Oskars Grava
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2024. | 60m | 6.90 | Candidate for master | Sportland Cup I | |||
13.01.2024. | 60m | 6.86 | 3 | Candidate for master | Sportland Cup I | ||
18.01.2024. | 60m | 6.88 | Candidate for master | Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024 | |||
18.01.2024. | 60m | 6.91 | 4 | Candidate for master | Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024 | ||
20.01.2024. | 60m | 6.96 | Candidate for master | Kuldiga Catherine's Cup 2024 | |||
20.01.2024. | 60m | 6.94 | 9 | Candidate for master | Kuldiga Catherine's Cup 2024 | ||
03.02.2024. | 200m | 21.27 | 0.0 | Master | Sportland Cup II | ||
03.02.2024. | 200m | 21.29 | 0.0 | 1 | Master | Sportland Cup II | |
18.02.2024. | 200m | 21.31 | 0.0 | Master | Latvian Indoor Championships | ||
18.02.2024. | 200m | 21.19 | 0.0 | 1 | Master | Latvian Indoor Championships | |
14.05.2024. | 4x100m | 40.02 | 1 | Master | Pärnu Spordikooli Sprindiõhtu | ||
19.05.2024. | 200m | 20.97 | 2.4 | 8 | Master | GRAND SLAM - Jerusalem | |
19.05.2024. | 4x100m | 40.01 | 2 | Master | GRAND SLAM - Jerusalem | ||
25.05.2024. | 100m | 10.68 | -0.2 | 1 | Candidate for master | CDS ASSOLUTO su pista | |
25.05.2024. | 200m | 21.19 | -0.2 | 1 | Master | CDS ASSOLUTO su pista | |
25.05.2024. | 4x100m | 43.11 | 2 | First-class | CDS ASSOLUTO su pista | ||
28.05.2024. | 100m | 10.59 | -0.3 | 5 | Master | Pärnu beach stadium meeting | |
31.05.2024. | 200m | 21.05 | 0.8 | 1 | Master | SK Cosma Summer Cup | |
09.06.2024. | 200m | 20.78 | 1.0 | Master | European Athletics Championships 2024 | ||
09.06.2024. | 200m | 20.79 | 1.2 | 13 | Master | European Athletics Championships 2024 | |
16.06.2024. | 200m | 21.13 | -0.8 | 2 | Master | Janusz Sidlo Memorial | |
18.06.2024. | 100m | 10.46 | 1.1 | 1 | Master | Boysen Memorial | |
18.06.2024. | 200m | 20.87 | -0.4 | 2 | Master | Boysen Memorial | |
23.06.2024. | 200m | 20.71 | 2.1 | 5 | Grandmaster | Czesław Cybulski Memorial | |
29.06.2024. | 100m | 10.50 | -2.3 | Master | Latvian Championships | ||
29.06.2024. | 100m | 10.25 | 1.7 | 1 | Grandmaster | Latvian Championships | |
30.06.2024. | 200m | 21.16 | -0.9 | Master | Latvian Championships | ||
30.06.2024. | 200m | 20.82 | 1.2 | 1 | Master | Latvian Championships | |
04.07.2024. | 200m | 21.00 | 0.7 | 4 | Master | Folksam Grand Prix Karlstad | |
06.07.2024. | 4x100m | 39.86 | 2 | Master | Baltic Team Championships/ President's Cup | ||
06.07.2024. | 100m | 10.53 | -0.8 | 3 | Master | Baltic Team Championships/ President's Cup | |
13.07.2024. | 100m | 10.51 | 1.0 | Master | Moore-Guldensporenmeeting | ||
13.07.2024. | 200m | 20.77 | 0.5 | Master | Moore-Guldensporenmeeting | ||
17.07.2024. | 100m | 10.37 | 1.8 | 5 | Master | Motonet GP Lappeenranta | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.05.2023. | 100m | 10.68 | -0.8 | NC | Candidate for master | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023" | |
19.05.2023. | 200m | 21.18 | 0.6 | NC | Master | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2023" | |
26.05.2023. | 100m | 10.73 | 0.1 | Candidate for master | int. Rieder Leichtathletik Meeting | ||
26.05.2023. | 100m | 10.70 | -0.7 | Candidate for master | int. Rieder Leichtathletik Meeting | ||
26.05.2023. | 200m | 21.22 | 0.0 | Master | int. Rieder Leichtathletik Meeting | ||
