Jevgēnijs Bogdanovs
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.07.2021. | Javelin Throw | 39.47 | Tālivalža Krūmiņa balvu izcīņa šķēpa mešanā 2021 | ||||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.05.2019. | 3000m Steeplechase | 10:19.62 | 3 | Second-class | Latvian 29th Universiade | ||
18.05.2019. | Marathon | 2:53:14 | Second-class | Lattelecom Riga marathon/ Latvian marathon championships | |||
16.06.2019. | 10.55 km | 0:35:04 | Ventspils piedzīvojumu parka maratons. Skrien Latvija 4. posms | ||||
13.07.2019. | 10.30 km | 0:35:43 | Jelgavas nakts pusmaratons, Skrien Latvija 5. posms | ||||
27.07.2019. | 10000m | 34:24.37 | 3 | Second-class | Latvian championships |
Place:
6
/ Juris Beļinskis
/ Tukuma vieglatlētikas klubs
| |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 6 | ||||||
Total points: | 6 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2018. | 3000m Steeplechase | 10:13.99 | 2 | Second-class | Latvian Universiade | ||
11.05.2018. | 5000m | 15:54.19 | 2 | Second-class | Latvian Universiade | ||
11.05.2018. | 4x400m | 3:37.80 | 1 | Latvian Universiade | |||
12.06.2018. | 1500m | 4:12.93 | Second-class | Valgas čempionāts | |||
28.07.2018. | 5000m | 16:15.05 | 5 | Second-class | Latvian championships |
Place:
4
/ Juris Beļinskis
/ Tukuma vieglatlētikas klubs
| |
25.08.2018. | 5km | 16:23 | Third-class | Latvian Championships 10 km | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 4 | ||||||
Total points: | 4 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.01.2017. | 1500m | 4:12.93 | 6 | Second-class | LVS Cup | ||
27.01.2017. | 1000m | 2:41.79 | 6 | Second-class | Latvian championships for students | ||
26.03.2017. | 5.5km | 0:18:02 | 4 | Bigbank Skrien Latvija - Liepājas pusmaratons | |||
07.04.2017. | 5.30 km | 0:16:54 | 5 | Bigbank Skrien Latvija - Rēzeknes pusmaratons | |||
15.04.2017. | 18km | 1:10:47 | 1 | "Stirnu Buks" (Ogres "Zilie kalni") | |||
30.04.2017. | 5.30 km | 0:18:20 | 4 | Bigbank Skrien Latvija - Daugavpils pusmaratons | |||
10.05.2017. | 1500m | 4:13.76 | 2 | Second-class | LVS CUP | ||
12.05.2017. | 800m | 2:02.39 | 5 | Second-class | Latvian Universiade | ||
12.05.2017. | 5000m | 16:34.51 | 2 | Third-class | Latvian Universiade | ||
12.05.2017. | 4x400m | 3:33.24 | 3 | Second-class | Latvian Universiade | ||
19.05.2017. | 1500m | 4:11.46 | 6 | Second-class | SELL Games | ||
03.06.2017. | 3000m | 9:18.72 | 3 | Second-class | Valmieras atklātais čempionāts | ||
16.06.2017. | 1500m | 4:10.23 | 6 | Second-class | Riga championships | ||
17.06.2017. | 5.30 km | 0:17:50 | 6 | Bigbank Skrien Latvija - Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | |||
22.07.2017. | 5.30 km | 0:16:40 | 4 | Bigbank Skrien Latvija - Jelgavas Nakts pusmaratons | |||
29.07.2017. | 1500m | 4:15.54 | 8 | Second-class | Latvian championships |
Place:
2
/ Juris Beļinskis
| |
29.07.2017. | 3000m | 9:01.26 | 5 | Second-class | Latvian championships |
Place:
4
/ Juris Beļinskis
| |
10.12.2017. | 8.23km | 0:27:10 | 82 | European championships country cross | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 6 | ||||||
Total points: | 6 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.01.2016. | 1500m | 4:16.7 | 5 | Second-class | LVS kauss 1.posms Kuldīga | ||
15.01.2016. | 1000m | 2:43.54 | 2 | Second-class | SS Valga un BJSS Valmiera draudzības sacensības. Valgas halle | ||
