Amina Askarova
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.05.2024. | 400m | 1:02.22 | 11 | Second-class | LAA x Sportland Cup III | ||
08.06.2024. | 400m Hurdles | 1:04.47 | 3 | First-class | LAA x Sportland Cup IV | ||
30.06.2024. | 400m Hurdles | 1:04.79 | 6 | First-class | Latvian Championships | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.02.2023. | 200m | 26.55 | 0.0 | 2 | First-class | Liepājas čempionāts 2023 | |
18.02.2023. | 400m | 59.27 | 3 | First-class | Latvian Indoor Championships | ||
19.02.2023. | 200m | 26.43 | 0.0 | 8 | First-class | Latvian Indoor Championships | |
19.05.2023. | 400m Hurdles | 1:06.53 | NC | First-class | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023" | ||
27.05.2023. | 400m | 59.52 | 6 | First-class | LAA x Sportland Cup IV | ||
31.05.2023. | 400m Hurdles | 1:05.66 | 1 | First-class | Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā | ||
30.07.2023. | 400m Hurdles | 1:03.89 | 2 | First-class | Latvian Championships 2023 | ||
05.08.2023. | 400m Hurdles | 1:06.89 | 6 | First-class | Baltic Team Championships/ President's Cup 2023 | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.01.2022. | 400m | 1:00.96 | 3 | First-class | LAA/ Sportland Cup I | ||
22.01.2022. | 300m | 42.75 | 4 | Second-class | LAA/ Sportland Cup II | ||
22.01.2022. | Mixed 4x200m Relay | 1:35.87 | 1 | LAA/ Sportland Cup II | |||
05.02.2022. | 200m | 26.74 | 0.0 | 13 | First-class | LAA/ Sportland Cup III | |
26.02.2022. | 200m | 26.89 | 0.0 | 9 | First-class | Latvian Indoor Championships | |
26.02.2022. | Mixed 4x200m Relay | 1:37.29 | 1 | Latvian Indoor Championships | |||
14.05.2022. | 400m | 1:00.49 | Second-class | CDS ASSOLUTI - FASE REGIONALE | |||
04.06.2022. | 400m | 59.49 | 5 | First-class | LAA/ Sportland Cup V | ||
04.06.2022. | 400m Hurdles | 1:03.70 | 2 | First-class | LAA/ Sportland Cup V | ||
18.06.2022. | 400m | 1:00.42 | 10 | Second-class | LAA/ Sportland Cup VI | ||
18.06.2022. | 400m Hurdles | 1:02.71 | 1 | Candidate for master | LAA/ Sportland Cup VI | ||
25.06.2022. | 400m Hurdles | 1:02.55 | 3 | Candidate for master | Latvian Championships 2022 | ||
25.06.2022. | Mixed 4x400m Relay | 3:39.13 | 2 | Latvian Championships 2022 | |||
16.07.2022. | 400m Hurdles | 1:03.00 | Candidate for master | Nordic-Baltic U23 Championships | |||
25.07.2022. | 400m | 59.01 | 1 | First-class | Valmieras novada atklātais čempionāts | ||
25.07.2022. | 200m | 26.31 | 0.1 | First-class | Valmieras novada atklātais čempionāts | ||
25.07.2022. | 200m | 26.42 | -2.2 | 3 | First-class | Valmieras novada atklātais čempionāts | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.06.2021. | 200m | 26.51 | 2.0 | NC | First-class | LAA/Sportland cup II | |
26.06.2021. | 400m | 1:00.26 | 7 | Second-class | Latvian National Championships | ||
26.06.2021. | 400m Hurdles | 1:07.18 | 6 | First-class | Latvian National Championships | ||
26.06.2021. | 4x400m | 4:08.68 | 1 | Second-class | Latvian National Championships | ||
02.07.2021. | 400m | 1:00.79 | 5 | Second-class | Latvian U18 and U20 Championships | ||
02.07.2021. | 400m Hurdles | 1:05.47 | 3 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | ||
02.07.2021. | 100+200+300+400m | 2:22.99 | 2 | Latvian U18 and U20 Championships | |||
10.07.2021. | 400m | 1:00.42 | 7 | Second-class | Ogres novada atklātais čempionāts | ||
24.07.2021. | 400m Hurdles | 1:04.99 | 4 | First-class | LAA/Sportland Cup III | ||
31.07.2021. | 400m | 59.81 | 5 | Second-class | Baltic U18 and U20 Team Championships | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.02.2020. | 200m | 28.82 | 0.0 | 22 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | |
07.02.2020. | Mixed 4x200m Relay | 1:39.38 | 1 | Latvian U18 and U20 indoor championships | |||
14.02.2020. 18:10 | 300m | 44.57 | 9 | Second-class | Liepājas atklātais čempionāts 2020 | ||
22.07.2020. | 400m Hurdles | 1:14.01 | 6 | Third-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 100+200+300+400m | 2:30.24 | 4 | Latvian U18 and U20 championships | |||
08.08.2020. | 400m Hurdles | 1:08.05 | 8 | Second-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
08.08.2020. | 4x400m | 4:23.32 | 2 | Third-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2019. 15:54 | 300m | 44.23 | 10 | Second-class | Sportland CUP | ||
31.01.2019. | 200m | 28.13 | 0.0 | 3 | Second-class | LSSS slēgtās sacensības U18 grupai | |
08.02.2019. | 300m | 43.73 | 11 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
16.02.2019. | 200m | 27.56 | 0.0 | 16 | Second-class | Latvian indoor championships | |
16.02.2019. | 400m | 1:03.27 | 9 | Second-class | Latvian indoor championships | ||
09.03.2019. | 200m | 27.44 | 0.0 | 6 | First-class | "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām |
Classification:
20
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
|
04.05.2019. | 200m | 28.01 | 2.3 | Second-class | Control Sub16 i més grans (3a Jornada) | ||
12.05.2019. | 400m | 1:02.58 | Second-class | Saldus Sporta skolas atklātās sacensības U 20 un U 18 vecuma grupām | |||
17.05.2019. | 400m Hurdles | 1:06.61 | 3 | First-class | Riga U18 championships |
Classification:
20
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
23.05.2019. | 400m | 1:00.85 | 1 | Second-class | Sportland Cup | ||
31.05.2019. | 400m Hurdles | 1:07.40 | 4 | First-class | Riga championships |
Classification:
20
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
07.06.2019. | 400m Hurdles | 1:06.15 | 3 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām |
Classification:
20
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
12.06.2019. | 400m | 1:01.07 | 1 | Second-class | Ventspils novada BJSS slēgtās sacensības vieglatlētikā U16, U18 | ||
12.06.2019. | 400m Hurdles | 1:07.39 | 1 | First-class | Ventspils novada BJSS slēgtās sacensības vieglatlētikā U16, U18 |
Classification:
20
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
21.06.2019. | 400m Hurdles | 1:06.56 | 5 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
12
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
21.06.2019. | 100+200+300+400m | 2:23.74 | 3 | Latvian U18 and U20 championships | |||
05.07.2019. | 400m | 1:01.28 | 8 | Second-class | Latvian Youth Olimpiade |
Place:
2
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
05.07.2019. | 400m Hurdles | 1:05.66 | 4 | First-class | Latvian Youth Olimpiade |
Place:
15
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
05.07.2019. | 100+200+300+400m | 2:22.65 | 3 | Latvian Youth Olimpiade |
Place:
18
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| ||
27.07.2019. | 400m | 1:03.16 | 17 | Second-class | Latvian championships | ||
27.07.2019. | 400m Hurdles | 1:06.19 | 2 | First-class | Latvian championships |
Place:
21
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
27.07.2019. | 4x400m | 4:12.04 | 2 | Second-class | Latvian championships |
Place:
7
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
06.12.2019. | 200m | 27.94 | 0.0 | 11 | Second-class | Starptautiskās jaunatnes sacensības Maniežo taure 2019 Klaipēda | |
06.12.2019. | 600m | 1:47.15 | 7 | Second-class | Starptautiskās jaunatnes sacensības Maniežo taure 2019 Klaipēda | ||
06.12.2019. | 4x200m | 1:50.70 | 2 | Second-class | Starptautiskās jaunatnes sacensības Maniežo taure 2019 Klaipēda | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 100 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 73 | ||||||
Total points: | 173 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2018. | 300m | 45.43 | 20 | Third-class | Sportland CUP | ||
02.02.2018. | 300m | 46.09 | 30 | Third-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
08.03.2018. | 4x200m | 1:48.61 | Second-class | "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām | |||