03.06.2023. | 100m | 10.72 | -0.7 | Candidate for master | LAF Open Cup Competition | ||
03.06.2023. | 100m | 10.74 | -0.9 | 2 | Candidate for master | LAF Open Cup Competition | |
03.06.2023. | 4x100m | 40.51 | 1 | Master | LAF Open Cup Competition | ||
04.06.2023. | 200m | 21.63 | -0.5 | Candidate for master | LAF Open Cup Competition | ||
09.06.2023. | 200m | 21.20 | 2.1 | Master | LAA/ Sportland Cup V | ||
09.06.2023. | 200m | 21.18 | -0.3 | 1 | Master | LAA/ Sportland Cup V | |
16.06.2023. | 100m | 10.51 | 1.4 | Master | Heino Lipp Memorial – JÕHVI 2023 | ||
16.06.2023. | 200m | 21.01 | 0.6 | Master | Heino Lipp Memorial – JÕHVI 2023 | ||
20.06.2023. | 100m | 10.63 | -0.7 | 10 | Master | European Team Championships | |
20.06.2023. | 200m | 20.87 | -1.0 | 3 | Master | European Team Championships | |
20.06.2023. | 4x100m | 39.87 | 6 | Master | European Team Championships | ||
15.07.2023. | 200m | 21.28 | 0.1 | 21 | Master | European U23 Championships | |
21.07.2023. | 100m | 10.49 | 0.5 | Master | LAA/ Sportland Cup VI | ||
21.07.2023. | 100m | 10.31 | 2.8 | 1 | Grandmaster | LAA/ Sportland Cup VI | |
29.07.2023. | 100m | 10.45 | 1.9 | Master | Latvian Championships 2023 | ||
29.07.2023. | 100m | 10.38 | 0.5 | 1 | Master | Latvian Championships 2023 | |
29.07.2023. | 4x100m | 41.47 | 1 | Candidate for master | Latvian Championships 2023 | ||
30.07.2023. | 200m | 21.26 | -1.3 | Master | Latvian Championships 2023 | ||
30.07.2023. | 200m | 20.93 | -0.1 | 1 | Master | Latvian Championships 2023 | |
04.08.2023. | 100m | 10.59 | -0.3 | 2 | Master | Baltic Team Championships/ President's Cup 2023 | |
04.08.2023. | 4x100m | 40.33 | 2 | Master | Baltic Team Championships/ President's Cup 2023 | ||
05.08.2023. | 200m | 20.92 | -1.6 | 1 | Master | Baltic Team Championships/ President's Cup 2023 | |
30.08.2023. | 100m | 10.61 | -0.8 | 3 | Master | Tallinn 2023 | |
30.08.2023. | 200m | 21.03 | -0.5 | 2 | Master | Tallinn 2023 | |
World Athletics points: | 1128 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 1128 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.01.2022. | 60m | 7.07 | First-class | LAA/ Sportland Cup I | |||
15.01.2022. | 60m | 7.09 | 5 | First-class | LAA/ Sportland Cup I | ||
10.02.2022. | 60m | 7.01 | Candidate for master | 10. Martin Kutmani mälestusvõistlused | |||
15.02.2022. | 60m | 7.05 | First-class | Nõmme KJK lahtised MV | |||
15.02.2022. | 200m | 22.09 | 0.0 | First-class | Nõmme KJK lahtised MV | ||
26.02.2022. | 200m | 22.09 | 0.0 | Candidate for master | Latvian Indoor Championships | ||
26.02.2022. | 200m | 21.92 | 0.0 | 2 | Candidate for master | Latvian Indoor Championships | |
26.02.2022. | 60m | 7.07 | First-class | Latvian Indoor Championships | |||
26.02.2022. | 60m | 7.04 | 3 | Candidate for master | Latvian Indoor Championships | ||
26.02.2022. | Mixed 4x200m Relay | 1:37.70 | 3 | Latvian Indoor Championships | |||
01.06.2022. | 200m | 21.96 | -3.3 | 2 | Candidate for master | GUSTAV SULE MEMORIAAL 2022 | |
03.06.2022. | 100m | 10.90 | 2.0 | Candidate for master | Lithuanian LAF Cup | ||
03.06.2022. | 100m | 10.94 | 0.7 | 6 | Candidate for master | Lithuanian LAF Cup | |
03.06.2022. | 200m | 21.76 | 0.1 | Candidate for master | Lithuanian LAF Cup | ||
03.06.2022. | 200m | 21.60 | 0.7 | 3 | Candidate for master | Lithuanian LAF Cup | |
