Zināms izlases sastāvs dalībai Baltijas U16 čempionātā

Ieva Bļusina, 26/07/2020 10:00

28. jūlijā Ogrē tiksies trīs Baltijas valstu U16 nacionālās komandas, lai sacenstos par 2020. gada Baltijas komandu čempionu tituliem.

Latvijas U16 izlases sastāvs

Disciplīna Sportists Personīgais rekords
100m Ričards Peders 11,50
100m Aleksandrs Tiščenko 11,92
200m Rihards Pūķis 23,82
200m Aleksandrs Tiščenko 24,16
400m Artis Podziņš  51,59
400m Toms Rainers Feldmanis 54,64
800m Nikita Bondarevs 2,03,95
800m Matīss Jansons 2,08,06
2000m Kārlis Ancāns 6,28,99
2000m Reinis Martinsons 6,31,45
110m/b Andris Skadiņš  15,18
110m/b Renārs Jumiķis 15,20
300m/b Ričards Peders 40,17
300m/b Renārs Jumiķis 43,17
1500m šķ. Deniss Ciunelis 5,08,25
1500m šķ. Jānis Kravalis 5,16,96
Tāllēkšana Jorens Miķelsons 6,03
Tāllēkšana Kārlis Lūkass Koloda 6,37
Trīssoļlēkšana Rihards Pūķis  13,15
Trīssoļlēkšana Aleksis Gailītis 12,79
Augstlēkšana Andris Skadiņš  1,85
Augstlēkšana Ralfs Eglītis 1,75
Lodes grūšana Kārlis Piziks 16,08
Lodes grūšana Kristers Krauklis 13,84
Diska mešana Raits Markus 43,52
Diska mešana Kārlis Piziks 42,52
Vesera mešana Kaspars Vasiļjevs 38,64
Vesera mešana Dāniels Krapāns 24,06
Šķēpa mešana Kristers Krauklis 52,60
Šķēpa mešana Matīss Sniedze 52,25
Kārtslēkšana Atvars Ernests Paļulis 3,70
Kārtslēkšana Rainers Ušāns Čips  3,20
Jauktā stafete
 100-200-300-400
Rihards Pūķis  
Jauktā stafete
 100-200-300-400
Artis Podziņš   
Disciplīna Sportiste Personīgais rekords
100m Elizabete Kociņa 12,50
100m Kerola Ozola 12,83
200m Elizabete Kociņa 25,76
200m Pērle Austra Veide 26,76
400m Nikole Baikova 59,46
400m Laura Osipenko 1,00,12
800m Austra Ošiņa 2,22,49
800m Indra Mackeviča 2,21,60
2000m Amanda Valtasa 6,58,85
2000m Elza Niklase 7,18,90
100m/b Anna Gabriela Hofmane 14,61
100m/b Agate Lāce 15,36
300m/b Adriana Krūzmane 45,65
300m/b Krista Kločko 47,55
1500m šķ. Madara Kļavniece 5,38,22
1500m šķ. Alberta Zeltiņa  5,48,07
Tāllēkšana Rēzija Kriķe 5,58
Tāllēkšana Marta Anna Putena  5,54
Trīssoļlēkšana Liliāna Jakubovska  11,75
Trīssoļlēkšana Marta Anna Putena  11,79
Augstlēkšana Dagmāra Midzene 1,68
Augstlēkšana Adriana Krūzmane 1,67
Lodes grūšana Alise Ciemiņa 13,64
Lodes grūšana Nikola Innus 11,88
Diska mešana Evelīna Lazdiņa 40,31
Diska mešana Ramona Nahtmane 36,58
Vesera mešana Elīna Lazdoviča 45,41
Vesera mešana Karīna Jansena 45,62
Šķēpa mešana Dinija Līga Paegle 46,39
Šķēpa mešana Sandra Brikmane 43,63
Kārtslēkšana Denija Driksna 2,60
Kārtslēkšana Evelīna Stepanova 2,50
Jauktā stafete
 100-200-300-400
Elizabete Kociņa 12,5
Jauktā stafete
 100-200-300-400
Nikole Baikova 59,46
Treneri
Aļona Fomenko (komandas vadītāja)
Gunta Blūmiņa
Dace Vizule
Ainis Raubišķis
Agnese Kļava
Mārtiņš Holsts
Edvīns Krūms
Ingars Grēns 
Raivis Maķevics
Diāna Lauva
Imants Kairišs 
Iveta Puķīte 

 

Izlases komanda satiekas Ogrē un izlases formu saņems sacensību dienā. 
Veiksmi un izdošanos Latvijas komandai!