21.01.2016. | 3000m | 9:32.16 | 1 | Second-class | TÜ ASK klubivõistluse I etapp,Tartu | ||
05.02.2016. | 1500m | 4:19.44 | 8 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās,RSM | ||
05.02.2016. | 3000m | 9:35.45 | 5 | Third-class | Rīgas čempionāts telpās,RSM | ||
20.02.2016. | 3000m | 9:31.68 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
20.02.2016. | 1000m | 2:44.80 | 6 | Second-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
27.02.2016. | 1500m | 4:15.82 | 8 | Second-class | Latvijas čempionāts telpās, Kuldīga | ||
14.05.2016. | 800m | 2:06.8 | 1 | Second-class | Tukuma vieglatlētikas kluba pavasara atklātās sacensības vieglatlētikā | ||
14.05.2016. | 3000m | 9:51.8 | 1 | Third-class | Tukuma vieglatlētikas kluba pavasara atklātās sacensības vieglatlētikā | ||
25.05.2016. | 800m | 2:05.07 | 16 | Second-class | Sportland kausa III posms | ||
28.05.2016. | 1500m | 4:18.02 | 5 | Second-class | Liepājas Kausi | ||
03.06.2016. | 3000m Steeplechase | 10:15.68 | 5 | Second-class | Rīgas čempionāts | ||
25.06.2016. | 3000m | 9:47.88 | 1 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
01.07.2016. | 1500m | 4:13.87 | 17 | Second-class | Latvijas Olimpiāde | ||
01.07.2016. | 3000m Steeplechase | 10:14.26 | 10 | Second-class | Latvijas Olimpiāde | ||
09.07.2016. | 400m | 55.80 | 6 | Third-class | Valkas novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | ||
09.07.2016. | 1500m | 4:15.80 | 2 | Second-class | Valkas novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | ||
10.09.2016. | 9.80 km | 0:34:31 | 1 | WE RUN RĪGA 2016 Mežaparks | |||
15.10.2016. | 8km | 0:29:21 | 1 | Latvian championships cross country | |||
23.10.2016. | 5km | 16:57 | 2 | Ozolnieku rudens pusmaratons | |||
13.11.2016. | 1000m | 2:39.78 | 6 | Second-class | Kuldīgas novada atklātais čempionāts | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.01.2015. | 1000m | 2:47.41 | 4 | Second-class | Starptautiskās sacensības Valga-Valmiera,U-20,U-18,U-16 | ||
14.02.2015. | 3000m | 9:43.22 | 4 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 grupām,Kuldīga | ||
14.02.2015. | 1000m | 2:48.47 | 10 | Second-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 grupām,Kuldīga | ||
01.03.2015. | 1500m | 4:21.89 | 10 | Second-class | LVS kauss I posms telpās,Kuldīga | ||
09.05.2015. | 1500m | 4:20.06 | 10 | Third-class | Liepājas kausi 2015 IAAF jauno vieglatlētu diena, Liepāja | ||
05.06.2015. | 3000m Steeplechase | 10:46.93 | 4 | Third-class | Rīgas čempionāts,stadions Daugava | ||
10.06.2015. | 800m | 2:04.45 | 16 | Second-class | LVS kauss III posms,Jelgava | ||
27.06.2015. | 3000m Steeplechase | 10:17.84 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts U-20 grupai,jēkabpils | ||
21.07.2015. | 1500m | 4:21.17 | 2 | Third-class | "Valmieras spēles" II kārta un Sacensības daudzcīņās 2 vecuma gr. U20,U18,U16 | ||
22.08.2015. | 20km | 1:29:45 | 3 | "Āžu kalna Stirnu buks", starts un finišs – Šlokenbekas muižā, Milzkalnē. | |||
27.09.2015. | 3000m | 9:39.7 | 1 | Third-class | Tukuma vieglatlētikas kluba, atklātās sacensības vieglatlētikā un LVS kauss skriešanas disciplīnās | ||
27.09.2015. | Javelin Throw | 38.17 | 11 | Tukuma vieglatlētikas kluba, atklātās sacensības vieglatlētikā un LVS kauss skriešanas disciplīnās | |||
14.11.2015. | 2000m | 5:53.82 | 6 | Kuldīgas novada čempionāts, | |||