09.06.2022. | 100m | 10.90 | 0.2 | Candidate for master | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2022" (U16 un pieaugušajiem) | ||
09.06.2022. | 100m | 10.76 | 1.7 | 1 | Candidate for master | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2022" (U16 un pieaugušajiem) | |
09.06.2022. | 200m | 21.77 | 0.6 | Candidate for master | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2022" (U16 un pieaugušajiem) | ||
09.06.2022. | 200m | 21.36 | -0.6 | 1 | Candidate for master | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2022" (U16 un pieaugušajiem) | |
18.06.2022. | 100m | 11.05 | -2.0 | First-class | LAA/ Sportland Cup VI | ||
18.06.2022. | 100m | 10.56 | 2.3 | 2 | Master | LAA/ Sportland Cup VI | |
18.06.2022. | 4x100m | 40.7 | 1 | Master | LAA/ Sportland Cup VI | ||
19.06.2022. | 200m | 22.05 | -2.3 | First-class | LAA/ Sportland Cup VI | ||
21.06.2022. | 100m | 10.73 | 2.6 | 3 | Candidate for master | Heino Lipp 100 - Jõhvi kergejõustikuõhtu | |
21.06.2022. | 4x100m | 40.44 | 2 | Master | Heino Lipp 100 - Jõhvi kergejõustikuõhtu | ||
25.06.2022. | 100m | 10.91 | 0.0 | Candidate for master | Latvian Championships 2022 | ||
25.06.2022. | 100m | 10.75 | 0.5 | 3 | Candidate for master | Latvian Championships 2022 | |
25.06.2022. | 200m | 21.47 | 0.5 | Candidate for master | Latvian Championships 2022 | ||
25.06.2022. | 200m | 21.24 | 0.0 | 1 | Master | Latvian Championships 2022 | |
03.07.2022. | 4x100m | 39.97 | 1 | Master | Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu |
Record:
30
/ Viktors Lācis
/ Lāča sporta skola
| |
23.07.2022. | 200m | 21.41 | 0.4 | Candidate for master | Estonian Cup | ||
29.07.2022. | 200m | 21.44 | 0.4 | 4 | Candidate for master | President's Cup/ Baltic Team Championships | |
29.07.2022. | 4x100m | 40.67 | 3 | Master | President's Cup/ Baltic Team Championships | ||
World Athletics points: | 1047 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 30 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 1077 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.05.2021. | 100m | 10.89 | 1.7 | Candidate for master | Parnu Spordikooli Sprindiohtu | ||
17.05.2021. | 200m | 21.82 | 0.4 | Candidate for master | Parnu Spordikooli Sprindiohtu | ||
28.05.2021. | 100m | 10.85 | 2.8 | Candidate for master | Lithuanian Athletics Federation Cup | ||
28.05.2021. | 100m | 10.99 | 0.5 | 5 | First-class | Lithuanian Athletics Federation Cup | |
28.05.2021. | 200m | 21.79 | 0.0 | Candidate for master | Lithuanian Athletics Federation Cup | ||
28.05.2021. | 200m | 21.49 | 2.0 | 3 | Candidate for master | Lithuanian Athletics Federation Cup | |
28.05.2021. | 4x100m | 41.74 | 1 | Candidate for master | Lithuanian Athletics Federation Cup | ||
05.06.2021. | 200m | 21.74 | 1.3 | Candidate for master | LAA/Sportland Cup I | ||
05.06.2021. | 200m | 21.43 | 0.8 | 1 | Candidate for master | LAA/Sportland Cup I | |
05.06.2021. | 4x100m | 41.20 | 1 | Master | LAA/Sportland Cup I |
Record:
30
/ Viktors Lācis
/ Lāča sporta skola
| |
16.06.2021. | 100m | 11.25 | -0.5 | 3 | First-class | LAA/Sportland cup II | |
16.06.2021. | 200m | 22.06 | 1.2 | NC | First-class | LAA/Sportland cup II | |
19.06.2021. | 4x100m | 40.22 | 2 | Master | European Team Championships (2nd league) | ||
26.06.2021. | 100m | 10.86 | 0.8 | Candidate for master | Latvian National Championships | ||
