Rīgas maratons 2020 notiek virtuāli

Ieva Bļusina, 09/10/2020 21:39

Informācija no "Rimi" Rīgas maratona organizatoriem saistībā ar Ministru kabineta piektdien ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu atcelt "Rimi" Rīgas maratonu un citus ārtelpu pasākumus, kuros piedalās vairāk nekā 300 cilvēki, un kuros notiek aktīva kustība, skriešana vai maratons.

Dārgie draugi, skrējēji, vecāki un mazie ziķeri, kas brīvdienās gatavojās startēt Rimi Rīgas maratonā! Pēdējās dienās covid-19 vīruss Latvijā un pasaulē atkal sacēlis pamatīgu vētru, radot nozīmīgus infekcijas riskus Jums, mums, visai Latvijai. Lai arī bijām gatavi covid-drošam maratonam, visiem būs labāk, ja brīvdienās izskriesimies neklātienē – virtuāli. Respektēsim valdības lēmumu un nepulcēsimies, kā arī neskriesim iecerētajā trasē – šoreiz izskrienamies pa citām mīļākajām takām, parkiem, upmalām un mežiem.

Labā ziņa, ka Džuniči Kavaniči radītās medaļas ir ieradušās Latvijā un ir gatavas iegult Jūsu kolekcijā! Visi reģistrētie dalībnieki, neatkarīgi no tā vai brīvdienās dosieties virtuālajā skrējienā vai nē, varēs tikt pie medaļām. Kad un kā? Ziņosim.

Paldies Jums par pacietību, paldies mūsu ilgtermiņa partneriem, paldies komandai, Rīgas Domei un dienestiem! Turam možu garu un tiekamies virtuālajā pasaulē.

Reģistrēties virtuālajam Rimi Rīgas maratonam iespējams Skriešanas klubā.