19.12.2015. | 1500m | 4:21.00 | 1 | Second-class | Ventspils SS Spars sacensības vieklatlētikā "Ziemassvētku kauss" | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31.01.2014. | 1500m | 4:45.51 | 9 | Third-class | Rīgas čempionāts jauniešiem | ||
31.01.2014. | 3000m | 10:19.95 | 3 | Third-class | Rīgas čempionāts jauniešiem | ||
14.02.2014. | 3000m | 10:15.50 | 3 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un A grupai | ||
14.02.2014. | 1000m | 2:57.31 | 12 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un A grupai | ||
28.02.2014. | 1000m | 2:54.01 | 12 | Third-class | LVS Kauss | ||
15.03.2014. | 1000m | 2:48.59 | 3 | Second-class | Kuldīgas kauss A un B gr. | ||
14.05.2014. | 1500m | 4:33.12 | 5 | Third-class | IAAF Jauno vieglatlētu diena, Ogres stadions | ||
16.05.2014. | 3000m | 10:03.01 | 2 | Third-class | Rīgas čempionats jauniešiem | ||
24.05.2014. | 1500m | 4:33.12 | 5 | Third-class | IAAF jauno vieglatlētu dienu | ||
18.06.2014. | 1500m | 4:26.73 | 2 | Third-class | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | ||
18.06.2014. | 800m | 2:10.78 | 7 | Third-class | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | ||
27.06.2014. | 3000m | 9:46.85 | 3 | Third-class | Latvijas čempionāts A grupai | ||
01.07.2014. | 800m | 2:09.23 | 19 | Third-class | LVS kauss.Trenera U. Samsona piemiņas balvas izcīņa un Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā (2000.g.dz. un vecāki) | ||
16.11.2014. | 2000m | 6:17.29 | 7 | Kuldīgas atklātais čempionāts | |||
13.12.2014. | 1000m | 2:48.48 | 8 | Second-class | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS "MANIEŽO TAURĖ-2014" Klaipēda | ||
13.12.2014. | 2000m | 6:10.70 | 5 | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS "MANIEŽO TAURĖ-2014" Klaipēda | |||
21.12.2014. | 1500m | 4:21.25 | 2 | Second-class | Ventspils Ziemassvetku kauss | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.01.2013. | 1500m | 4:53.99 | 7 | First-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei, RSM | ||
11.01.2013. | 3000m | 11:13.57 | 5 | Second-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei, RSM | ||
09.02.2013. | 3000m | 10:32.89 | 10 | First-class junior | Latvijas čempionāts junioriem un "A" grupai/Kuldīga | ||
09.02.2013. | 1000m | 2:59.86 | 14 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un "A" grupai/Kuldīga | ||
16.03.2013. | 1000m | 2:57.40 | 2 | Third-class | Viru sporta skolas sacensības A un B grupai | ||
11.05.2013. | 1500m | 4:38.59 | 7 | Third-class | IAAF jauno vieglatlētu diena un Liepājas kausi 2013 | ||
22.05.2013. | 3000m | 10:00.8 | 4 | Third-class | Rīgas čempionāts jauniešiem. Rīga | ||
14.06.2013. | 3000m | 10:16.91 | 11 | Third-class | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Ventspils | ||
19.06.2013. | 1500m | 4:37.97 | 4 | Third-class | „Valmieras spēles- 2013” info-29542587 | ||
28.06.2013. | 3000m | 10:16.64 | 2 | Third-class | Latvijas čempionāts "A" grupai Jēkabpils | ||
16.11.2013. | 2000m | 6:29.91 | 8 | Kuldīgas atklātais čempionāts, Kuldīgas manēža | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.06.2012. | 800m | 2:26.07 | 7 | First-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei | ||
16.06.2012. | 1500m | 4:45.54 | 3 | First-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei | ||
22.12.2012. | 1500m | 4:39.97 | 3 | Third-class | Starptautiskas sacensības "Ziemassvētku kauss - 2012"<a href="http://lat-athletics.lv/">http://lat-athletics.lv/</a> | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |