Izdota grāmata "Šķēpiem mirdzot"

LVS, 31/07/2019 15:00

Latvijas šķēpa mešanas vēsture ir spoža un izcila. Lai atceramies Ineses Jaunzemes zelta medaļu Melburnā, Jāņa Lūša pilno medaļu komplektu, Daiņa Kūlas zeltu, Vadima Vasiļevska un Aināra Kovala sudraba medaļas. Tieši pateicoties vēsturei šodien varam lepoties ar izciliem rezultātiem un redzam, ka arī nākotnē būs panākumi. Apgādā "Jumava" klajā nākusi grāmata "Šķēpiem mirdzot", ko sarakstījis vieglatlēts Andris Staģis.

Kāpēc mums ir šāda vēsture?

Neapšaubāmi, ka Ineses Jaunzemes un Jāņa Lūša panākumi iedvesmoja un iedvesmo vēl šodien daudzus jauniešus izmēģināt spēkus tieši šķēpa mešanā. Medaļas izcīna gan jaunieši, gan juniori Eiropas un pasaules čempionātos.

Mēs varam būt lepni un tajā pašā laikā ļoti pateicīgi, ka mūsu šķēpmetēju saime kopīgi domā par nākotni un pašaizliedzīgi piedalās nākotnes veidošanā.

Šodienas panākumi nebūtu iespējami bez kopējiem pūliņiem – apmācības treniņos, sacensību organizēšanas un Latvijas Šķēpmetēju kluba darbības.

Tāpēc vēlamies pateikt paldies ikvienam, kas palīdzējis un atbalstījis mūsu saimi! Lai nākotne būtu tikpat spoža kā mūsu vēsture!

Grāmata pieejama lielākajās grāmatnīcās un internetā www.jumava.lv.

Biedrība “Latvijas Šķēpmetēju klubs"