26.06.2021. | 100m | 11.14 | -0.8 | 4 | First-class | Latvian National Championships | |
26.06.2021. | 200m | 21.83 | 1.2 | Candidate for master | Latvian National Championships | ||
26.06.2021. | 200m | 21.54 | 1.5 | 2 | Candidate for master | Latvian National Championships | |
08.07.2021. | 4x100m | 40.26 | Master | European Athletics U23 Championships |
Record:
15
/ Viktors Lācis
/ Lāča sporta skola
| ||
08.07.2021. | 4x100m | 40.18 | Master | European Athletics U23 Championships |
Record:
15
/ Viktors Lācis
/ Lāča sporta skola
Place: 150 / Viktors Lācis / Lāča sporta skola | ||
24.07.2021. | 100m | 11.11 | -1.1 | First-class | LAA/Sportland Cup III | ||
24.07.2021. | 100m | 10.99 | 0.3 | 4 | First-class | LAA/Sportland Cup III | |
06.08.2021. | 100m | 10.80 | 2.4 | Candidate for master | Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | ||
06.08.2021. | 100m | 10.80 | 1.7 | 2 | Candidate for master | Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | |
07.08.2021. | 200m | 21.70 | 0.7 | Candidate for master | Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | ||
07.08.2021. | 200m | 21.55 | 0.4 | 1 | Candidate for master | Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | |
13.08.2021. | 200m | 21.91 | -3.0 | 5 | Candidate for master | Baltic Team Championships/ President's Cup | |
13.08.2021. | 4x100m | 40.33 | 2 | Master | Baltic Team Championships/ President's Cup | ||
World Athletics points: | 1016 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 60 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 150 | ||||||
Total points: | 1226 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.06.2020. | 200m | 22.94 | -2.7 | 1 | First-class | Hea Lootuse mängude IV etapp | |
05.07.2020. | 200m | 22.25 | 2.3 | First-class | Sportland Cup | ||
05.07.2020. | 200m | 22.22 | 2.2 | 2 | First-class | Sportland Cup | |
05.07.2020. | 400m | 50.61 | 9 | First-class | Sportland Cup | ||
14.07.2020. | 200m | 22.68 | 1.8 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
14.07.2020. | 200m | 22.36 | 1.7 | 1 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | |
14.07.2020. | 400m | 50.48 | 2 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
18.07.2020. | 100m | 11.10 | 1.3 | First-class | Sportland Cup | ||
18.07.2020. | 100m | 10.99 | 1.8 | 3 | First-class | Sportland Cup | |
22.07.2020. | 100m | 11.21 | 4.0 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 100m | 11.08 | 2.0 | 3 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | |
22.07.2020. | 200m | 22.34 | 2.3 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 200m | 22.22 | -0.5 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | |
22.07.2020. | 100+200+300+400m | 2:06.20 | 3 | Latvian U18 and U20 championships | |||
01.08.2020. | 4x100m | 42.07 | 2 | Candidate for master | Baltic U18 and U20 team championships | ||
01.08.2020. | 200m | 22.24 | 0.6 | 4 | First-class | Baltic U18 and U20 team championships | |
08.08.2020. | 100m | 11.11 | 0.3 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
08.08.2020. | 100m | 10.99 | 1.6 | 5 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | |
08.08.2020. | 200m | 22.47 | -0.6 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
08.08.2020. | 200m | 22.07 | 1.1 | 2 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | |
08.08.2020. | 4x100m | 45.49 | 3 | Second-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
14.08.2020. 17:10 | 100m | 11.11 | 1.6 | 10 | First-class | Baltic Team Championships/ President's Cup | |
15.08.2020. 14:20 | 200m | 22.26 | 0.0 | 7 | First-class | Baltic Team Championships/ President's Cup | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.02.2019. | 60m | 7.32 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | |||
08.02.2019. | 200m | 23.14 | 0.0 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships |
Classification:
20
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
| |
08.02.2019. | 200m | 23.15 | 0.0 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships |
Place:
21
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
|
16.02.2019. | 60m | 7.24 | First-class | Latvian indoor championships | |||
16.02.2019. | 60m | 7.33 | 8 | Second-class | Latvian indoor championships |
Place:
2
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
| |
16.02.2019. | 200m | 22.88 | 0.0 | 6 | First-class | Latvian indoor championships |
Place:
9
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
|
28.04.2019. | 400m | 51.18 | Second-class | Saldus Sporta skolas atklātās sacensības skriešanas disciplīnās | |||
05.05.2019. | 100m | 11.45 | 2.5 | Second-class | Jēkabpils atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U 16, veltīts P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai | ||
05.05.2019. | 100m | 11.55 | 2.3 | 4 | Second-class | Jēkabpils atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U 16, veltīts P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai | |
11.05.2019. | 200m | 22.83 | -0.8 | 1 | First-class | LSC atklātais čempionāts stadionā, 2.posms,stadions "Daugava" pl.11.00 200m-č, 800m, 5000m, tāllēkšana-č. |
Classification:
20
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
|
30.11.2019. | 60m | 7.16 | First-class | Kuldīgas novada atklātais čempionāts | |||
30.11.2019. | 60m | 7.12 | 1 | First-class | Kuldīgas novada atklātais čempionāts | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 40 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 32 | ||||||
Total points: | 72 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.02.2018. | 60m | 7.1 | Sporta skolas "Arkādija" iekšējās sacensības vieglatlētikā U16 un U18 vec.gr. | ||||
28.04.2018. | 400m | 53.0 | 1 | Second-class | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos. 1.kārta | ||
11.05.2018. | 100m | 11.79 | -1.0 | NC | Second-class | Latvian Universiade | |
11.05.2018. | 200m | 22.82 | -0.4 | NC | First-class | Latvian Universiade |
Classification:
20
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
|
12.05.2018. | 4x200m | 1:41.42 | 2 | IAAF athletics day | |||
18.05.2018. | 100m | 11.41 | 1.6 | 4 | Second-class | Riga youth championships | |
18.05.2018. | 200m | 22.55 | 2.3 | 1 | First-class | Riga youth championships | |
25.05.2018. | 100m | 11.38 | 0.9 | Second-class | Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” | ||
27.05.2018. | 200m | 22.81 | -1.3 | First-class | Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem | ||
27.05.2018. | 200m | 23.24 | 1.5 | 5 | Second-class | Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem | |
16.06.2018. | 100m | 11.0 | 1 | First-class | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos. 3.kārta | ||
21.06.2018. | 200m | 22.27 | 3.3 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
21.06.2018. | 200m | 22.51 | -1.5 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
24
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
|
21.06.2018. | 4x100m | 43.98 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
24
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
| |
21.06.2018. | 400+300+200+100m | 2:11.06 | 3 | Latvian U18 and U20 championships | |||
05.07.2018. | 200m | 22.61 | 1.6 | 29 | First-class | European Athletics U18 Championships |
Qualification:
50
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
Place: 8 / Andrejs Saņņikovs / Sporta skola Arkādija |
28.07.2018. | 100m | 11.97 | -4.7 | 12 | Third-class | Latvian championships | |
28.07.2018. | 4x100m | 43.60 | 3 | First-class | Latvian championships |
Place:
18
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
| |
02.08.2018. | 200m | 22.74 | 1.0 | 3 | First-class | Baltic U18 Team Championships |
Place:
12
/ Andrejs Saņņikovs
/ Sporta skola Arkādija
|
16.12.2018. | 200m | 23.66 | 0.0 | Second-class | Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 20 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 50 | ||||||
Points for 5 best placements: | 86 | ||||||
Total points: | 156 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.01.2017. | 200m | 24.23 | 1 | Second-class | Riga championships for youth | ||
28.01.2017. | 200m | 24.40 | 0 | Second-class | Riga championships for youth | ||
04.02.2017. | 60m | 7.49 | 8 | Latvian championships U20 and U18 | |||
04.02.2017. | 60m | 7.52 | 0 | Latvian championships U20 and U18 | |||
04.02.2017. | 300m | 37.30 | 4 | Second-class | Latvian championships U20 and U18 | ||
04.05.2017. | 4x200m | 1:36.35 | 2 | IAAF athletics day | |||
04.05.2017. | 400+300+200+100m | 2:05.83 | 1 | IAAF athletics day | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.03.2016. | 60m | 7.68 | 3 | LVS kauss 2.posms “Sportland kauss vieglatlētikā”RSM | |||
09.03.2016. | 60m | 7.65 | 0 | LVS kauss 2.posms “Sportland kauss vieglatlētikā”RSM | |||
09.03.2016. | 300m | 41.37 | 1 | First-class junior | LVS kauss 2.posms “Sportland kauss vieglatlētikā”RSM | ||
30.04.2016. | 100m | 12.02 | 1.0 | 1 | Third-class | Jēkabpils atklātais čempionāts pieaugušajiem un sporta skolas U-16 čempionāts vieglatlētikā, veltīts P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai | |
30.04.2016. | 100m | 12.07 | 1.0 | 1 | Third-class | Jēkabpils atklātais čempionāts pieaugušajiem un sporta skolas U-16 čempionāts vieglatlētikā, veltīts P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai | |
18.05.2016. | 100m | 12.23 | 0.0 | 4 | Third-class | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-16 vecuma grupai | |
18.05.2016. | 100m | 12.20 | 0.0 | 4 | Third-class | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-16 vecuma grupai | |
18.05.2016. | 4x100m | 48.02 | 1 | Third-class | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-16 vecuma grupai | ||
25.05.2016. | 200m | 24.75 | 1.0 | 6 | Third-class | Sportland kausa III posms | |
25.05.2016. | 400m | 56.55 | 4 | Third-class | Sportland kausa III posms | ||
28.05.2016. | 100m | 12.17 | 0.0 | 17 | Third-class | Liepājas Kausi | |
28.05.2016. | 200m | 24.23 | -1.0 | 12 | Second-class | Liepājas Kausi | |
28.05.2016. | 4x400m | 3:27.95 | 2 | Second-class | Liepājas Kausi | ||
