Zināms izlases sastāvs dalībai Baltijas komandu čempionātā soļošanā

LVS, 08/04/2019 14:00
Romāns Kokšarovs

27. aprīlī Lietuvas pilsētā Birštonā notiks Baltijas komandu čempionāts soļošanā, kur tradicionāli piedalīsies U20, U18 un U16 grupas sportisti.

Komandā tiek iekļauti trīs sportisti katra vecuma grupā, savukārt komandas ieskaitē tiek ņemti vērā divu labāko sportistu rezultāti katrā vecuma grupā.

Grupas un distances:
U20 juniores, U20 un U18 juniori – 10 km
U18 juniores un U16 juniori – 5 km
U16 juniores – 3 km

Latvijas izlases sastāvs:

U20 grupa        
Vārds Uzvārds Vecums / Distance Organizācija Treneris
Ksenija Zabalujeva U20 / 10km Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola  Olga Borisova
Liāna  Čangule Čivkule U20 / 10km Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola  Edgars Vaivods
Līva  Ejuba U20 / 10km Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Voldemārs Mezītis
Rūdis  Laganovskis U20 / 10km Ludzas novada Sporta skola  Viktors Krišāns
Edgars  Gadžega U20 / 10km Ludzas novada Sporta skola  Viktors Krišāns
Boriss Mošerenoks U20 / 10km Ludzas novada Sporta skola Valērijs Rimšs
U18 grupa        
Vārds Uzvārds Vecums / Distance Organizācija Treneris
Līva Marija  Barkauska U18 / 5km Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola  Mārīte Vilcāne
Viktorija  Krišāne U18 / 5km Ludzas novada Sporta skola Viktors Krišāns
Vivita  Krišāne U18 / 5km Ludzas novada Sporta skola  Viktors Krišāns
Raivo  Liniņš U18 / 10km Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola Anita Kažemāka Siliņa / Viktorija Neištadte
Dāvis  Salcevičs U18 / 10km Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola Edgars Vaivods / Staņislavs Stankevičs
Kristaps  Račiks U18 / 10km Ludzas novada Sporta skola  Vita Tutina
U16 grupa        
Vārds Uzvārds Vecums / Distance Organizācija Treneris
Gundega  Beķere U16 / 3km Aizkraukles novada Sporta skola  Viktors Ņuhtiļins
Elīna  Usāne U16 / 3km Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola Jānis Upenieks
Evelīna  Pabērza U16 / 3km Engures novads  Modris Liepiņš
Vladislavs  Čulkovs U16 / 5km Ludzas novada Sporta skola Valērijs Rimšs
Bruno  Apsalons U16 / 5km Sporta skola Arkādija  Krists Siņicins
Deniss  Dronovs U16 / 5km Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola Olga Borisova