Ģirts Šenkevics

Date Discipline Result Wind Place Classification Event Rating scores
05.01.2024. 200m 23.38 First-class Open Liepaja city 2024 athletics championship
05.01.2024. 200m 23.02 4 First-class Open Liepaja city 2024 athletics championship
05.01.2024. 60m 7.22 First-class Open Liepaja city 2024 athletics championship
05.01.2024. 60m 7.12 2 First-class Open Liepaja city 2024 athletics championship
05.01.2024. 60m Hurdles 8.21 1 Candidate for master Open Liepaja city 2024 athletics championship
13.01.2024. 60m 7.13 First-class Sportland Cup I
13.01.2024. 60m 7.09 4 First-class Sportland Cup I
14.01.2024. 60m Hurdles 8.23 1 Candidate for master Valmieras novada atklātais čempionāts
18.01.2024. 60m 6.98 Candidate for master Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
18.01.2024. 60m 7.01 8 Candidate for master Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
21.01.2024. 60m Hurdles 8.22 Candidate for master Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām un MySport / Hoka balvu izcīņa
21.01.2024. 60m Hurdles 8.13 2 Candidate for master Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām un MySport / Hoka balvu izcīņa
09.02.2024. 60m Hurdles 8.08 2 Candidate for master Latvian U18 and U20 Indoor Championships
09.02.2024. 60m 7.06 First-class Latvian U18 and U20 Indoor Championships
09.02.2024. 60m 7.07 2 First-class Latvian U18 and U20 Indoor Championships
10.02.2024. 200m 22.51 Candidate for master Latvian U18 and U20 Indoor Championships
05.05.2024. 100m 11.00 2.6 First-class Meeting de Albufeira by AP Victoria Sports & Beach
14.05.2024. 110m Hurdles 14.48 0.5 1 Candidate for master Pärnu Spordikooli Sprindiõhtu
16.05.2024. 110m Hurdles 14.41 0.2 1 Candidate for master Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 110m Hurdles 14.45 0.4 1 Candidate for master Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 100m 11.15 1.1 First-class Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 100m 11.04 -0.3 3 First-class Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
25.05.2024. 110m Hurdles 13.8 -0.2 1 Candidate for master LAA x Sportland Cup III
28.05.2024. 100m 11.03 -0.7 12 First-class Pärnu beach stadium meeting
30.05.2024. 110m Hurdles 14.14 1.8 2 Candidate for master Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā
04.06.2024. 100m 10.84 1.4 Candidate for master 28 "Valmieras spēles - 2024" U14, U16, U18+U20 grupām
17.07.2024. 110m Hurdles 14.01 1.6 2 Candidate for master Motonet GP Lappeenranta
World Athletics points: 0
Total points for attained classification: 0
Total points for achieved records: 0
Total points for qualifications: 0
Points for 5 best placements: 0
Total points: 0