17.06.2016. | 4x100m | 46.66 | 1 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | ||
17.06.2016. | 100m | 12.12 | -1.0 | 4 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | 100m | 12.15 | 0.0 | 4 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | 200m | 24.16 | 1.0 | 3 | Second-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | 200m | 24.53 | 1.0 | 0 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | 400+300+200+100m | 2:11.89 | 2 | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |||
21.06.2016. | 100m | 12.14 | 0.0 | 3 | Third-class | Valmieras spēles II kārta | |
21.06.2016. | 400m | 55.46 | 1 | Third-class | Valmieras spēles II kārta | ||
21.06.2016. | 200m | 24.34 | 0.0 | 1 | Third-class | Valmieras spēles II kārta | |
31.07.2016. | 100m | 12.33 | -1.4 | 6 | Third-class | Baltijas valstu sacensības U-16 un U-20,Rakvere | |
31.07.2016. | 400+300+200+100m | 2:06.34 | 2 | Baltijas valstu sacensības U-16 un U-20,Rakvere | |||
17.12.2016. | 60m | 7.49 | 4 | Ziemassvētku kauss 2016 | |||
17.12.2016. | 60m | 7.49 | 0 | Ziemassvētku kauss 2016 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.05.2015. | 1500m | 5:04.63 | 4 | Second-class junior | Jēkabpils atklātais čempionāts pieaugušajiem un sporta skolas U-16 čempionāts vieglatlētikā, veltīts P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai | ||
02.06.2015. | 400m | 57.92 | 2 | Third-class | SS "Arkādija" sacensības,Daugavas stad,A, B vecuma grupām | ||
02.06.2015. | 800m | 2:21.22 | 2 | First-class junior | SS "Arkādija" sacensības,Daugavas stad,A, B vecuma grupām | ||
04.06.2015. | 400m | 57.92 | 2 | Third-class | SS "Arkādija" atklātās vasaras sacensības vieglatlētikā U16 un U18 | ||
04.06.2015. | 800m | 2:21.22 | 2 | First-class junior | SS "Arkādija" atklātās vasaras sacensības vieglatlētikā U16 un U18 | ||
10.06.2015. | 400m | 57.45 | 4 | Third-class | LVS kauss III posms,Jelgava | ||
27.06.2015. | 400m | 59.21 | 11 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-16 grupai,jēkabpils | ||
27.06.2015. | 800m | 2:21.66 | 9 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-16 grupai,jēkabpils | ||
21.07.2015. | 100m | 12.68 | 1.0 | 11 | First-class junior | "Valmieras spēles" II kārta un Sacensības daudzcīņās 2 vecuma gr. U20,U18,U16 | |
21.07.2015. | 200m | 25.79 | -1.0 | 5 | Third-class | "Valmieras spēles" II kārta un Sacensības daudzcīņās 2 vecuma gr. U20,U18,U16 | |
21.07.2015. | 200m | 25.78 | 0.0 | 5 | Third-class | "Valmieras spēles" II kārta un Sacensības daudzcīņās 2 vecuma gr. U20,U18,U16 | |
25.07.2015. | 100m | 12.59 | -2.0 | 5 | Third-class | LVS kauss IV posms,Jēkabpils | |
25.07.2015. | 100m | 12.63 | -1.0 | 5 | Third-class | LVS kauss IV posms,Jēkabpils | |
25.07.2015. | 300m | 39.91 | 2 | Third-class | LVS kauss IV posms,Jēkabpils | ||
27.11.2015. | 60m | 7.94 | 5 | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | |||
27.11.2015. | 60m | 7.83 | 5 | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | |||
27.11.2015. | 300m | 40.30 | 2 | Third-class | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.01.2014. | 300m | 44.86 | 1 | Second-class junior | Latvijas čempionāts C grupai | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.11.2013. | 60m | 8.60 | 0 | Kuldīgas nSS atklātās sacensības B grupa, Kuldīga | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |