gran Saso Teramo
|
2007
|
888
|
I klase
|
Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023"
|
19.05.2023.
|
2
|
Elīza Pole
|
2:20.58
|
S. Ziediņa
|
Siguldas Sporta skola
|
2008
|
871
|
I klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
3
|
Sanija Gasparoviča
|
2:20.83
|
M. Anzenavs, G. Bitītis
|
Jelgavas BJSS, MSĢ
|
2007
|
819
|
I klase
|
Baltijas U18 komandu čempionāts
|
15.07.2023.
|
4
|
Laura Petrovska
|
2:20.91
|
S. Ziediņa
|
Siguldas Sporta skola
|
2008
|
866
|
I klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
5
|
Beate Jansone
|
2:22.25
|
S. Velberga
|
Dobeles SS
|
2008
|
847
|
I klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
6
|
Žanete Sinkovska
|
2:22.37
|
D. Vizule, G. Bitītis
|
Dartija, MSĢ
|
2007
|
796
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
17.06.2023.
|
7
|
Stella Paltiņa
|
2:23.71
|
A. Āboliņš
|
SK Ašais, Cēsu PSS
|
2008
|
827
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts telpās
|
03.02.2023.
|
8
|
Ieva Kalniņa
|
2:23.83
|
I. Aizpure
|
Gulbenes novada BJSS
|
2007
|
775
|
II klase
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 un U16 grupām
|
15.09.2023.
|
9
|
Emīlija Vahere-Abražune
|
2:25.99
|
M. Ārente
|
SS Arkādija
|
2007
|
744
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
17.06.2023.
|
10
|
Laura Skudrule
|
2:26.40
|
V. Lācis
|
Lāča SS
|
2008
|
791
|
II klase
|
Ziemassvētku kauss (P)
|
17.12.2023.
|
1500m jaunietēm
3000m jaunietēm
#
| Sportists | Rezultāts | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Marta Luize Pētersone
|
10:21.25
|
J. Razgalis
|
Valmieras SS, SK "Tērauds"
|
2007
|
867
|
I klase
|
Ziemassvētku kauss (P)
|
17.12.2023.
|
2
|
Sibilla Vanadziņa
|
10:27.71
|
J. Beļinskis
|
SS Arkādija, SK Metroons, Gran Saso Teramo
|
2007
|
848
|
I klase
|
Latvijas čempionāts telpās
|
19.02.2023.
|
3
|
Diāna Bičkovska
|
10:43.08
|
J. Beļinskis
|
SS Arkādija, SK Metroons
|
2007
|
803
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
|
11.02.2023.
|
4
|
Viktorija Bogdanova
|
11:10.51
|
K. Siņicins
|
SS Arkādija, Gran Saso Teramo
|
2007
|
726
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
|
11.02.2023.
|
5
|
Alisa Jermolajeva
|
11:54.47
|
V. Grigorjevs
|
Līvānu BJSS
|
2008
|
610
|
III klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
6
|
Lillija Brice
|
12:03.68
|
R. Saulgriezis
|
SS Arkādija
|
2008
|
587
|
III klase
|
Ziemassvētku kauss U16, U18
|
16.12.2023.
|
7
|
Asnate Caune
|
12:14.4
|
P. Karlivāns, A. Čākurs
|
Valmieras SS
|
2008
|
550
|
III klase
|
Valmieras vieglatlētikas kluba 22.skriešanas seriāls,3.kārta. 18.00. 3000m
|
03.05.2023.
|
8
|
Šarlote Gredzena
|
12:16.88
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
544
|
III klase
|
Valmieras novada atklātais čempionāts
|
20.07.2023.
|
9
|
Eļina Goļinska
|
12:28.35
|
V. Goļinskis
|
Liepājas SSS
|
2007
|
528
|
III klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
|
11.02.2023.
|
10
|
Karīna Ņikuļina
|
12:37.4
|
A. Čākurs, P. Karlivāns
|
Valmieras SS
|
2008
|
497
|
I j. klase
|
Valmieras vieglatlētikas kluba 22.skriešanas seriāls,3.kārta. 18.00. 3000m
|
03.05.2023.
|
100m/b jaunietēm
300m/b jaunietēm
400m/b jaunietēm
2000m/kav jaunietēm
Tāllēkšana jaunietēm
Trīssoļlēkšana jaunietēm
#
| Sportists | Rezultāts | Vējš | Sportista treneris | Sportista organizācija | Dz. d. | WA | Klase | Sacensības | Datums |
1
|
Brenda Džiliana Apsīte
|
13.15
|
0.9
|
A. Kronbergs
|
SS Spars, Atletica Cascina
|
2008
|
1031
|
Meistarkandidāts
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
2
|
Katrīna Greisija Lāce
|
11.56
|
-0.3
|
V. Lācis, D. Lāce
|
Lāča SS, Running Club Napoli
|
2007
|
870
|
II klase
|
Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023"
|
19.05.2023.
|
3
|
Anhela Lūse
|
11.48
|
1.6
|
M. Štrobinders
|
Talsu NSS
|
2008
|
862
|
II klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts
|
29.06.2023.
|
4
|
Keita Jēkabsone
|
11.42
|
1.3
|
V. Lācis, D. Lāce, I. Skurule
|
Kuldīgas SS, MSĢ
|
2007
|
856
|
II klase
|
LVS x Sportland kauss 4.posms
|
27.05.2023.
|
5
|
Līva Latve
|
11.41
|
0.6
|
A. Čākurs
|
Tukuma SS
|
2007
|
855
|
II klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
17.06.2023.
|
6
|
Marta Užule
|
11.17
|
0.3
|
D. Kalniņš
|
Aizkraukles NSS, Kokneses SC
|
2008
|
831
|
III klase
|
Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā
|
07.07.2023.
|
7
|
Dinara Soboļenkova
|
11.12
|
0.0
|
A. Titovs, A. Titovs
|
Jūrmalas SS, LSSC
|
2007
|
826
|
III klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
|
11.02.2023.
|
8
|
Estere Kļaviņa
|
11.10
|
-1.0
|
A. Feteris
|
Salaspils SS
|
2007
|
824
|
III klase
|
Latvijas U18 un U20 čempionāts
|
17.06.2023.
|
9
|
Anastasija Stepanova
|
11.02
|
0.0
|
G. Kozireva
|
DSS
|
2008
|
816
|
III klase
|
LVS x Sportland kauss 1.posms (U16, P)
|
14.01.2023.
|
10
|
Kate Mozga
|
10.90
|
0.0
|
K. Siņicins
|
SS Arkādija
|
2008
|
804
|
III klase
|
Latvijas U14 un U16 čempionāts telpās
|
03.02.2023.
|
Augstlēkšana jaunietēm
Kārtslēkšana jaunietēm
Lodes grūšana jaunietēm
Šķēpa mešana jaunietēm
Diska mešana jaunietēm
Vesera mešana jaunietēm
Septiņcīņa jaunietēm
3000m soļošana jaunietēm
5000m soļošana jaunietēm