08.03.2018. | 4x200m | 1:48.61 | Second-class | "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām | |||
17.03.2018. | Long Jump | 4.45 | 0.0 | First-class junior | Kuldīgas kauss | ||
12.05.2018. | 400m Hurdles | 1:07.56 | 3 | First-class | IAAF athletics day | ||
18.05.2018. | 400m Hurdles | 1:09.19 | 4 | Second-class | Riga youth championships | ||
25.05.2018. | 400m | 1:03.51 | Second-class | Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” | |||
25.05.2018. | 4x100m | 52.47 | Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” | ||||
07.06.2018. | 400m Hurdles | 1:07.95 | 3 | Second-class | Sportland CUP | ||
21.06.2018. | 400m Hurdles | 1:07.03 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
21
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
21.06.2018. | 4x100m | 52.39 | 4 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
5
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
21.06.2018. | 400+300+200+100m | 2:25.59 | 2 | Latvian U18 and U20 championships | |||
06.07.2018. | 400m Hurdles | 1:07.25 | First-class | Riga championships | |||
14.07.2018. | 400m | 1:03.37 | 15 | Second-class | Sportland CUP | ||
28.07.2018. | 400m Hurdles | 1:07.14 | 4 | First-class | Latvian championships |
Classification:
20
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
Place: 15 / Vjačeslavs Goļinskis / Liepājas sporta spēļu skola | |
02.08.2018. | 400m Hurdles | 1:07.19 | 4 | First-class | Baltic U18 Team Championships |
Place:
10
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
23.11.2018. | 200m | 28.68 | 0.0 | 11 | Second-class | Baltijas rudens | |
23.11.2018. | 400m | 1:04.05 | 6 | Second-class | Baltijas rudens | ||
07.12.2018. | 600m | 1:45.89 | Second-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | |||
15.12.2018. | 300m | 44.67 | 5 | Second-class | Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 20 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 51 | ||||||
Total points: | 71 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.02.2017. | 60m Hurdles | 9.67 | 6 | Latvian championships U16 | |||
24.02.2017. | 60m Hurdles | 9.72 | 0 | Latvian championships U16 | |||
11.03.2017. | 60m Hurdles | 9.43 | 0 | Kuldīgas kauss | |||
11.03.2017. | 60m Hurdles | 9.43 | 0 | Kuldīgas kauss | |||
10.05.2017. | 300m Hurdles | 49.20 | 1 | Second-class | LVS CUP | ||
10.05.2017. | 100m Hurdles | 15.76 | 2.0 | 2 | Second-class | LVS CUP | |
22.05.2017. | 100m Hurdles | 15.50 | -0.6 | 3 | Second-class | Riga championships for youth | |
22.05.2017. | 400m Hurdles | 1:11.63 | 5 | Second-class | Riga championships for youth | ||
28.05.2017. | 100m Hurdles | 15.46 | -1.0 | 2 | Second-class | LVS Cup (Sportland Cup in athletics) | |
08.06.2017. | 400m Hurdles | 1:11.41 | 3 | Second-class | Liepājas atklātais čempionāts | ||
21.06.2017. | 100m Hurdles | 15.43 | -1.0 | 4 | Second-class | Latvian Championships U16 |
Place:
5
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
|
21.06.2017. | 100m Hurdles | 15.62 | -2.0 | 0 | Second-class | Latvian Championships U16 | |
21.06.2017. | 300m Hurdles | 47.40 | 2 | Second-class | Latvian Championships U16 |
Place:
7
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
21.06.2017. | 4x100m | 53.48 | 3 | Second-class | Latvian Championships U16 |
Place:
6
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
08.07.2017. | 100m Hurdles | 14.92 | 0.7 | 6 | First-class | Latvian Youth Olympic games |
Place:
9
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
|
08.07.2017. | 100m Hurdles | 15.16 | 1.1 | 0 | First-class | Latvian Youth Olympic games |
Classification:
20
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
|
08.07.2017. | 400+300+200+100m | 2:21.02 | 3 | Latvian Youth Olympic games |
Place:
6
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| ||
15.07.2017. | 300m Hurdles | 46.22 | 1 | First-class | Baltic state championship U16 |
Place:
20
/ Vjačeslavs Goļinskis
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
02.08.2017. | 100m Hurdles | 15.40 | -1.1 | 2 | Second-class | LVS Cup Final | |
17.11.2017. | 400m | 1:06.76 | Third-class | Baltijas rudens 2017 | |||
08.12.2017. | 60m Hurdles | 9.34 | Manēžas kauss 2017 | ||||
08.12.2017. | 60m Hurdles | 9.27 | 4 | Manēžas kauss 2017 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 20 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 48 | ||||||
Total points: | 68 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.01.2016. | 60m | 8.8 | 24 | LVS kauss 1.posms Kuldīga | |||
09.01.2016. | Long Jump | 4.38 | 8 | First-class junior | LVS kauss 1.posms Kuldīga | ||
22.01.2016. | 60m Hurdles | 9.62 | 3 | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | |||
22.01.2016. | 60m Hurdles | 9.78 | 3 | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | |||
22.01.2016. | 200m | 30.57 | 25 | Third-class | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
13.02.2016. | 60m Hurdles | 9.80 | 4 | Latvijas čempionāts U-16, RSM | |||
13.02.2016. | 60m Hurdles | 9.43 | 0 | Latvijas čempionāts U-16, RSM | |||
05.03.2016. | 60m Hurdles | 9.46 | 0 | Kuldīgas kauss, Kuldīgas vieglatlētikas manēža, I.Stukule; 29102606 | |||
05.03.2016. | 60m Hurdles | 9.35 | 1 | Kuldīgas kauss, Kuldīgas vieglatlētikas manēža, I.Stukule; 29102606 | |||
25.05.2016. | 200m | 28.44 | 1.0 | 13 | Second-class | Sportland kausa III posms | |
30.05.2016. | 100m Hurdles | 15.93 | 1.0 | 2 | Second-class | Liepājas sporta spēļu skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-16 grupai | |
30.05.2016. | 300m Hurdles | 49.38 | 1 | Second-class | Liepājas sporta spēļu skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-16 grupai | ||
30.05.2016. | 4x100m | 54.06 | 1 | Second-class | Liepājas sporta spēļu skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-16 grupai | ||
12.06.2016. | 300m Hurdles | 47.54 | 1 | Second-class | Liepājas atklātais čempionāts vieglatlētikā | ||
17.06.2016. | 100m Hurdles | 15.57 | 0.0 | 3 | Second-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | 100m Hurdles | 15.72 | 2.0 | 0 | Second-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | 300m Hurdles | 55.17 | 14 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-16 grupai | ||
18.11.2016. | 60m | 8.76 | 18 | Tрадиционных юношеских соревнований по лѐгкой атлетике «Балтийская осень» | |||
25.11.2016. | 60m Hurdles | 9.64 | 1 | KNSS atklātās sacensības | |||
25.11.2016. | 60m Hurdles | 9.79 | 0 | KNSS atklātās sacensības | |||
09.12.2016. | 60m Hurdles | 9.40 | 1 | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS "MANIEŽO TAURĖ-2016" | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2015. | 60m Hurdles | 10.92 | 9 | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Rīgas sporta manēža | |||
27.02.2015. | 60m Hurdles | 10.2 | 2 | Ventspils novada BJSS atklātās sac.vieglatlētikā,Ventspils OC manēža C,B grupām | |||
07.06.2015. | 80m hurdles | 13.78 | 2 | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava | |||
07.06.2015. | 80m hurdles | 13.39 | 2 | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava | |||
07.06.2015. | Long Jump | 4.60 | 5 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava | ||
10.10.2015. | 1.90 km | 0:09:20 | 45 | 15 Gintarine Jūrmyle,Smiltyne | |||
27.11.2015. | 60m Hurdles | 9.77 | 1 | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | |||
27.11.2015. | 60m Hurdles | 9.80 | 1 | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | |||
27.11.2015. | 300m | 48.55 | 12 | Third-class | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | ||
12.12.2015. | 60m Hurdles | 9.85 | 11 | Starptautiskās sacensības telpās"Manežo Taure-2015" | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |