Latvijas čempionāts pusmaratona skrējienā

LVS, 10/08/2013 13:03
Jeļena Prokopčuka

Čempionu godā Valērijs Žolnerovičs un Jeļena Prokopčuka

Sestdien, 10. augustā, VIII Kuldīgas pusmaratona skrējiena ietvaros notika arī Latvijas čempionāts. Kā vīriešiem, tā sievietēm par 2013. gada Latvijas čempioniem kļuva abi mūsu rekordisti – Jeļena Prokopčuka un Valērijs Žolnerovičs.
Jeļenas rezultāts – 1.12:52 – ir viņas šosezon labākais sasniegums. Bez tam Jeļena Prokopčuka par Latvijas čempioni kļuva jau ... 49. reizi! Pusmaratona distancē- septīto reizi. Dace Lina ar jaunu personīgo rekordu – 1.18:57 finišēja kā otrā, bet Liene Bernsone – kā trešā. Arī Lienes rezultāts 1.23:33 ir jauns viņas personīgais rekords.
Vīriešiem jau piekto gadu pēc kārtas čempiona gods Valērijam Žolnerovičam -1.06:53. Valērijam šī bija jau 21. Latvijas čempiona medaļa. Arī vīriem abi godalgoto vietu ieguvēji sasniedza jaunus personīgos rekordus. Otrajā vietā Jānis Viškers – 1.06:56, bet trešajā – Renārs Roze – 1.08:10.